Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

Już spieprzyłem kilka okazji, żeby mieć dziewczynę

Polecane posty

Najpierw sąsiadka Klaudia mnie zagadywała. Ja, z braku śmiałości, traktowałem ją jak obcego. Potem dwie Olki na studiach mnie zaczepiały. I też spieprzyłem temat i z jedną Olką i drugą Olką... Potem koleżanka z roboty Asia dawała mi sygnały niewerbalne. Często się uśmiechała, skupiała na mnie wzrok, proponowała pomoc... Ale nasze drogi się rozeszły i sprawa rozeszła się po kościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci dziewczyna nie wolisz zeby cie ukryto w krypcie na wawelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mi krypta na wawelu. Jak mówi mój nickname, pochodzę z ziemi dolnośląskiej. W krakowie nigdy nie byłem, ani się nie wybieram, bo to chorwackie miasto . . . A co do tematu, to czasami, po prostu, doła zdarza mi się łapać . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfghghkjm
Mam tak samo jak autor tematu, mam branie ale jestem tak nieśmiały i nieporadny przy dziewczynach że wolę sobie odpuścić, tylko by się męczyła przy mnie albo zdradziła/rzuciła po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo miałam z sąsiadami. jeden prosił, żebym mu ugotowała grochówkę bo żona wyjechała, a on głodny - ugotowałam, zajadał się ale nie zaciągał do łóżka. drugiemu sąsiadowi upiekłam ciasto malinowe bo akurat byłam na działce i dużo malin miałam. zaniosłam, zaprosił na kawę, ale o łóżku nawet nie wspomniał. trzeciemu upiekłam baranie kotlety z posypką z majeranku, lubyczyku i tymianku i zaniosłam na siódme piętro bo dzwonił do mnie , że ślina mu ciekła jak stał pod moimi drzwiami (przestraszyłam się, że nabrudził, ale było czysto). do tego winda się zepsuła, ja mieszkam na parterze, ale jakoś dogramoliłam się do jego mieszkania z garem tych kotletów i co? pomacać pomacał, ale do łóżka nie zaciągnął. i bądź tu człowieku miły dla innych, to wtedy trzymają dystans. a jak takiego walniesz na łóżko każesz mu się rozbierać i seksić, to wygląda zupełnie inaczej. ale to już inna historia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrekicie - weź spier..laj na kaktus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×