Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są tacy wredni ?

Polecane posty

Gość gość

rozkochują w sobie kobiety po to żeby je potem zostawiać ? czy na tym polega teraz życie ? na kłamstwie ? na obłudzie ? na portalach randkowych sami żonaci , biedacy mają takie złe żony :( prawie rozwodnicy którzy nigdy się tak naprawdę nie rozwiodą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Nie wiem, jak wymysle to odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej byc samą całe życie i miec tylko dobrego i kochanego przyjaciela niż męczyc się całe życie z dupkami. Ja nie mam chłopaka ani męża tylko przyjaciela od kilku lat i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadam na pytanie: bo my, głupie baby, im na to pozwalamy. jako calosc, z nielicznymi wyjatkami, które ich uczą rozumu, i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijcie ich traktowac tak jak oni was, ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to hoje,tak ich traktujmy bo na nic innego nie zasługują i będziemy szczesliwe,nie przejmować sie,z****************,c,,,za byle co i jest okey inaczej będziemy cierpiec .Ja tak robie i dobrze na tym wychodze,mam wymagania,j,,e,,b,,i,,e,,,gnoja ,kopa tez dostaje ,slucha jak szwajcarski zegarek,a jak go nie wytresujesz pierwsza to on wytresuje ciebie i przegrałaś!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach liczy sie glownie sex, sensem zycia facetów jest ich ego, takie prymitywne istoty ktore nie powinny istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa takiebaby"szwancmanki"dla ktorych ch....to swietosc,usprawiedliwi kazdy jego chamski wybryk,nawet to ze moj byly chcial zabic nasza corke,ona/jego obecna"szczesliwa? mowi"bo byl pijany",ale on polowal na nia zawsze,nawet jak mu sie zdarzylo byc trzezwym,twierdzi,ze on ten bandyta jest "cudownym mezem,ojcem i dziadkiem a ja wiem ze jest,bylo innaczej,szlajal sie z roznymi babami,wloczyl po nocach,lezal pijany, zaszczany pod blokiem, ale dupczy,dupczyl to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chcieliby rzadzic, zeby swiat byl taki jak oni chca, a jak nie jest to sa wredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×