Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qutaseq

Dziewczyna zapatrzona w faceta

Polecane posty

Witam chciałbym poruszyć dziś dziwną kwestie która mnie nurtuje, chciałbym odrazu zaznaczyć że temat mój może byc przez niektóre osoby dziwnie odebrany ze wzglądu na to ze niewiem jak to wytłumaczyć i z tego jescze względu ze moje doświadczenie w sprawach damsko męskich jest żadne. Chodzi o to że w moim otoczeniu zdazyłą sie sytuacja której nie moge objąć umysłem, poprostu nie rozumiem jak to sie stało. Wszyscy napewno znacie sytuacje w której kobieta jest nie samowicie zapatrzona w faceta i za nic w świecie nieda na niego złego słowa powiedzieć, Jak parze na związki ludzi to widze jak sie poznaja i do piero po jakimś czasie dłuższym zaczyna sie coś wytwarzać jakaś chemia i to trwa jakiś czas nawet pół roku, lecz mnie zadziwia sytuacja w której kobieta po jednym zdarzeniu/spotkaniu z facetem jest w niego zapatrzona i jest w stanie zrobić dla niego wszystko nawet zabić. Mam taką sytuacje w swoim życiu , moja miłośc którą starałem sie zdobyć przez jakieś 2 lata i nic!ona jest symbolem kobiety nie do zdobycia nawrt nieudało sie jej zdobyć najlepszemu bajerantowi który zdążył zbajerowac wszystkie dwieczyny wokół a jej nie! nawet mi jako facetowi nie najgorszemu to sie nie udało przez tak długi czas! ON jest facetem który w przeszłości miał tylko jedną dziewczyne i to w dodatku najlepszą przyjaciółke tej mojej miłości, ona doskonale wiedziała że jak sie z nim zwiąże to straci wszystkich przyjaciół bo związała sie z człowiekiem który ma więcej wrogów niż przyjaciół. Moze koniec tych ceregieli i przejde do sedna mianowicie chodzi mi oto że JAK O TO ZROBIŁ??? Jak informowałem na początku jestem nie obeznany w tych sprawach i chciałbym sie dowiedziec od kogoś doświadczonego jak takie coś wygląda. To niejest żart tylko naprawde szukam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu chemia miłość od pierwszego wejrzenia. Miałem to samo, kobieta nieziemsko piękna, zabójczo inteligentna, wspaniałe ciało charakter.. na stanowisku, przy kasie, z wielkim powodzeniem u facetów.. a ja zwykły chłystek przy niej.. bah! Jedno spojrzenie i zakochała się, uganiala się za mną przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to milosc od pierwszego wejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia kurffa zerżnąłbym w doopsko i wyrzucił na gnojnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękit serca
miłość jest do czasu,kiedy facet jest taki pewny tego zapatrzenia zaczyna rutynowo ją traktować,chłodno a wszystko może się zmienić,zapatrzenie lub zakochanie może zamienić się w obojętność wskutek takiego postępowania.Ona może stwierdzić że ten człowiek staje się obcy i nikną wszystkie wspaniałe uczucia.Docenia się zawsze to co się straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×