Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w Polsce

Polecane posty

Gość gość

Mam jej dość. Ostatnio na rozmowie pan wielce się zdziwił , że nie chce pracować za 1300 zł. Czy ja mam sie śmiać czy płakać ludzie? Zaryzykowałam, zmieniłam prace, były już pracodawca mnie oszukał. Ja już "nawet " pomijam śmieciówki. ale te konkursy, castingi, jak bym startowała na dyrektora. Czy im się kuźwa w głowach poprzewracało. Pewnie mi zaraz ktoś napisze- to wyjeżdżaj. Właśnie dojrzałam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie za tyle umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko wina Platformy Obywatelskiej bo ludzie juz dawno powinni zarabiac 4-5 tys zl na reke a nie wyjezdzac za granice jak powiedzial Donald Tusk na zielona wyspe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie nieroby narzekają na płace. A co umiesz zeby zarabiac >1500zł ?Tyle płace za PROSTE prace. A ludzie mi jeszcze dziekują ze ich zatrudniam bo bezrobocie duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wszystkie nieroby narzekają na płace. A co umiesz zeby zarabiac >1500zł ?Tyle płace za PROSTE prace. A ludzie mi jeszcze dziekują ze ich zatrudniam bo bezrobocie duze. x Za te ochłapy mógłbyś mnie w tyłek pocałować, jeżeli chciałoby mi się zrobić chociaż herbatę tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to Polska a nie rosja obudz sie glupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś hahahah Praca to towar jak kazdy inny, jest tańsza to taką pracodawca wybiera buraku. Odezwała sie ta co by chciała 100000zł za nicnierobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taka, bo on chlopcze. Ile zarabiam to moja sprawa, ale sram na wyzyskiwaczy i szanuje ludzi, którzy godzą się na takie stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A my ludzie pracujący sr/amy na ciebie. To załóż firmę i płac 10000zł tym ludziom na co czekasz głabie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie pracujący czy udawany jalmuznodawca? Zdecyduj się kim jesteś chlopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sie zdecyduj kołku. Nie podoba sie to nie pracuj. Czekam az zalozysz firme dobroczyńco uciśnionych i zatrudnisz tam ich za 10000ł. No dalej bohaterze daj przykład pieniaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiez to wszystko urocze i typowo polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do owego pana, ktory kaze pracowac mi za 1500 zl. Sam sobie za to pracuj i jeszcze utrzymaj. Nic ci do mojego wyksztalcenia, prawdopodobnie mam lepsze. Wazne, ze w naszym kraju nie mozna zarobic tyle zeby przezyc. Wykonujac nawet proste prace. Nie kazdy moze i chce byc prezesem/biznesmenem... Wstaw sobie. Ale kazdy chce zyc jak czlowiek i ma do tego prawo. Dlatego nie bede dorabiala podobnych tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie narzekacie, a co do dyskusji na temat wykształcenia, to dziwię się, że jeszcze nie zauważyliście, ze nie ma to duzego przełożenia na pieniadze. Wolałabym mieć pewne i uczciwie wypłacone 1500 zł niż niepewne 3000 . kiedys dałam się nabrać nieuczciwemu pracodawcy. Obiecywał gruszki na wierzbie a potem próbował zniknąć. Dopiero interwencja Łódzkiego komornika sądowego J. kruka pomogła mi odzyskać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×