Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem?

Polecane posty

Gość gość

Sprzedaję kilka rzeczy na allegro. Zaznaczyłam przy jednym przedmiocie że nie ma możliwości wysyłki (długość tego przedmiotu to 170cm) i otrzymałam np. takiego maila "moge dostac informacje dlaczego pan/pani nie wysle tej anteny np. pocztą ?" czy ja komuś muszę się tłumaczyć? Kolejne ogłoszenie i dostaje maila czy jest możliwy odbiór osobisty - najlepsze w tym wszystkim jest to że w opcji dostawy jest odbiór osobisty i dopisałam że jest mile widziany odbiór osobisty bo przedmiot trochę waży. Najczęściej aukcje mam od 1zł i mam też w opisie dodane że czekam do końca i nie życzę sobie propozycji z ceną a też ciągle dostaje maile za ile oddam albo cena jest ustalona na xxx a ktoś mi proponuje pół tej ceny i śmie napisać że nie ma więcej pieniędzy a w opisie ogłoszenia wyraźnie napisane że cena nie podlega negocjacji. Ostatnio przy ogłoszeniu z sukienką dostałam propozycję oddania jej za darmo na cele charytatywne mimo że jest warta 150zł... Czy ja piszę po chińsku czy ludzie czytać nie umieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo ludzie to po prostu bezmózgie zombie i nic na to nie poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×