Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego podrywacie zajętych?

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłem że od kiedy mam stałą partnerkę to inne kobiety podrywają mnie i ogólnie zwracają większą uwagę. Nawet te które mnie olewały . Przecież nie zmieniłem się w przystojniaka. Czy prawdą jest że zajęty facet bardziej przyciąga kobiety niż gdyby był wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam się tylko. Od swojej kobity nie dostanę obiektywnej odpowiedzi, więc czy zajęty facet jest lepsza partią w oczach kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie zajęty facet, to truchło i omijam z daleka. palcem takiego nie tknę. wolni, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie. Zajęty-nietykalny. Ale kobiety są różne. To że się interesują, potraktuj jako komplement. Teraz mogą Ci to okazać, bo nic więcej nie będzie, a one pewnie nic nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilko, wyjasnij panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany, młody jesteś i nie wiesz, a jest to jedna ze Świętych i Starych zasad : mężczyzna zajęty jest atrakcyjniejszy dla kobiety :) Nie wiem dlaczego, ale tak jest. Zauważ, jak idziesz ulicą i widzisz restaurację, w której jest pusto, wchodzisz do niej, to po chwili wchodzą tam inne osoby i po kilku - kilkunastu minutach już jest tam wielu gości. Jak patrzysz na stoiska na targach, niektóe są oblegane przez ludzi, a inne nie, ale wystarczy że zatrzymasz się przy jakimś pustym stoisku, zaraz pojawiają się inni zainteresowani. Na aukcjach allegro - niektóre przedmioty wiszą tygodniami i nikt ich nie chce kupic, ale wystarczy , że pojawi się pierwszy kupiec z ofertą, to przedmiot, do tej pory nie sprzedany budzi większe zainteresowanie, ma więcej wyświetleń, ludzie składają następne oferty i tak, przedmiot wystawiany 3 razy za 40 zł nie był kupiony aż w końcu zostaje sprzedany za 90 zł, w drodze licytacji, bo pojawiła się osoba która się nim zainteresowała, co budzi ciekawośc innych osób i przyciąga uwagę. Zapytaj kogoś kto działa na all - to dlatego niektórzy kupujący czekają z ofertą do ostatnich sekund przed zakończeniem aukcji - żeby nie przyciągac innych oferentów, którzy podbiją cenę. To jest zasada ogólna - uwaga jednej osoby przyciąga uwagę innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to mi chodzi czy chcą, bo ja nie chce. Tylko ich zachowanie wobec mnie się zmieniło i zastanawia mnie powód tych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli facet zajęty oznacza że skoro ma kobietę to musi być OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Facet zajęty, to trup. Ale, zajęci faceci sami czasem podrywają i "nie przeszkadza im", że kobieta jest zajęta. Hipokryci. A tobie autorze, tylko się tak wydaje. Nic się nie zmieniłeś w oczach innych kobiet, poza tą skazą, że jesteś z jakąś kobietą. Szpetny facet nawet jak ma kobietę, nie zainteresuje innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora: nie napinaj się pierdzielu bo ci żyłka pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie oznacza to że kobiety chcą z Tobą nagle sobie układać życie, po prostu uważają, z przekory, że jesteś atrakcyjnym obiektem flirtu. To trochę bez sensu, ale tak - trochę się bawią Tobą i powinieneś trzymać je na dystans, bo nie mają tu dobrych zamiarów. Za tym, gdzieś głęboko kryje się rodzaj perwersyjnego pożądania (tego nikt nie przyzna, i nie oznacza to, że chciałyby teraz się z Tobą spotykac na serio i nie oznacza, jak sam przyznałeś, że jesteś piękniejszy albo mądrzejszy. Zauważ, że wiele kobiet jest zazdrosnych o swoich EX, nawet wiele lat po rozstaniu - jeżeli przez kilka lat ex był sam, nawet się nim nie interesowały, ale gdy EX nagle znajduje sobie inną kobietę, to pierwotna partnerka odczuwa rodzaj zawodu, żalu, zazdrości - z różną intensywnością - głupie to, ale takie coś jest. Normalnie przecież ex powinien byc obojętny i w istocie przez jakiś czas jest, do chwili znalezienia następnej kobiety. Ja jestem kobietą i mogę To z czystym sumieniem powiedzieć, że też tak czuję, nawet do osób, którym się podobałam kiedyś, a one mi nie, z którymi nigdy nie byłam razem, to z chwilą gdy się dowiaduję, że układają sobie życie z kimś innym, czuję taki dziwny żal, nie jest t o bardzo silne, ale rozmyślam o tym trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadałem pytanie a to ty się napinasz pedale i tobie żyłka pęknie ale dopiero jak twój chłoptaś cie zapnie. C*****e to forum zero rozmowy tylko trolle się wypowiadają. Czuuus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem już k***a że nie chodzi mi o seks czy układanie życia, tylko o sam fakt zmiany zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×