Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

@Adrogen Zadalem ci proste pytanie nieuku:) Odpowiadasz czy nie??? Sprinterzy tez nie maja tak ekstremalnie niskiego poziomu tkanki tluszczowej jak kulturysci dlaczego??? Jak sie na czyms nie znasz tepaku to sie nie wypowiadaj bo sie kompromitujesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuurwa wilk, z Toba się dyskutować nie da na żaden temat. Wyciągasz z d**y przykłady i nie przyjmujesz żadnych argumentów. Sprinterzy mają około 5%BF, kulturyści 4%. Czy różnica jest aż tak duża, że spada poziom testosteronu? Pierrdolisz głupoty i tyle. I skoro jesteś tak wykształcony w tym temacie to opisz mechanizm. W jaki to cudowny sposób spada poziom testosteronu przy niskim BF? Napisałem wyżej, że jedyny związek tkanki tłuszczowej z poziomem testosteronu jest zawartość aromatazy, która przekształca testosteron w estradiol. I to w obrębie samej tkanki tłuszczowej. Nie ma więc wpływu na poziom testosteronu czy estradiolu we krwi. A przynajmniej nie ma na to dowodów. I to jest ostatni mój post w tym temacie. Nie zamierzam Ci udowadniać, że nie jestem wielbłądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen gimbusie, rozmawiasz z podszywem wilka, nic dziwnego ze nic nie wie na ten temat. Wszysko co napisales jest oczywiste dla prawdziwego wilka, ktory jest trenerem od wielu lat i ma taka wiedze w malym palcu... u nogi :):):) czyzbys byl sfrustrowany brakiem seksu? wilka wlasnie wrocil z ostrego rzniecia z goralka poznana w walentynki, podczas gdy ty z moim podszywem prowadziliscie caly wieczor dyskusje o oczywistych sprawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Adrogen Jest naprawde nieukiem podaj zrodlo ze sprinterzy maja taki niski poziom tkanki tluszczowej i jak metoda mierzone:):):)??? I odpowiedz na konkretne pytanie dotyczace zawodnikow sportow silowych i walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagrożenia związane ze zbyt niskim poziomem tkanki tłuszczowej u KOBIET Brak równowagi hormonalnej Brak miesiączki Zmniejszenie płodności Kolejnym problemem, który dotyczy kobiet w przypadku zbyt niskiego poziomu tłuszczu jest utrata masy kostnej. Jest to spowodowane niskim poziomem estrogenu, który sprzyja utracie minerałów, co skutkuje osłabieniem gęstości kości. Dlatego niemiesiączkujące sportsmenki są bardziej narażone na złamania spowodowane przeciążeniami. Zagrożenia związane ze zbyt niskim poziomem tkanki tłuszczowej u MĘŻCZYZN Spadek testosteronu Osłabienie libido Spadek ilości wytwarzanej spermy Problemy jakie mogą wystąpić w przypadku stosowania diet niskotłuszczowych W dietach niskotłuszczowych brakuje podstawowych kwasów tłuszczowych – występujących w nasionach, tłustych rybach czy orzechach. Skutkuje to łuszczącą się skórą, stanami zapalnymi, ziemistą cerą czy „zimnymi kończynami”. Diety takie są bardzo ubogie w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach – A, D, E i K. Diety takie też są niskokaloryczne, co odbija się na naszej kondycji fizycznej zwiększając zmęczenie, zmniejszając regenerację i doprowadzając do „wypalenia”. Zauważono także, że diety niskotłuszczowe zwiększają rozpad tkanki mięśniowej bądź jej osłabienie! Czyli ostatecznie możemy osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego. About Latest Posts Artur Jankowicz Dietetyk sportowy w klubie Rebel & Taurus Team mającym swoje siedziby m.in w Olsztynie, Malborku czy Szczytnie. Instruktor "Spartan Trening" oraz "Krav Magi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja się już pogubiłam,który jest prawdziwy Wilk a który podszyw:-oa w nikklikać za każdym razem mi się nie chce:-o Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i podszyw pokonał cię wilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś chyba snisz :) wilk tu bedzie jeszcze za 10 lat a moze i nawet to samej smierci :):):) tacy juz sa Gorale Bieszczadzcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To proste porownaj profile i hiistorie Podszyw ma jako pierwszy temat Tu jest Sparta ja takiego nie mam i nigdy nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś napisał na forum
dawny znajomy Pawła dziś I ja też znam jego personalia i wiem, że to niebezpieczny człowiek.. Znam tez straszną historię co zrobił w realu. Ale o tym na razie nie będę tu pisać. Jednak jest ochrona danych osobowych. Trzymajcie się od niego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie ta klata? Serio byla taka waska ze od razu usunal ze wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałam,że jest niebezpieczny:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klata mniej niż przeciętnego faceta.chuderlawa,nie wiem czym chciał się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Pokaz swoja przecietny facecie ja zaraz wstawie na chwile swoja i wszyscy sobie porownaja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nadymal do zdjecia hahahahha zebys nie zemdlal na tym bezdechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku jest niski 175 cm,a chwalił się że jest szczupły,wysoki i umięśniony.Chyba w łydce:classic_cool:przeciętniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dawaj swoja Ja sie nie musze nadymac Ja taki jestem zaraz Niunia oceni Twoja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ty jesteś Wilku żałosny to głowa mała:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tumanie poczytaj kazdy ci powie ze od poczatku pisalem ile mam wzrostu wszyscy o tym wiedzieli. Pokaz na swoje zdjecie takie jak moje Niunia oceni:) Przciez masz aparat w telefonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie musze udawac w internecie z******tego kochanka, kulturysty,czy mistrza sztuk walki :D Po twoich elaboratach pelnych fantastyki spodziewalem sie kolesia o posturze "Goldberga"a tu taki przecietniak,tak to wyglada 90% ludzi ktora od czasu do czasu chodzi na silke :D Chodakowska ma lepsze miesnie od twoich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość znajomy
Do d**y nie podobny. :D A tak serio jako znajomy Pawła powiem wam jedno. Jest niski, to prawda. Jest dość szczupły, też prawda. Ma malutkie stopy, dłonie. Łysieje. Z twarzy poniżej przeciętnej. W dodatku nosi się jak skończona fleja. W wielkim skrócie daleko mu do panów, do których się porównuje. Przysięgam. Z reszta kilka osób na ero mogłoby to potwierdzić. Jego danych osobowych nie podam, bo to karalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Wielokrotnie pisalem ile waze jak wygladam i ze kazdy facet chodzacy na silownie wyglada podobnie jak Ragnar jesli ma zbliozna budowe genetyczna wiec czytaj uwaznie tumanie Pokazuj swoje zdjecie nie bi piany tchorzu zaraz zobaczym jak Niunia cie oceni:) Wypelnij tez te boje silowe swoimi rekordami zyciowymi:)??? Przy wadze 78 kg moje rekordy zyciowe w pojedyczych maksymalnych powtorzeniach 1. Wyciskanie na poziomej lawce sztangi szerokim chwytem 157,5 kg 2. Martwy ciag klasyczny 210 kg 3. Pomki na poreczach obciazenie plus waga ciala 180 kg 4. Pociaganie na drazku w uchwycie neutralnym waskim waga ciala plus obciazenie 160 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki opis nam wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość znajomy Tumanie jak jestes moim znajomym to jaka jest ostatnia litera mojego nazwiska??? I jak jest pierwsza litera Imienia mojego najlepszego przyjaciela??? Na lyso sie gole od 20 lat tez o tym pisalem tumanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×