Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co sądzicie o noszeniu ogona przypiętego do torebki lub plecaka?

Polecane posty

Ostatnio widziałam taką laske z ogonem na torebce i pomysł wydał mi się tak zabawny i uroczy że chyba sama sobie coś takiego sprawię :D http://archiwum.allegro.pl/oferta/ogony-z-lisa-ogon-brelok-lis-naturalny-promocja-i3017015384.html mowa o czymś takim :D Ja przyczepię do plecaka a nie torebki. Tylko troche smutno, że to ogon prawdziwego lisa, musiał zginąć, żeby spełnić ludzkie zachcianki. Ale świata nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię ci kloake na mordę pedale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odetnij sobie dupę i do plecaka przypnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało "metalowy" dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze, że nie tygrysi" Broken, dlaczego postanowiłaś zostać tygrysem? Do ciebie bardziej pasuje ratlerek :) Jak każde pieski miewają ucięte ogonki i szczekają na ludzi tak jak ty atakujesz bez przerwy osoby które nie są aseksualne :) "Zaje***te gó*no" Do ciebie też pasuje ratlerek a nie małpiszon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrze, że nie tygrysi" Broken, dlaczego postanowiłaś zostać tygrysem? Do ciebie bardziej pasuje ratlerek usmiech.gif Jak każde pieski miewają ucięte ogonki i szczekają na ludzi tak jak ty atakujesz bez przerwy osoby które nie są aseksualne usmiech.gif x Twój kudłaty diler sprzedaje Ci jakieś niezłe g****o, zadbaj o siebie. a Ty, czemu postanowiłaś zostać zj*****m metalem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zamówisz cały czarny jak na true metala przystało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało "metalowy" dodatek. " Nie jest w ogóle metalowy :D a powinien? Nie sądze. Nie zależy mi na byciu nie wiem jak metalową, zależy mi tylko by nie być przeciętną, i żeby była jasność - ogon mi sie spodobał, nie chce go tylko dlatego by się wyróżniać na siłę i pokazać jaka to ja nie jestem. :D a tobie nie podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz kupić sztucznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała mieć zasuszoną ludzką stopę przy torebce. no, ktoś musiałby zginąć, ale świata nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, już fanatyczki obrony praw zwierząt zaczynają ujadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest fanatyzm, po prostu ktoś zabił lisa żeby zrobić breloczek. Nie widzisz w tym nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia wybitnie inteligentna fanka metalu jak zwykle porusza interesujące debaty na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie możesz kupić sztucznego? " Owszem, zastanawiam się nad tym.Ale czy to przywróci życie jakiemuś lisowi? Nie sądze. "ja bym chciała mieć zasuszoną ludzką stopę przy torebce." Doprawdy, świetne porównanie. :-o Zaden gatunek nie poluje na innych przedstawicieli swojego gatunku, więc porównywanie zabicia zwierzęcia dla zachcianki i człowieka dla zachcianki to nadużycie. Ten lis też nie był wegetarianinem(ja tez nie jestem) i polował, jego tez za to potępisz? Oczywiście, nie podoba mi się sama idea polowania dla futra, bo jest to przejaw samolubności ludzi, ale nie popadajmy w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"biedne lisełe, a metalówa to mała okrutna szmatkasmutas.gif " x odezwała się żałosna hipokrytka, która sama żre mięcho i wyzywa wege ty nie jesteś od niej lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to nie jest fanatyzm, po prostu ktoś zabił lisa żeby zrobić breloczek. Nie widzisz w tym nic złego?" Ale ona go nie zabiła. Jak nie ona to kupi to ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już prawie nie jem mięcha, jestem wege w 80%, tylko czasem antylopkę na dziko opiertolę, bo jeste tygryse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lisa to nie, ale ja bym przyczepił do zamka bardzo chętnie ususzoną wyciętą łechtaczkę naszej Kaśki i masturbował się o nią dyskretnie w czasie wycieczek autobusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to by się chyba za tobą po ziemi ciągnęła, rozciągnięta od masowania pieroga pod metalowy jazgot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden gatunek nie poluje na innych przedstawicieli swojego gatunku x hehe, nie wcale. btw serio lisy fermowe polują? na co? na mączkę kostką, którą są karmione? :D czy na pręty klatki 50 cm na 50 cm? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:36 na truchła innych lisów, zwykle tym są karmione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Ale ona go nie zabiła. Jak nie ona to kupi to ktoś inny.' hihi, dobry argument. skoro nie my zabijaliśmy żydów to czemu nie skorzystać z ich ubrań, złota, pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak wege w 80%, albo jest się wege albo się nie jest, ciemna maso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro nie my zabijaliśmy żydów to czemu nie skorzystać z ich ubrań, złota, pieniędzy?" no właśnie, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto właśnie polska b, zero kręgosłupa moralnego :D pustota i dno intelektualne. buźka plebsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
nie ma czegoś takiego jak wege w 80%, albo jest się wege albo się nie jest, ciemna maso x a ja jestem, ciągle Cię zaskakuję, dlatego reagujesz frustracją, bo nie jesteś w stanie mnie ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałaś że żresz chude mięso, więc nie wymyślał, poza tym sama atakowałaś wege twierdząc, że to nienaturalne, wbrew łańcuchowi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×