Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Lubicie Jacka Kaczmarskiego?

Polecane posty

Jaki jest wasz ulubiony utwór? :) Tylko proszę bez "Murów" i "Obławy", coś innego :) https://www.youtube.com/watch?v=vz1Hx5Ne6aU Jednym z moich ulubionych jest ten. :) Katarzyna to bardzo inspirująca postać, to chyba od niej wziełam sobie nick, pod którym mnie tu znacie :P Zdecydowanie negatywna postać w polskiej historii, ale zawsze, odkąd interesuję się historią, troche się z nią utozsamiałam, wladza absolutna to coś co pociąga :P Gdzieś, w głebi duszy chcialabym być nią. Jestem caryca, a pode mną całe imperium, w którym moge wprowadzać w życie swoje wizje, a głupich ludzi wtracać do lochu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Budujcie arkę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie w autobusie. Kręgi piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię, niczym mi nie imponuje, jego sztuka jest patetyczna i smutna, propagandowa. A on sam wyglądał mi na takiego samca alfa z przerostem ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynic, to jest poezja śpiewana, a ty pewnie patrzysz to tylko pod wzgledem muzycznym, nic dziwnego, że ludziom takim jak ty sie to nie podoba :) to nie jest dla każdego. "Kręgi piekła. " Epitafium dla Włodzimierza Wysockiego? :) "Nie lubię, niczym mi nie imponuje, jego sztuka jest patetyczna i smutna, propagandowa. " A jaką sztuke uważasz za dobrą? tzn, jakich tematów dotykającą? Nie wszystko musi być wesołe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzdąkał na tej swej gitarce jak nad ogniskiem jako zanęcacz panienek na róhanie. i darł się , że nie wiadomo o co mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie polskiej, nie wiem jak to nazwac, intonacji? po polsku, denerwuje mnie polski jezyk w muzyce, chyba ze mowa o hip hopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbroja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszył się pod śpiewaka z ambicjami żeby wyrywać laski. Nie dziwi cie to ze nie miał żadnego pomysłu na twórczość tylko uwzial się na wątki historyczne? Równie dobrze mógłby śpiewać pieśni religijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A on sam wyglądał mi na takiego samca alfa z przerostem ego " Czy był samcem alfa z przerostem ego nie wiem, ale Jego życie osobiste faktycznie nie było wzorowe, jednak chyba wiekszośc artystów tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wszyscy artyści to prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie dziwi cie to ze nie miał żadnego pomysłu na twórczość tylko uwzial się na wątki historyczne?" Bo są ciekawe? "Równie dobrze mógłby śpiewać pieśni religijne " a co ma jedno do drugiego? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy znane i oklepane dotyczące wartośc***atriotycznych lub religijnych zapewniaja aplauz i brak krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i darł się , że nie wiadomo o co mu chodziło. " Może ty nie wiesz, o co mu chodziło. Ja znam kontekst jego utworów, i chyba wiekszość jego fanów też zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tematy znane i oklepane dotyczące wartośc***atriotycznych lub religijnych zapewniaja aplauz i brak krytyki " Ta, na pewno każdy pagan black metalowy zespół śpiewający o czasach przedchrześcijańskiej polski i głoszacy w swoich utworach że chrześcijanie to najeźdźcy którzy zniewolili Polskę, a prawdziwa słowiańska wiara to wiara w Peruna ma powszechny aplauz i brak krytyki, wszak śpiewaja o wartosciach patriotycznych lub religijnych :P To czemu większośc artystów z mainstreamu nie śpiewa o historii i patriotyźmie, tylko wszyscy nudzą o miłości, w praktycznie każdym utworze, skoro to taka droga do sukcesu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianstwo jest wyparte przez Polakow jak wartość, nie ma nawet wartości sentymentalnej wśród ogolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cenzor z IX rzędu
"Powrót z Syberii", "Śniadanie z Bogiem" , "1788".... w sumie niemal wszystko.... "1788"... posłuchaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tańczy dla mnie w wykonaniu Slayer'a i tak nic nie pobije 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Świadkowie" zawsze jak słucham to płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Świadkowie Yechowy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jego teledyskach powinni występować geje nie lachony, wszystko na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×