Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o proteście rolników?

Polecane posty

Gość gość
Kochani KAŻDY z was moze strajkowac . Źle wam to prosze bardzo możecie wyjść na ulice . Oni walczą o lepsze zycie dla siebie i swojej rodziny . TO ze wy plujecie sie tutaj jak głupie :) to takiego rolnika czy górnika wcale nie obchodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech strajkuja na wiejskiej ,te matoły.Niech zastawią drogę kopaczowej albo innemu złodziejowi ,a nie nam.Co my im zrobiliśmy?Pod sejmem niech siedzą te śmierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ich rozumiem. Państwo powinno pomagać swoim obywatelom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. TO ze wy plujecie sie tutaj jak głupie usmiech.gif to takiego rolnika czy górnika wcale nie obchodzi . x Na całę szczęście Sawickiego i reszty rządzących ich plucie i ujadanie też gó/w/no obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Górnicy,rolnicy,kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj w mcdonaldzie przy puławskiej wykupili wszystkie wieśmaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księża następni w kolejce po lepsze jutro :classic_cool: a tuż po nich hokeiści i uniwersyteccy wykładowcy logiki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na całę szczęście Sawickiego i reszty rządzących ich plucie i ujadanie też gó/w/no obchodzi usmiech.gif" aaa widzisz i tu sie myslisz ...górnicy juz coś tam wywalczyli . Rolnicy tez swoje wywalcza ....spokojnie dajmy im trochę czasu . Oni nie maja nic do stracenia bo sa na swoim i nikt ich z pracy nie zwolni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaaaaaaaaaa
Ja tez jestem za rolnikami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrósł blond ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze, niech strajkuja, a wam idioci nic sie nie stanie, jak wam troche zycie utrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to tchórze i największa nizina społeczna,dlatego boją sie pójść pod sejm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robią ze walczą o swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech zajmą się innym biznesem zamiast bawić sie w taki niedochodowy i strajkować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze ze protestują bo tylko w ten sposób moga coś wywalczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robią ze walczą o swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,że przez niektórych zawiśc przemiawa.Kto wam broni kupic ziemie i żyć jak "paczki w maśle" no kto skoro to taki luksus i manna z nieba za darmo leci.Bo rolnik za nic nie płaci.Pieprzycie takie głupoty ze głowa mała.Ceny skupu,limity,kary poczytajcie o cenach nawozów itp.Jakies bzdury o dotacji dla dzieci na unijne mieszkania no smiech na sali.Wymiar składek jest dostępny dla wszystkich na stronie KRUSU.Podatek rolny obliczcie sobie ile się płaci.Z US tez się gospodarstwa rolne rozliczają.Ubezpieczenie rzepaku i innych zbóż.Nigdy nie przewidzisz jaka będzie zima i jakie poniesiesz straty.To co sprzedaje sie w skupie musi wystarczyc na cały rok,żeby przezyć.Jak ktoś ma głowę na karku to daje radę.Ja im nie zazdroszczę,pracują to mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiar składek jest dostępny dla wszystkich na stronie KRUSU.Podatek rolny obliczcie sobie ile się płaci.Z US tez się gospodarstwa rolne rozliczają.Ubezpieczenie rzepaku i innych zbóż.Nigdy nie przewidzisz jaka będzie zima i jakie poniesiesz straty.To co sprzedaje sie w skupie musi wystarczyc na cały rok,żeby przezyć.Jak ktoś ma głowę na karku to daje radę.Ja im nie zazdroszczę,pracują to mają. x To zajrzyj na stronę ZUSu i dla własnego dobra przestań się kompromitować porównywaniem ich ubezpieczenia do naszego. Podatek rolny? Ja płacę podatek vat, płacę podatek od nier***mości za lokal w którym prowadzę dg. Koszty nawozów? Popieprzyło cię już doszczętnie? Może jeszcze koszty paszy wliczaj w ich inwestycje? Taką prowadzą działalność to takie mają koszta :o :o Ja dla porównania płacę za transport, logistykę, towar, paliwo dla przewoźnika, opłacam pracowników, których zatrudniam na um o pracę i to nie na najniższej stawce. I co? I nico, bo rząd takich jak ja - prywaciarzy, którzy mają dużą firmę i handlują na szeroką skalę ma w poważaniu. I ja nie mogę pozwolić sobie na strajkowanie i wyjechanie tirem pod sejm, bo nikt mi nie zwróci za straty, jakie danego dnia poniosę. Każdy prowadzący działalność musi inwestować, ponosi koszty, straty i ryzykuje. I na odwrót - skoro im się nie podoba, nikt nie broni zjechać do centrum kraju i robić karierę w korporacji :o :o Ja nie twierdzę, że mają eldorado, lekką pracę i drogę usłaną różami. NIKT NIE MA. Ale postawa roszczeniowa pt "mi się należy" jest po prostu ohydnym wymuszaniem i szantażowaniem. Czemu na ulicę nie wyjdą strażacy, co? Wiecie ile zarabia strażak? Zaintersujcie się tym i ruszcie mózgownicą próbując odpowiedzieć sobie na pytanie, daleczego oni nie strajkują. Nie wiem czy jesteście w stanie ogarnąć temat, przypuszczam, że niespecjalnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię gościu powyżej.Tu nie chodzi o to kto ma lepiej,każdy ponosi koszty prowadząc DG tak i rolnicy ponosza koszty prowadząc swoje gospodarstwa.Ale niech nie sieją niektórzy propagandy jakie to miliony rolnicy zarabiają.Dostaja kupę kasy, zyją jak królowie.No bez jaj.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, masz rację, ja też nie uważam, że żyją jak królowie. Tak jak napisałam - wykonują kawał ciężkiej roboty. Ale faktem jest, że ja również nie znam biednego rolnika, mam rodzinę na wsi i znam to środowisko. Akurat ci, których znam nie prostestują, wiedzie im się naprawdę bardzo dobrze, ciężko pracują, ale dofinansowania i granty też mają, wcale się z tym nie kryją. I fajnie, pozazdrościć przedsiębiorczości, pracowitości i głowy na karku. Mam po prostu wrażenie, że u tych protestujących wyłazi polska mentalność. Znasz tę anegdotę, że kiedy Niemiec widzi dwie dorodne krowy u sąsiada, to zaczyna dowiadywać się i szukać sposobu na to, żeby wyhodować takie u siebie, Polak tymczasem zakrada się do niego nocą i mu te mućki kradnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ;) co racja to racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pierdoły z tymi mieszkaniami pokupowanymi za pieniądze z dotacji!!! Po pierwsze jeśli ktokolwiek da wam dotacje to pieniądze są przeznaczone na konkretny cel. To tak jakbyś wziął kredyt w banku na kupno mieszkania a kupił za to samochód. Raczej niemożliwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składki KRUS sa niskie ale emerytury tez male ...coś za coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etam o tych mieszkaniach za pieniądze unijne to jakies kretynki piszą. Zeby dostać jakakolwiek pieniądze od unii ( na zakup traktora czy otwarcie swojej firmy ) trzeba sie niezłe nagimnastykować z papierami i wycieczkami po urzędach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie az chore w swojej niewiedzy jestem zona rolnika,ktory pojechal protestowac Jestem taka sama matka jak wy i nie spodziewalam sie ze kobiety moga byc takie I powiem wam,ze Polska to chory kraj Jakbyscie mialy choc nikle pojecie o tym co sie w rolnictwie dzieje to byscie tak nie szczekaly Jak polskie rolnictwo i gornictwo padnie to bedziecie banany rzrec i chinskim weglem w piecu palic IGNORANTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szzerze pwoiedziawszy to mam bambrow w d***e :D NIc mnie ich bieda nie obchodzi, wazne ze ja mam :P Polskiego zarcia kupowac nie musze. Cos tam dostana ale nadal beda zyc w biedzie i ciemnocie :D O wkacjach to taki wiesniak moze sobie pomarzyc bo musi gnoj z obory wywalac :D A ja, pani :P jezdze sobie po swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia wyzej to wpiep....szaj chinskie nie mam nikogo w tym srodowisku ale na zdrowy rozum rolnik choduje 2lata byka,ktorego sprzedaje za 5ty za wolowine placilam ostatnio 40zl jak patrze na tych biednych chlopow na rynku to jest mi ich tak ztrasznie zal...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze kazdy ino ku&wa chce kase dostac od rzadu jakby im bylo malo z ue. Wku#wia mnie to ze chca cala reke choc dostali juz palec. Ino daj i daj! A mi kto ku#wa da ja sie pytam?! Dziecka do przedszkola mi nie wzieli bo poje#ana polityka i co tez mam tam jechac i zadac?! Nie! Bo jakos sobie poradze bez ich laski i zebrania! DO ROBOTY KU#WA! A NIE STRAJKI PIE#DOLONE ROBIC! SWINIE KARMIC! UNI NIE BYLO NIKT NIE CHCIAL BO NIE BYLO I TYLE A TERAZ TAK SIE NAUCZYLI BRAC ZE NIC INNEGO ROBIC NIE UMIEJA!!! BURAKI WIESNIAKI A GORNICY NIE LEPSI! Maja "prawo do dziedziczenia etetu" a znacie jakis inny zawod ktory takie prawo posiada?! Kazda praca jest ciezka!!! IDIOCI!!! Tyle mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no własnie twoj problem polega na tym ze ty nie myslisz :( a zal mi twoich dzieci ze maja taka glupia matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×