Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

Ano patatajam sobie przez knieje i mokradla. Boszzzz jak on pcha do przodu. Wioooooooooo ahaaa pryyyyyy kto przechodzil przez moje pole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu pytasz? Ubranie na polu porzucone czy ślady kobiecych stóp? :D 97 wbrew mojej naturze zawsze. Nic nie poradzę.. Za chwilę się muzycznie obudzę, bo już przyspieszam.. Łuuu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie wierzę ze tyle dni i nikt nie wdepnal w pole, moje pole. Albo oszukujecie albo hmmm oszukujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjjj a ja widze ze walentynke dostalem:D kto mnie tak srycie lofa? :P Nowa ty sie nie smiej tylko przyznaj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :) byłam ale nic nie stało. To poszłam na sex w wannie ale tam też nic nie stało, a potem na wiązanie :P i się zaplątałam. Więc jestem znów na starcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedzialem. Wiedzialem ze tak mnie w c***ja zrobicie. Hmmm cY ta gra przewiduje karne tentegesy? Bo ten no moglbym unieruchomic iten no ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem unieruchomiona tak czy siak wiec obejdzie się:-P. Do czego mam się przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze nie wiem. A co masz na sumieniu? Spokojnie nikomu nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro :D prawo nie działa wstecz, więc karnych tentegesów nie będzie. 97 hmmm mroczne sekrety.. dawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm to znaczy aktywnosc fizycNa w moim kierunku? Ja? no probowac mozesz ale nikt jeszcze mnie nie zabil. Wiec slucham :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee eedeeee eeeeeeeeee tab wlasnie wdepnelas na moje pole :D nooooo nie przeszkadzaj sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee nie mogę kurna Tabasko się nie mogę zdecydować pióro czy klucz;-)? Zgaduj i mów szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz jak już ubierzesz spodnie to pole nr9. Teraz na mnie kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem . hmmmm diabelka mam na ramieniu znaczy diablice i mi mowi weź mnie weź :D to ma sens do tego co piszecie? heeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mnie mówi? Zamknij oczy i powiedz sam biorę to czego chce i powinien zniknąć :-P. Ja tak zawsze robie:-D Wiedziałam ale klucz tam nie pasuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok na dole by sie przydal jlucz nie? :D dopiero traz zajazylem o czym piszemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasco, przyjmij moje przeprosiny. Wilk zostal zbanowany i prowadzi teraz wojne z redakcja kafe i podszywami. Prosze o twoje wybaczenie. Caluje twoje stopy w gescie unizenia, prosze nie wchodzmy sobie w droge przez jakis czas! Trudne czasy tego wymagaja. Oczywiscie pozniej wrocimy donaszej wojny, a ludzie beda zartowac ze jestesmy jak stare dobre malzenswo, ktore sie kloci ale zyc bez siebie ne moze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×