Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nutti LC

Zdrowe posiłki do 150 kcal i nie tylko ;)

Polecane posty

WItam :) To mają być przekąski albo posiłki, które można zjeść wieczorem, kiedy zostało niewiele kalorii do zagospodarowania- to dla tych, którzy mają ustalone limity kalorii na cały dzień ;) Proszę wpisywać z dokładną wagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90g ugotowanego mięsa z indyka (filet) 43g papryki 50g fasoli czerwonej z puszki 40g ogórków w occie przyprawy: tymianek, bazylia razem: 141 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 gram mrozonych truskawek-52kal 70 gram jogurtu naturalnego (danone)-48 kal 1łyżeczka cukru-16 kal 1 kostka czekolady gorzkiej (magnetic)-18kal razem-134 kalorie mam nadzieje ze w kasi czy innym malakserze tez mozna zmiksowac - nalozyc lyzką kulkową do pucharka, posypac tarkowana czekolada - miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150g cukini, 20g pieczarek, 100g brokuła, 40g pomidorów z puszki, 40g fasolki czerwonej, ząbek czosnku, pół łyżki oleju 150 kcsl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba autorstwa Szarotki: 130 kcal 160g pieczarek, 27g cebulki, 5g masła podsmażam i dodaje 27g kwaśnej śmietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
152kcal: po 110g pieczarek i podgotowanej fasolki szparagowej, łyżeczka masła i łyżeczka sezamu - wszystko podsmażyć i ze smakiem zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórek zielony 88g, papryka 99g, gotowane mięso z indyka 124g razem: 143kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - fajne z tym sezamem 2 chrupkie-47 kal, a na to 100 gram chudego twarogu z 10 gram miodu calosc 160 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150kcal: po 100g pomidora i podgotowanego na pół twardo brokuła, jedno jajo gotowane na twardo, trzy lyżeczki jogurtu i wycisnięty w to czosnek plus przyprawy: koperek, natka, sół, pieprz. Warzywka i jajko pokroic w kostkę, wymieszac z jogurtem i przyprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również smoothie w róznych kombinacjach, tylko tutaj trzeba sobie samemu wrzucić do kalkulatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko -za dużo kalorii miały, ale może być to: lodowa 2 liście (58g) pół średniej papryki (72g), 4 pomidorki koktajlowe (89g) pół łososia wędzonego (47g) parę kropel oleju (3g) bazylia, oregano razem 144kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół pączka, bez lukru 150 kcal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tłusty czwartek to darujemy tego pączka, bo zdrowe miały być ;) Sałatka z pieczarek odchudzona wersja: 100g pieczarek (5 szt.) udusić bez tłuszczu niestety 30g groszku konserwowego (1 łyżka) 1 jajko mniejsze 50g 1/4 cebuli czerwonej 17g 1 ogórek konserwowy (mały ale bez przesady) 20g 1 łyżka jogurtu naturalnego 0,5% tłuszczu 25g pieprz, zielona pietruszka razem: 139kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoje logo to samo zdrowie;) sprytna reklama a przepisy na sałatkę, czy kanapkę z łososiem rozpisane na gramy śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu- moje logo to moja trauma, moje przekleństwo :P Gdyby nie to, nie byłoby mnie tutaj. Nutelli nie trzeba reklamować, raczej trzeba przed nią przestrzegać :P A poza tym topik jest o zdrowym odżywianiu i proszę mi tu nie siać zamętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodowa 1 duży liść albo 2 małe 60g kiełki rzodkiewki 31g papryka 45g (pół średniej) seler naciowy 80g tuńczyk w oleju 54g (pół puszki) razem 147kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
84g twarogu robionego domowym sposobem z mleka krowiego 22g koncentratu pomidorowego 50g papryki razem: 156 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam koktajle odchudzające LIMVENA www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×