Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy chciałybyście faceta po rozwodzie

Polecane posty

Gość gość

i z dzieckiem? z przeszłością, byłą żoną poznaną na prestiżowych studiach, ładną blondynką, facet by wam się bardzo podobał, przystojny z dobrym zawodem czy byłybyście zazdrosne o jego byłą i to co z nią przeżył? nie chciałybyście dzieciatego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę jego żonę, czy ona lubi seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, wolę brzydkiego, który szanuje kobiety i nie porzuca swojej żony gdy mu się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z takim, wydawało mi się ze skoro sie kochamy to damy radę ale powiem ci ze po 1,5 roku zwiazku miałam serdecznie dosyć tego wszytskiego, tych weekendów z rozwydrzonym dzieckiem, tych drogich prezentów dla dziecka, tego ze okazało sie ze on jest tak sparzony przez życie ze tak naprawde ma w d***e to ze ja marze o slubie i dziaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie tego nie wyobrażam. Przeszłość to PRZESZLOSC ale ja zawsze marzyłam być ta pierwsza prawdziwa miloscia, pierwsza której się oświadczył i ta jedyna i jestem. Nie wyobazam sobie życia z innym ale to tak ogólnie nie tylko z rozwodnikiem. Ale w życiu różnie się układa. To przeszlosc!!!! Teraz jej nie ma, z jakiś powodów się rozstali. Nie była ta jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu mu się znudziła, śmieszy mnie takie głupie pisanie "nie była tą jedyną". To dobre dla dziewczynek 12 letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się znudziła to nie była ta jedyna, tak strasznie mi żal ludzi którzy nie trafili na ta druga połówkę tylko po prostu druga osobe płci przeciwnej. Mam ogromne szczescie mając tak wspaniałego, wrażliwego i kochającego bezwarunkowo męża. Może w takich babach coś jest nie tak i są tak nudne, mało wesołe, mało inteligentne i faceci się nudzą bo strzelają fochy i są mało fascynujące albo trafiają na dupkow. Brak podobnego poczucia humoru, pasji i poziomu inteligencji w związku zawsze go zakończy.Ja jestem 25 lat po ślubie a jesteśmy w siebie zapatrzeni, w sypialni i na codzien jest wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze rozwodnik bez dzieci bylby ok, ale z dziecmi to moze byc ciezki zwiazek, jak rozwodnika bierze kobieta bez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×