Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Zostałam nazwana trollem bo wytknełam komus argumentowanie ad personam

Polecane posty

W skrócie wyglądało to tak: 1. ktoś nie odnosząc się zupełnie do moich argumentów, napisał, że "j***e ode mnie gimbazą", bo "moje poglądy sa właściwe dla ośób z gimbazy" 2. Odpisałam, ze to argument ad personam a nie merytoryczny. 3.Cynic mnie zwyzywał, bo uzyłam wyrazenia "ad personam" a ten wiesniak bez szkoły nie rozumie co to znaczy i zawsze reaguje agresją jak ktos pisze o czymś, czego on nie rozumie. 4.Jakis idiota stwierdził w konsekwencji, że to co ja piszę, to "klasyczny trolling", i że Cynic "wyczuł moje trollowanie". I tak wyglądają dyskusje na kafeterii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszę raz i nie będę ci odpowiadał, bo mi się nie chce jesteś trollem bo zakładasz mnóstwo banalnych tematów gdzie się onanizujesz swoją wizją świata, rzeczywistości nudne to jest i właściwie trollom ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, jeszcze jedna uwaga jesteś bezczelnie niekonsekwentna przecież, jak sama napisałaś to jest głupie forum więc dostajesz tutaj głupie odpowiedzi o co się tak rzucasz? głupie forum głupi użytkownicy jedna mądra Kasia :D nikt nie chce z tobą poważnie rozmawiać bo zakładasz multum durnych tematów i przez to właśnie jesteś postrzegana jako troll nudzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nazwaleś mnie trollem po moim wytknięciu argumentu ad personam osobie, która taki argument zastosowała. Tak jakbyś widząc to doznał "olśnienia", że "trolluję", bo śmiem komuś wytykać erystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jesteś trollem, ale jesteś strasznie zasadnicza i SKRAJNIE drobiazgowa, wręcz nienormalnie, to już zakrawa o zaburzenie osobowości, kompulsywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyna nie wiem czemu Ci tak zależy żeby zmieniać zdanie innych, każdy ma swoje i byś to uszanowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba wiem lepiej za co nazwałem cię trollem za CAŁOKSZTAŁT cynic, który sam jest trollem i matołem i gdybym miał z kimś spędzić podróż koleją transsyberyjską wybrałbym ciebie ;) jednak trafił, bo nudzisz i nudzisz Kasia, ja to piszę serio, ty masz zaburzenie kompulsywno-obesesyjne, bo ile można zakładać tych idiotycznych tematów? to jest bez sensu schemat tych tematów jest prawie zawsze taki sam: wy nie wiecie ja wiem ha ha ha tak zaczepiają, zagadują dzieci litości, naprawdę stać ciebie na więcej nie masz kolegów, koleżanek że musisz tutaj wypisywać te bzdury? to jest trolling, Kasiu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"katarzyna nie wiem czemu Ci tak zależy żeby zmieniać zdanie innych, każdy ma swoje i byś to uszanowała " tym zdaniem można zanegować sens jakiejkolwiek dyskusji w ogóle. Idź na inne tematy, nawracaj ludzi namiętnie dyskutujących, że błądzą dyskutując z innymi, bo każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować, nikt nikogo nie przekona. :) "ja chyba wiem lepiej za co nazwałem cię trollem" Jednak odbyło się to w takim a nie innym momencie, po zacytowaniu przez Ciebie takiej a nie innej odpowiedzi, czyż nie? nie domyśliłeś się, że możesz być tak zrozumiany? "Kasia, ja to piszę serio, ty masz zaburzenie kompulsywno-obesesyjne, bo ile można zakładać tych idiotycznych tematów? " Mam nerwice natręctw, która objawia się różnymi kretyńskimi zachowaniami, jak np. liczenie metali na ulicy i niepokój w sytuacji, w której nie spotkam kazdego :D Ale są tu ludzie bardziej monotematyczni ode mnie. Przykładem jest brokeninside, która od paru lat denerwuje ludzi swoim niezrozumieniem podstawowych spraw z zakresu relacji damsko-męskich, jest masa kretynów jak ten przemek 23 lata, czy cynic, którzy zakładaja setki tematów o niczym. wobec tego czym ja sobie zasłużyłam na takie wyróżnienie, by to mi wytykać że... nazwijmy to zachowuje się niewłaściwie na forum? :P Większośc ludzi tutaj jest monotematyczna. Jest np. jakaś dziwna osoba namietnie i wulgarnie najeżdżająca od wielu lat na kobiety żyjace z facetami bez ślubu, wyzywająca je od najgorszej patologii. A większośc tematów na forum kręci się wokół totalnych bzdur. Więc czego chcesz ode mnie? :) Zakładam troche tematów, w których prowokuje ludzi, np. te z tymi zdjęciami metali itd. Ale ten temat o tłustym czwartku nie miał w sobie nic z prowokacji. Tak uważam i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna K/ lukrecja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyna dyskusja dyskusją, ale ty przesadzasz zakładając w kółko te same tematy jedni lubią metal inni nie, jedni sie z tobą zgadzają inni sie nie zgodzą i daj sobie spokój bo szkoda twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monotematyczność tematu to jedno, ale ty dodatkowo jesteś śmiesznie drobiazgowa; zakładasz temat za każdym razem jak ktoś zarzuci ci coś z czymś się nie zgadzasz albo się w czymś pomyli, wytykasz błędy innym przyjmując skrajnie krytyczną postawę i zaczynając przy tym wyzywać, jakby ci ten ktoś co najmniej pół familii wybił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×