Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Hej 🖐️ Co do chinskiego kalendarzu mojej siostrze i bratowej sie niby sprawdzilo , nie wiem czy cztalyscie ksiazke chlopiec czy dziewczynka tam w niej jest opisana metoda shetlersa chyba tak to sie nazywa i ze z polaczeniem jaj z chinskim kalendarzem szanse na zaplanowanie wybranej plci to 99%. aaa ga a w jakim kraju ty mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Małpka ja mieszkam obecnie w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ja mieszkam obecnie w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa nie wiem jak Ty liczysz, ale ja dobrze mowie :) Przykladowo 1 tydzien trwa od 1-7 dnia, trzeci tydzien to od 2 t 1 d do 3 t 0 d, czwarty tydzien od 3 t 1 d do 4 t 0 d. Wiec dalej dziewiaty tydzien to od 8 t 1 d do 9 t 0 d. Jutro bede miala 9 t 1 d, czyli zaczne 10 tydzien :) Bylam dzis na wizycie, dzidzia ma 22 mm, wszystkie raczki, nozki, serduszko ladnie bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BombowaSałata
Właśnie wróciłam od lekarza. Termin 23 listopada nareszcie potwierdzony. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justa ja tak to licze ze dzisiaj mam 10 tydzien i dwa dni to nie licze go jako 11 tydzien tylko jako 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Bombowa salata to fajnie ze juz wiesz na kiedy termin :) teraz bedziesz spojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa to jestes w 11 tygodniu :) Bo skonczylas pelny 10 i od dwoch dni jestes w 11 :) BombowaSalata to tak jak ja, super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ga tak wlasnie myslalm wiec idziemy tym samym sytemem :) motylkowa justa dobrze pisze. Ty jak jestes 10 t i 2 d to jestes w 11 tyg a masz skonczone 10 a zaczelas 11, troche zle to liczysz . lekarze pozniej patrza na tygodnie skonczone ciazy wrazie wczesniejszego porodu wiec dla nich beda sie liczyly tygodnie skonczone a dni beda tylko dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam ktora pisala o applikacjach ciazowy ale ja tez polecam bo one fajnie wyliczaja i opisuja ciaze jak ktoras chce byc na bierzaco co sie dzieje u maluszka :) ja polecam applikacje Asystent ciazowy wedlug mnie najbardziej akuratny i Pregnancy Pro ( tylko ta jest platna w pelnej wersji) mozna zmienic na jezyk polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Motylkowa po cesarce nie bierze sie antybiotykow a dbanie o blizne jest dziecinnie proste myje sie woda i mydlem i pryska octeniseptem i nie jest powiedziane ze sie karmi butelka bo ja karmilam po cesarce 15 mscy piersia co prawda duzo wysilku mnie to kosztowalo ale warto bylo. Justa dobrze liczy chociaz ja tez np jutro zaczynam 12 t 1 dz i tak to mowie a w sumie skoncze 12 i zaczne 13 ja tez sie w tym motam na miesiace w ogole nie licze tylko na tygodnie i trymestry. My po lekarzu corcia ma alergie na mleko i jajka a tak to uwielbia ale musze ograniczyc do zera. Jutro ide do gina na usg nie moge sie doczekac musze z corcia bo nie mam z kim jej zostawic najgorzej ze dopochwowe ale moze jakos odwroce jej uwage. Jade teraz z mezem na zakupy juz troche dosc mam samochodu no ale jak trzeba to trzeba :) i dzieki za slowa wsparcia macie racje zdrowie najwazniejsze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Malpka to chyba ja kiedys pisalam, tez korzystam z Asystenta :) Bardzo fajny, opisy, zdjecia, jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Moja szwagierka niestety brala antybiotyki po cesarce i karmila butelka bo nie chciala dziecka truc lekami. A na zabiegu wszystko czula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
To sa bardzo nieliczne przypadki ze znieczulenie nie dziala wiec wtedy musza to zrobic pod narkoza ja nic nie czulam dopiero po czterech godzinach jak odeszlo znieczulenie i lekow tez nie musialam brac. Wiadomo kazdy przypadek inny ale nie trzeba brac najgorszej opcji pod uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Małpka a ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam narkozę na cesarce bo anestezjologów 3 nie potrafiło mi się wkuć w kręgosłup. ja właśnie się obudziłam. spałam ponad 2 godzinki. dziś mój synek zasnął razem ze mną :-) to było miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylkowa, ty chyba nie należysz do najbystrzejszych, prawda? Czytam Twoje wypowiedzi i nie mogę się powstrzymać od śmiechu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
a konkretretnie o co Ci chodzi gosciu o to ze nie wszystkim jestem w temacie? Albo ze llicze tyg ciazy wedlug usg i internetowego kalkulatora? Myśle ze smialo mozesz pisac z nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Wlasnie dlatego proponowalam zebysmy sie przeniosly na brzuszek bo niestety na kafe czesto bywalam i zawszs znajdzie sie ktos taki jak " gosc" ;) my po zakupach pije kawke maz z corcia na podworku zyc nie umierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Gosciu bez przesady, wiele kobiet gubi sie w tym liczeniu, przejrzyj inne watki, to na kazdym znajdziesz przynajmniej jedna osobe, ktora nie wie. Nie udzielasz sie, to dlaczego obrazasz i sie wtracasz? Owszem, to forum publiczne, ale w realnym zyciu tez tak po ludziach jezdzisz? To chyba nie wzbudzasz sympatii. Szanujmy sie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym licxeniem można się pogubic. Tymbardziej że kazdy lekarz inaczej.polożna inaczej itp. Jak rodziłam syna byłam 37 tyd i 5 dni a w książecce i karcie mam wpisane 37 tyd. A do tego jeszcze jak lekarz liczy od om a drugi od zaplodnienia. Ja kolejne usg dopiero 05.05 już się nie mogę doczekać.Może dzidziuś ujawni czy jest chłopcem czy dziewczynką. Wg kalkulatora płci chińskiego wychodzi dziewczynka...dwa razy już się sprawdziło a czy i tym razem...Może to zbieg okoliczności ...zobaczymy. Justa i Bombowa Sałata super wieści :-) U mnie pierwszy dzień bez nudności i wymiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Justa dobrze liczy:) a jak ktos tego nie kuma to niech sie cofnie do poczatku:) 1 dzien miesiaczki to 1 tydzien ciazy, nie mozna byc w zerowym tygodniu:) jak ktos ma 10 tydz i 4 dzien ciazy to jest w 11 tygodniu i naprawde nie ma innego sposobu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Cześć mamuśki! Jeśli chodzi o liczenie tygodni to ja też nie wiedziałam do końca jak to jest i nawet miałam was o to zapytać :) Na kafe jest strasznie dużo takich hejterów, nie do końca wiem z czego to wynika, ale chyba z anonimowości niestety... Nie raz widziałam jak na wątkach, na których poruszane były poważne i smutne historie hejterzy atakowali forumowiczów :( aa ga-> też czekam na pierwsze usg, boję się, że powiedzą mi, że zarodek się nie rozwinął np. Dopóki nie zobaczę dziecka na usg będę przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co wogle reagowac na "gosci" bo zawsze sie ktos taki znajdzie co mu wszystko nie pasuje. Mowilamwa o zalogowaniu sie bo z pomaronczowego nicku kazdy sie moze pod was podszyc i nie wiemy czy to pisze jedna i ta sama osoba dopoki nie jest zalogowana. Albo mozna zanlezc zalozyc forum prywatne gdzie zalozymy swoj nowy watek. aaaa ga ja z poludniowej irlandii ;p ale system jest taki sam ;) Anka37--bo tak jak pisala lekarz w katre ciazy wpisuje zawsze skonczone tygodnie bo dni sa tylko dodatkowe w razie wczesniejszego porodu. Mi wg chinskiego wychodzi chlopak zobaczymy czy sie sprawdzi :p Podobno chinski kalendarz moze byc mylny gdy ktos ma owulacje miedzy koncowka a poczatkiem miesiaca i wtedy kiedy zachodzi sie w ciaze w ktorym ma sie urodziny mozna zle go interpretowac. mamasynka--ma racje nie mozna byc w zerowym tygodniu , idzie sie pogubic a szczegolnie jak pisze justa lekarz inaczej polozna inaczej , z OM inaczej wedlug usg tez co innego :D Ja wiem date mojej owulacji wiec mi termin z OM sie nie pokrywa z usg i patrze na ten z usg bo jest najbardziej wiarygodny co do owulacji bo lekarz liczy standard 28 dniowe cykle gdzie nie u wszystkich sa takie standardowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Motylkowa, jakaś wredna się zrobiłam. A w ogóle nie o te tygodnie mi chodziło, tylko o to, że wierzysz, że podróż samochodem przyczyniła się do śmierci dziecka i o to, że uwierzyłaś w te bzdury o cesarce, o tym, że nie można karmić na antybiotyku - oszukali Cię, a Ty zwyczajnie uwierzyłaś, nie masz doświadczenia, więc masz prawo, wybacz mi te teksty. A nicku nie mam, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Dziewczyny, może serio przenieśmy się na forum gdzie nikt nas nie będzie podglądał. Najważniejszy jest dla nas i naszych szkrabów teraz spokój, za chwilę jakiś komentarz może paść pod adresem każdej z nas. Swoją drogą zastanawiam się jak bardzo trzeba być zakompleksionym i niespełnionym człowiekiem, osobą bez pasji żeby wchodzić na wątki i wypisywać głupie komentarze. Motylkowa tu każda stoi za Tobą murem :) a póki co cieszmy się pięknym stanem ciąży i przemyślmy wyprowadzkę na inne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) W chińskim wychodzi mi że chlopak, a koleżanki mówiąż, że dziewczynka bo mdlości mam :) A z tymi tygodniami to w karcie wg om mam termin na 23.11. a wg usg dzidzia jest młodsza o 1,5 - 2tyg, więc napewno urodze później. Dziewczyny a jak u Was z pracą, bo ja mam umowe do końca 2016r i już pracodawca mi powiedział, że ciążką będzie wrócić :( Bo urlop macierzyński będzie mi się kończył w listopadzie, na grudzień pewnie dadzą mi zaległy urlop i później umowy nie przedłużą :( Od kilku dni męczy mnie bezsenność, już któryś raz budze sie o 3:30 i tak się mecze do 6 lub 7 i ide spac na 2 godz. Później caly dzień mam zmarnowany, Wy też tak macie? No i mam problem z badaniem moczu, dziś mam zaniesc ale nie wiem czy taki z nocy może być, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Bylam na usg :) moje malenstwo ma az 1 cm :D 148 uderzen na minute ;) cos niesamowitego <3 no i trzeci termin na 6 grudnia tym razem :P chyba musze temacik :P bo chyba jednak zalapie sie na grudzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Ja mam za 3 h usg nie moge sie juz doczekac jestem strasznie nakrecona ale i martwie sie.... trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×