Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

Gość gość nowa97
Karta przetargowa nie jestem. ale podpisałam kiedyś pewna umowę, okazuje się ze trafnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Umowa dotyczyła tylko dania;-) wiec i ja powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Dobra dobra Ty juz dobrze wiesz co ja lubie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N97 Na kolana na podłogę i się mocno wypnij;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
No co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Gościu. Proponuje szklanke kurzu i bułkę z prądem ;-). Dla uspokojenia. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Draniu :-* Za takie oszustwo będzie kara:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N97 Widzę że zapomniałaś o umowie. A kurz, to z podłogi trzeba najpierw zetrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa pokaz gosciowi palec wskazujacy i idziemy:-)no chyba ze podloge jeszcze bedziesz myc tylko nie wiem czy skonczysz albo jak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N97 A do mycia tej podłogi możesz najwyżej dostać jakiś ręczniczek pod kolana, by było Ci wygodniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kopa w doope hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Co tam planujesz dla Wilka na dzisiaj:? Ile jeszcze fikcyjnych skrzywdzonych przez Wilka kochanek stworzysz z pomaranczy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nowa97
;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Mogl byc Pokoj miedzy nami juz dawno i zero kontaktu ze soba. Od momentu kiedy zakonczylem znajomosc z Wadera69 dalem ci uczciwe warunki zglosilem tez Temat o Tobie do usuniecia i powiedzialem ze nie bede go podbijal. To Ty chcialas udowodnic ze wygrasz Wojne z Wilkiem przejmujac ten Temat. Teraz cala akcja z fikcyjnymi kochankami skrzywdzonymi przez Wilka jest Twoja i Niestalej. Dzien po tym jak zglaszam was obie do sprawdzenia po IP i ewentualnego zbanowania po Nicku nagle wysyp fikcyjnych skrzywdzonych przez Wilka kochanek:) Naprawde to jest tak oczywiste ze az smieszne:) Siedz na tylku na swoim Temacie czy gdzie tam chcesz nie wypowiadaj sie o Wilku na ERO nie tworz fikcyjnych kochanek, na moich Tematach ma byc spokoj i bedzie Pokoj miedzy nami i zero kontaktu. Jak nie Ty stalas za spamowaniem i chamskim Trollowaniem tez nic ci nie grozi ze strony Redakcji wiec po co ci ta smieszna dziecinna Wojna z Wilkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasco gdzie twoje maniery? gdzie twoja stara ekipa z innego tematu.. też zmienili przebranie jak ty? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilm idz stąd. Tabasco poprzedni nick pasuje do jej samej. Bo taka jest 🖐️ wredna zakłamana menda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki miała poprzedni nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie Rogata? gdzie Tood? gdzie jacuś? Też zmienili ubrania. nie kłam i skończ tą szopke tabasco bo rzygać mi sie chce. nie zgrywaj 21latki bo stara baba jesteś!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Teraz cala akcja z fikcyjnymi kochankami skrzywdzonymi przez Wilka jest Twoja i Niestalej." tylko, jesli ktos to potwierdzi. ktos majacy kompetencje, aby to na 100% ustalic. Do tego czasu, Wilku, nie pisz bzdur, nie oskarzaj, nie wyrokuj. Po prostu wy/p/i/e/r/d/a/l/a/j. Do bacowki. Ogromny tam ruch, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×