Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mój plan jest nadzwyczajny, mój plan głowy wzniesie ponad mur!

Polecane posty

Mój plan zada cios nieobliczalny, by codzienności złamać bicz! Mój plan jest dla sfory dzieci, dla których żyć to jeszcze nic! Mój plan, to z życia ram wyłamać realności dzienny kicz! A w nocy - Szatana przyjąć dłoń. Tak, jak Faust! Łykanie codzień łez w tańcu, pragnienie wzmaga chory głód. Za dnia, jak dziki pies w kagańcu, a w nocy jak piekielna dzicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, tylko faust mial jeden problem, za to dosc spory - nie byl polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój plan bez małp, bez clown’ów, bez tarczy, hełmu i bez lanc. Mój plan to z życia ram wyłamać realności dzienny kicz! A w nocy - Szatana przyjąć dłoń, w piekielnym wirze przeżyć szał, pędzić, pędzić wśród ognistych ciał. Prędzej, prędzej ! Mój plan jest dla sfory dzieci, dla których żyć to jeszcze nic! Mój plan - dla niesfornych dzieci, by choć przez chwilę sobą być! A w nocy Szatana przyjąć dłoń, w piekielnym wirze przeżyć szał, pędzić, pędzić wśród ognistych ciał! Prędzej, prędzej, bo dopadnie szary świt! Prędzej, prędzej, bo dopadnie zwykły dzień! Prędzej, prędzej ! https://www.youtube.com/watch?v=7dE7J-ja9sk świetne to jest, Kat klasyk nad klasykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz, tylko faust mial jeden problem, za to dosc spory - nie byl polakiem " to tylko niemcy mogą szatana przyjąc dłoń? :) zawsze wiedziałam, że z tym narodem jest coś nie tak, nawet język mają szatański, a moja babka od niemca z liceum to był antychryst połączony z Hitlerem we własnej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagładą hien, zagładą strugi lat, Modlitw na cześć w krwi skąpanych ciał. Devil, Szatan, Szatan. Myśl słowa draży łeb, twój łeb. Szatan, Szatan, z nim konać, nawet żyć, Szatan, Szatan i rum. Jam czarna śmierć, śmierć w oczach wrogich paszcz. Poddajcie się – świat był zawsze nasz. Szatan, Szatan, z nim konać, nawet żyć, Szatan, Szatan i rum. Devil, Szatan, Szatan Jest panem zła. W nim rozum tkwi i mądrość, mówię wam. Trzy szóstki, szóstki trzy – mój i ludzi znak. Szatan, Szatan, z nim konać, nawet żyć, Szatan, Szatan i rum. https://www.youtube.com/watch?v=XL2yevrUplE to też fajne :) uwielbiam ten zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×