Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

Niestety nie chodź takie piórko eee dobry pomysł ale nie opamietaj się kobieto co ludzie powiedzą.... Toć ludzie nie będą widzieli:-D może jeden na milion:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasco, widzialas co do Ceibie wilk napiasl? Tabasco, przyjmij moje przeprosiny. Wilk zostal zbanowany i prowadzi teraz wojne z redakcja kafe i podszywami. Prosze o twoje wybaczenie. Caluje twoje stopy w gescie unizenia, prosze nie wchodzmy sobie w droge przez jakis czas! Trudne czasy tego wymagaja. Oczywiscie pozniej wrocimy donaszej wojny, a ludzie beda zartowac ze jestesmy jak stare dobre malzenswo, ktore sie kloci ale zyc bez siebie ne moze usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja wieeemmmm :D tzn nie mam tak na stałe ale jest taki jeden dorywczo się zjawia. :P 97 piórko jedno na milion? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co toć wiadomo ze takie piórko zobaczy tylko niewielka ilość osób to tak jakby jeden na milion:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmmm obliczyłaś? :D Rycerz.. taaaaaak dziś poniedziałek. Kombinuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe Rycerzu czy zrobiłeś, to co w poniedziałek obiecałeś zrobić :P 97 :) dziwny ten świat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihahaaaaaaa tak sie wzdryglem na wasz widok ze mnie ponioslo. gdzie lejce gdzie te lejce!!! nazat rumaku :D tu tuuuuu zostajemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma farta. Ja na ten przyklad musze dzis do roboty jechac a jakoby nie powinienem jeszcze:P ale co mi tam. pojade sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×