Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

Gość gosc nowa97
O tej porze? Dobre sobie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię poranki o 14stej :P A Ty nie? W ogóle jakoś niemrawo wyglądasz, co robiłaś w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :D nie słyszałam pierwszej to ciężko stwierdzić. Ale.. jak sobie ją samą opowiem tak ze trzy razy to kto wie :D A Ty mi 97 nie odpowiedziałaś którą bajkę byś chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehemm .. dawno dawno temu, czyli dziś rano. Za górami, za lasami żyła sobie Zosia samosia. W zwiewnej, lekko prześwitującej piżamce, na skraju łóżka.. gdy przez delikatne firanki wdzierały się zachłannie pierwsze promyki słońca Ona rozchyliła delikatnie swe nogi. Zamknęła oczy odchylając nieco głowę do tyłu pokazując tym samym jak...? Dalej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie psuj bajki :-o tam nie ma ktosia. No i zepsułaś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a nawet do pełnych piersi Zosi palcami nie doszłam. Tyle się jeszcze miało wydarzyć.. Przewidywałam nawet pewien zwrot akcji. Ech.. Może na Dzień Kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dożyje w takim tempie i niewiedzy :-o. Oj boli głowa uuuaa. A coś do picia to tu jest? O proszę kubeczek czerwony chyba Twój... Ejjj co tam wystaje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie grzeb.. :D z kubeczka jeśli nie umyty to yyy też lepiej nie korzystaj bo sama wiesz. A to że wystaje, to pół biedy.. dobrze że nie wibruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh bo wylaczylas podstępna haaaa ja Cie znam. Co nie grzeb co nie grzeb??!:-D. a se właśnie pogrzebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W myśl zasady każdego grzebacza, co wygrzebiesz to Twoje. :) A tu Cię mam bo nie mam niczego co brzęczy. Owszem mam co innego, stukającego. ale to brzęczące i kusząco wibrujące jeszcze nie dojechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie, bo codziennie podnieca mnie widok małourodziwej listonorki jadącej na skrzypiącym rowerze. I gdy się nie zatrzymuje obok mojej skrzynki znów w myślach pada "Tab to nie Twój dzień" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach mała trza było od razu do mnie i by było na pstrykniecie palcami:-D. No co ja gadam, no nic tak mi się tylko kojarzy :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nawet przyjemne się zrobiło, a Pani Listonosz stała się ładniejsza. Dreszczyk emocji w okolicy 12stej hmmm :P Ja wiem, że Ty z dobroci swego serca chciałaś pomóc ale nie wiem czy rozmiar odpowiedni byś wybrała :D mmmhhh i mnie naszło teraz na takie zakupy, dobra 97 co byś kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Ja to bym kupiła cole :-P na kaca Potem poszła bym do sklepu, w którym czuje się jak ryba w wodzie i w pierwszej kolejności kupilabym sobie różowe kuleczki kurna różowych jeszcze nie mam no nic to kupię ;-) Co tam jeszcze w ogóle to jakiś zestaw akcesoria + pan to dają? :-o To ja taki bym chciała jak wiadomo pewnych rzeczy trza się nauczyć od doświadczonych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurw... grzebałaś w łazience? Że różowe kuleczki znalazłaś? Oh god... i tak przy wszystkich?? U mnie to jest taki fajny facet, tzn sprzedawca :D doradza chętnie i pomaga przymierzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farciara u mnie jest kobieta:-o masakra i o czym tu z nią gadać... Mówiłam ze będę grzebać:-( Niebieskie są moje:-P Zarazzz chwila ze jak kulki przymierza masakra mówiłam ze z facetem to zawsze można się dogadać włoży wyjmie czasem zapakuje :-D :-P Yyy no tak czy ja chciałam to powiedzieć? Nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzał mi kajdanki :D dobrze, że rozkuł bo z nich się ot tak nie uwolnisz a biegi oburącz zmieniać? A różowe? :D padło pytanie do czego będą mi służyć :) czy do zabawy czy do ćwiczeń :P Za moimi plecami stała koleżanka i do dziś nie wiem dlaczego to Ona się rumieniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh tez mam takie hmmm ogólnie mam czerwone ale mam też takie które jak wyjmuje pada hasło dzień dobry pani wladzo i zawsze mówię poprawka wpadco :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×