Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nowy album Slayera w tym roku, ale się ciesze

Polecane posty

Gość gość
slayer poza show no mercy to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kariera polityczna Julii Pitery na tle powszechnej polskiej politycznej żenady i nieudacznictwa robi naprawdę duże wrażenie. Jest przykładem prawdziwej "amerykańskiej kariery", w której rzeczywiste zasługi i osiągnięcia nikną przy przemyślanej aktywności PR-owskiej i medialnej. Jest to kariera zrobiona głównie dzięki aktywności medialnej, nastawiona na promocję antykorupcyjnego "formatu". Czy to jeszcze służba dobru publicznemu, czy tylko show-biznes? Szczególne wrażenie robi fakt zmanipulowania ogólnopolskiej prasy i mediów elektronicznych, których przedstawiciele poza przeprowadzaniem wywiadów z posłanką i zapraszaniem do telewizyjnych programów jakoś nie palą się do wyjaśniania niuansów niby kryształowego życiorysu, choćby zadziwiających politycznych wędrówek (PC, UPR, AWS-Liga Republikańska, wreszcie PO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanów się więc zanim założysz durny topik, pamiętaj Julia Pitera jest wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kimkolwiek by nie byl wierze ci na slowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos cobaina jest niesamowity w tym utworze, za to kocham slayera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kimkolwiek by nie byl wierze ci na slowo " to jest zespół. Naprawde słyszysz pierwszy raz o Slayerze? to jeden z najbardziej znanych zepołów metalowych na świecie i w historii , wręcz sztandarowy przykład metalowej legendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ona tańczy dla mnie" w wykonaniu Slayer'a jest mega! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Ona tańczy dla mnie" w wykonaniu Slayer'a jest mega!" w końcu ktoś podziela moje zdanie, piękna ballada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Ona tańczy dla mnie" w wykonaniu Slayer'a jest mega!" w końcu ktoś podziela moje zdanie, piękna ballada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×