Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

Gość kulkowska
Chyba kuku na muniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@do kulka a ty co tak stoisz w rozkroku. dawaj jakis seksowny awatar i opowiedz wilkowi cos wiecej o sobie. Nie patrz na podszywy ich traktujemy jak powietrze. Na poczatek mozesz mi napisac w 300 slowach dlaczego lubisz robic loda. Ten straszny wilk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowska
Poukładaj sobie klepki to pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kulka widze ze jestes ostra kobieta jak prawdziwa goralka. Wilk juz wie ze miedzy nami iskrzy od napiecia erotycznego. Pewnie nie jeden talerz by polecial w kuchni a potem cala noc godzenia sie w sypialni na pieterku Bacowki. Mowie ci nie wstydz sie tylko pisz do mnie na maila, przekonasz sie ze wilk nie jest w cale taki straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypad z tego tematu podszywie! Nikt sie nie da nabrac, podszywasz sie nawet pod moj stary nick :):):) Taki jestes glupi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes glupi. Wymysliles sobie ze wilkowi zablokowali nicka a kazdy wie, ze wilkowi nie da sie zablokowac nicka. Wszyscy na ERO widza jak sie osmieszyles gimbusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowska
Może i Wilk nie jest straszny ale niedorozwinięty na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes tak glupi, ze nie odroznilbys wilka od jego podszywa :):):) A teraz pisz sobie dalej, od tej chwili wilk cie ignoruje. Pamietajcie, mozecie napisac do mnie maila, ja wam wysle swoja klate i udowodnie ze jestem jedynym prawdziym wilkiem :) Zaden podszyw tego nie zrobi, smialo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz raz obiecywales wstawienie zdjecia i sie wydygales lamusie, tym honorem twoim to mozna sobie tylek podetrzec. Twoja rodzina pewnie donosila Niemcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Nie dostalem zadnego maila z redakcji Kafe jak twierdza inaczej niech go tutaj wstawia idio/ci ktrorym sie miesza chec bycia gwiazda na ERO z rzetelnym wykonywaniem roboty za ktora biora kase:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy nie zwracajcie uwagi na wpisy takie jak ten goscia wyzej. Bierzcie przyklad z wilka, nigdy nie odpisuje na takie chamskie zaczepki, wtedy moga rownie dobrze pisac maile do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zwracac uwagi, poniewaz mowia prawde? Pokaz ze masz honor i dotrzymaj obietnicy bo tylko o tym piszesz w kolko,a nie wiesz co oznacza slowo "honor".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleciałeś za spam. masz nauczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figafagot
Słuchaj no ty z koziej du.p.y Wilku.Po to redakcja cię zbanowała żebyś w końcu zniknął z Ero.Wpiert.alasz się w każdy temat,psujesz a jak ktoś fajnie rozmawia z zazdrości rozwalasz tematy spamem. Ty masz 42 lata?buhahahaha,a myślałam że 11 ście:-oNawet niektóre gimbusy mają więcej oleju we łbie niż ty.Zazdrość,zazdrość ,zazdrość i brak honoru októrym tak piszesz. Wypierttalaj z tego forum bo i tak wszyscy cię olewają.Ludzie chcą sobie tu fajnie popisać,bez twoich durnych teorii po co i dlaczego.Zrozumiałeś,czy za trudne dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@figafagot dziś Za glupi jestes zebym z Toba rozmawial:) Wypier/dalaj z tematu!!! Jak potrafisz zaloz wlasny:):):) A jak nie potrafisz idz tam gdzie ktos ma ochote sluchac tych bzdur ktore opowiadasz bo Wilka nudzisz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Paweł Wilk dziś Wypad z tematu podszywie @Wszyscy Wystarczy do mnie napisac na maila zeby sie przrekonac ktory z nas jest prawdziwy, chce zobaczyc jak moj podszyw wysyla wam swoja fotke, a niech wie ze duzo osb mnie widzialo wiec wystarczy zapytac i potwierdza ze to nie ja :) Dla reszte ktora nie chce przechodzic na maila wystarczy sprawdzic profil, podszyw wilka ma duzo mniej postow :) Jestes skonczony podszywie, nikt juz sie nie da nabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wilk idzie na spotkanie, ktore jest efektem ostatniego walentynkowego wypadu na miasto :) Wiec jezeli zobaczycie wpisy tego gimbusa podszywa, ktory bedzie tu siedzial caly wieczor to wiedzcie ze prawdziwy wilk ma w tym czasie seks o ktorym on moze tylko pomarzyc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel golisz klate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta uwazam, ze dosc drobnej budowy jestes. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę jeszcze zdjęcie kaloryfera czyli brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A Ty kim jestes? Kobieta mezczyzna? Lubisz Wilka nie lubisz? Wiesz jakie sa zasady u Wilka trzeba miec Nicka i Avatara najlepiej na tren temat. Jak widzisz nie gole chyba ze w lecie bo tak łatwiej na treningach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee jakiś cherlawy jesteś:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc tak,zmień avatar.Ten na focie zdecydowanie ma lepszą klatę! Ty masz lustro czy jak? Poza tym na twojej focie jest ktoś trochę chyba stary.To nie jest ciało młodego faceta.Ile masz lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×