Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Virnikowy

Co miałyście dzisiaj ubrane?

Polecane posty

Gość Heniska
czarne jeansy fioletowy sweter kremowa bluzka biały stanik czarne majteczki skarpetki białe w paski białe adidasy i niebieska kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Drodzy państwo, jak wskazuje elementarna logika, ubrać można np. choinkę, dziecko, jakąkolwiek drugą osobę, nawet pieska, jeśli ktoś ma takie życzenie (żeby bidulek nie marzł na śniegu). Nie można jednak używać konstrukcji typu: *ubierać koszulę, *ubierać sweter, *ubierać buty itp. Zawsze, gdy słyszę takie wyrażenia, mam ochotę zapytać rozmówcę, w co ma zwyczaj ubierać wspomniane elementy garderoby… Gdy stroną ubierającą i ubieraną jest ta sama, używamy strony zwrotnej, np. ubierać się w koszulę, ubrać się w garnitur, ale nie powiemy już tak w przypadku butów. Można też oczywiście użyć bardziej uniwersalnej konstrukcji z czasownikiem włożyć, np. włożyć koszulę, włożyć spodnie, a także włożyć buty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miodek pieprzony sie znalazł i za słówka będzie łapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest lapanie za slowka. Zalozycielka tematu ma powazny problem z jezykiem ojczystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak się przejąłeś tym że pewnie nie będziesz mógł spać w nocy biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legginsy w biało czarny geometryczny wzór, biały dłuższy tiszert i czarny długi kardigan, na na zewnątrz - uggi camelowe i parka ciemnozielona. pzdr :) kika www.szafa-kiki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż odpiszę, bo byłam dzisiaj dziwnie ubrana Miałam spodnie dzwony, czarno-różowe buty na lekkiej koturnie, bluzkę w paski i kurtkę ramoneskę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balonka
Brązowa sukienka przed kolana czarne majteczki czarny stanik czarna bluzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żółta bluzka z napisami kolorowa bluza z kapturem czarne jeansy biało-różowe adidasy kolorowe skarpetki żółty stanik niebieskie majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj szlafrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jamnika teściowej ubrałam, bo zimno psiakowi na spacerku było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona sukienka biała koszula biały stanik czarne rajstopy czarne majtki czarne botki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edelka
Dziś miałam na sobie jeansy ciemne, do tego bluza szara i takie buty http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Kolekcja%20Sklep/Nike%20Air%20Max%20LTD%20Sklep/nike-air-max-ltd-biale. Moje ulubione :) Zestaw numero uno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam czarną sukieneczkę, czarne kryjące rajstopy, stalową bieliznę - komplecik. NA wierzchu złota kurteczka, szalik w kratkę burberry, botki czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka szara spódniczka w szkocką kratę, czerwona bluza z napisami, kremowa koszulka, kremowy stanik, czarna kurtka, beżowe rajstopki, białe majteczki, niebiesko-czarne pantofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka szara spódniczka w szkocką kratę, czerwona bluza z napisami, kremowa koszulka, kremowy stanik, czarna kurtka, beżowe rajstopki, białe majteczki, niebiesko-czarne pantofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaz
Biały stanik, białe majtki, biała bluzka, cieliste rajstopy, czarna spódnica i żakiet, czarne kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna bluzka, dżinsy, czarne majtki, czarny stanik, cieliste podkolanówki i czarne baleriny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś: czarne spodnie materiałowe czarne stopki czarne pantofie czarne majtki kremowa bluzka granatowa kamizelka biały stanik czarna kurtka do pasa i szaro czarna czapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko dziś miałam ubrane, jak co dzień zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam dziś ubrany tułów, nogi, ręce i stopy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virnikowy
No pięknie tylko zbyt dosłownie bierzecie temat. To co niżej też warto czasem przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie bierzemy temat, przecież w temacie jest "co miałyśmy ubrane", prawda? A ubrać można dziecko, psa, bałwana, choinkę, stopy, głowę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virnikowy
To tylko temat tak zwany nagłówek a warto przeczytać też mój pierwszy wpis zamiast iść na łatwizne i pisać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~Kuba
Dzisiaj ciemnoniebieski T-shirt, czarne rajstopy, jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choinkę mam dzisiaj ubraną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×