Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

Gość gość
Ile wazysz? Jestem kobieta i uwazam ze jestes drobnej budowy choc widac ze cwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam klata,przeciętna zresztą.Pokaż mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt ze awatar ma wieksze miesnie. ;) Jestes po 40-tce nie? To i tak sie trzyma, ale nadal uwazam ze jestes za drobny. Masz ponad 170 wiec uznaje ze jestes niewielki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety drobnej budowy to Wilk nie jest to typ mezomorficzny taki jak masz u sprinterow na 100 metrow lub wiekszosci zawodnikow sportow walki z MMA przy wzroscie 175 waze 78 -80 kg i musze sie pilnowac z waga. Nie chce miec wiecej masy miesniowe poniewaz wtedy cieko walczyc i biegac oraz wspinac sie po skalkach Przy wadze 78 kg moje rekordy zyciowe w pojedyczych maksymalnych powtorzeniach 1. Wyciskanie na poziomej lawce sztangi szerokim chwytem 157,5 kg 2. Martwy ciag klasyczny 210 kg 3. Pomki na poreczach obciazenie plus waga ciala 180 kg 4. Pociaganie na drazku w uchwycie neutralnym waskim waga ciala plus obciazenie 160 kg Porownaj z Mamed Khalidovem Mamed Chalidow http://mmania.pl/cdn/news/4/1666.jpg Zawodnik mieszanych sztuk walki Mamed Chalidow, także jako Mamed Khalidov – polski zawodnik mieszanych sztuk walki pochodzenia czeczeńskiego. W latach 2009-2011 międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej. Wikipedia Data i miejsce urodzenia: 17 lipca 1980 (34 lata), Grozny, Rosja Waga: 85 kg Wzrost: 1,83 m Żona: Ewa Chalidow Wykształcenie: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Dzieci: Kerim Chalidow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szału nie ma ,wręcz jesteś jakiś przycherlawy:-onie lubię takich.wolę misiowatych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się do Mameda porównujesz ?No proszę cię:-o Masz mniemanie o sobie,zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blagam. Po zdjeciu nie moge stwierdzic. Wiem ze jest taki zawodnik.Sam seks. On wyzszy potezniejszy od ciebie. Kawal ciacha.Uwazam ze sie roznicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
175 CM?to raczej do przeciętniaków się zaliczasz......a nawet niskich.Mój facet ma 189 i jest akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz wilku ale nawet po twoich rekach widac ze nie ta liga ty i twoj awatar czy ten zawodnik . Ale dobrze ze dbasz o siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że jesteś wyższy i bardziej zbudowany,tak jak pisałeś.A tu pokoloryzowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Dalem jej przyklad osoby znanej tak jak ja osoby trenujacej sportu walki o mniejszej ode mnie masie miesniowej. Ale to naturalne u Mameda bo on nie trenowal tak jak Wilk podnoszenia ciezarow. To zupelnia inna dyscyplina niz kulturystyka tu trzeba przy jak najmniejszej masie cial podniesc jak nawiekszy ciezar wtedy wygrywasz. Nie doprowadza sie tez organizmu do ekstramalnie niskiego poziomu tkanki tluszczowej bo wtedy spada poziom testosteronu i jestes duzo slabszy to dlatego jak przygladniesz sie ciezarowcom nie mja takiej rzezby jak kulturysci a przeciez w ciezarach jak dwoch zawodniko podniesie w dwoboju ten sam ciezar wygrywa ten nawet o 0,5 k lzejszy wiec gdyby to bylokorzystne to warto byloby miec jak najmniej tkanki tluszczowej ktora jest bierna iniepodnosi ciezaru a jak najwiecej miesniowej. Ale to tak nie dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin vestido
To ta osławiona, długo wyczekiwana klata? Narobiłeś apetytu na trzydaniowy obiad, a podałeś krakersy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko,zmień avatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz co badz moj facet ma lepsza mase. Nie obraz sie. Ma potezniejsza klate a w sumie 182 wzrostu. :) Moze chodzi o sport u ciebie nie wyglad ale rzeczywiscie albo pokoloryzowales albo narcyz z ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Mylisz sie Mamed ma mniesza mase miesniowa ode mnie ale musialabys zobaczyc nasze zdjecia obok sibie w takim samym oswietleniu i pozycji. Ale tak jak tlumaczylem wynika to ztego ze on nie trenowal podnoszenia ciezarow tak jak Ja tylko same sporty walki. Tew yniki ktre ci opisale jeszcze kilka lat temu to byla czolowka Polski wszystkobez sprzetu czyli specjalnych koszulek do trojboju ktore dodaja po 40 kg w wynikach i bez zadnych sterydów. Ja ma zawsze problem ze spodniami nie moge kupic takich ktore bylyby dobre w udzie i w pasie. Bo te dobre w udach sa o 20 cm za duze w pasie:) Wszystkie dzinsy przecieraja sie w udach w ciagu 3 miesiecy niewazne jakiej firmy:) Wiec chodze w wojskowych bojowkach Helikona jedyne ktore wytrzymuja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktor grajacy Ragnara ma mniejsza mase miesniowa ode mnie o tym ze mam 175 cm wzrostu zawsze pisalem jak rowniez ze mam troche wieksza mase miesniowa ale nie jestem przeladowany miesniami pisalem tez dlaczego. Jak bede mial kiedys chwile zrobie lepsze zdjecie sami ocenicie. Te mi bylo ciezko robic bo robilem samemu trzymajac aparat w rece. Zrobie w takich samych pozycjach jak Ragnar sami ocenicie oczywiscie bez twarzy:):):) Moze w jakims fajnym chelmie jak u Vikingow:):):) Ale tak jak pisalem to nie zadna ujma dla niego bo on jest aktorem ktory chcial byc wiarygodny w swojej roli ja zawodniczo trenowalem ciezary a teraz tylko dla siebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doprowadza sie tez organizmu do ekstramalnie niskiego poziomu tkanki tluszczowej bo wtedy spada poziom testosteronu x To jest nieprawda. Poziom testosteronu nie jest w wielkim stopniu uzależniony od tkanki tłuszczowej. Jest oczywiście lokalne przekształcanie się w estradiol, ale bardzo niewielkie ilości przedostają się do krwi. I to jest działanie odwrotne do tego, które Ty przedstawiasz. Gadasz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Androgen Gadasz z podszywem wilka. Wejdz na spis tematow i kliknij na moj nick Pawel Wilk obok tego tematu. Zobaczysz ze to ja go zalozylem, a podszyw probuje tylko skorzystac z mojej popularnosci. Nie wiem od kogo ma moje fotki, ale zrobilem je pare dni temu i pokazalem tylko kilku osobom wiec mam juz swoje podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Androgen Jestes naprawde nieukiem:):):) Kulturysci sa slabi jak dzieci w trakcie zawodow:) Genralnie okolo 50% slabsi od ciezarowcow w stosunku do swojej masy miesniowej. Odpowiedz na proste pytanie dlaczego w podnoszeniu ciezarow gdzie 100 g masy ciala decyduje o medalu olimpijskim jak dwoch zawodnikow podniesie ten sam ciezar w dwoboju nie ma tak ekstramalnie niskiego poziomu tkanki tluszczowej jak w kultrurystyce podobnie u zawodnikow innych dysplin silowych i sportow walki czyli wszedzie tam gdzie liczy sie realna sila a nie wyglad jak w konkursie pieknosci Kulturystyka to nie sport tylko konkurs pieknosci nie mierzy zadnej cechy motorycznej u czlowieka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw cię powoli wykańcza:classic_cool:Już nie wiadomo co który pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu 23:04 To proste, kazde dziecko rozpozna. Podszyw wkleja moje stare teksty jak jakis debil i mysli ze ktos sie da nabrac :):):) Gimbusie podszywie, napisz cos nowego, bo tak to potrafi kazdy :) Zreszta wystarczy kliknac na nick, albo zobaczyc autora tego tematu. Podszyw ma duzo mniej postow od wilka. Ja dopiero co wrocilem z ostrego rzniecia z goralka poznana w walentynki, a podszyw siedzial tu caly wieczor, a wieczorem bedzie walil konia jak gimbus ktorym jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj profil:) Wszystko: 46 Tematy: 2 Posty: 44 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Metoda Naja na seks w realu kobiety z ERO 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały Ja nie mam tematu Tu jest Sparta Profil Podszywa szystko: 62 Tematy: 2 Posty: 60 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Tu jest sparta 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdemu z was zrobie zdjecia kamera tak jak Ragnarowi i zobaczycie jak bardzo kamera dodaje masy miesniowe w porownaniu do reala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czemu to niby dowodzi? Sprinterzy mają na zawodach bardzo niski BF. A testosteron wysoki. Jeśli już się tak powołujesz na przykłady sportowców. Na temat funkcjonowania organizmu z Tobą dyskutował nie będę, bo wiedzy nie masz żadnej. Domyślasz się jedynie, że siła ma bezpośrednie przełożenie na poziom testosteronu. I wyciągasz przykład kulturystów, którzy trenują przy zupełnie innych założeniach. Bez pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sin vestido Pokaz swoja klate zaraz ocenimy wypelnij tez te same boje silowe swoimi rekordami zyciowymi co Wilk:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbusie, chuderlawa klata skopiowana dawno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, podszyw probuje wam wmowic ze ma mniej postow od wilka i jest prawdziwy? Wilk wykonuje wolny zawod a ten gimbus musi chodzic do szkoly, latego nigdy nie bedzie mial tyle postow co prawdziwy wilk :):) Sprawdzcie kto zalozyl ten temat i tyle, koniec dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×