Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogna z wawa

Kto się publicznie przyznał do masturbacji

Polecane posty

Gość bogna z wawa

Mimo iż wiemy, że prawie każdy się masturbuje (jeśli nie ma problemów w życiu erotycznym), to jest to jednak temat tabu w rozmowach towarzyskich. Ba niektórzy mają z tym nawet problem na forum. Ostatnio miałam taką sytuację, gdzie moja przyjaciółka w luźnej rozmowie towarzyskiej, powiedziała wprost, że lubi masturbację i że często to robi. Sytuacja dziwna bo część osób głupio i nienaturalnie zaczęła się śmiać, część udała że nie słyszy, ktoś tam dodał, "że ja nigdy bo mam swojego misia", a jeszcze jeden facet stwierdził, że to nie jest normalne i że on się "oferuje". No i tu pytanie - skoro większość z nas potrafi prowadzić pikantne rozmowy w towarzystwie na temat swojego życia erotycznego - to dlaczego nadal większość z nas ma z tym problem, aby swobodnie rozmawiać o masturbacji - wszak to też fragment naszego życia seksualnego. Zaznaczam ja nie jestem w tym temacie wyjątkiem. Lubię to, robię i niezależnie od tego czy mam faceta czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Nie zawsze jest to normalne. Jak się nie potrafi tego nie robić od tak, to to się nazywa uzależnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna z wawa
Jak ze wszystkim - ale ja akurat nałogów nie rozpatruję, bo się na tym nie znam i mnie to mało interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic złego w masturbacji,zwłaszcza u osób samotnych,ja kiedyś też przyznałam się przyjaciółce że to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie tylko przyjaciółce się przyznałam , ale też zademonstrowałam, bo ona że paluszkiem tylko. To pokazałam jej, jak można prysznicem,ręcznikiem, prześcieradłem, poduszką,ogórkiem i wibratorem. To było w moim mieszkaniu i wszystkie sprzęty były moje. A potem była taka podniecona, że po moim pokazie próbowała wibratorem a jak zrobiłam jej minetkę , to miała orgazm,że aż szlochała i krzyczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu się przyznawać, wiadomo że każdy to robi. Dziwnie jakby ktoś nie robił raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×