Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

11 letnia corka ciagle chce sie przytulac i calowac

Polecane posty

Gość gość

Co chwile mowi ze mnie kocha, przychodzi, przytula, caluje doslownie wszedzie usta szyja dlonie rece. Juz mnie to meczy nie wiem co robic. Tydz temu urodzila jej sie siostra nie chce jej wyzywac za ta "nachalnosc" zeby nie poczula sie odrzucona ale z drugiej strony to chyba nie do konca zdrowe zeby tak robila. Trwa to od jakis 6mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może widziała że mąż jest dla ciebie bardziej czuły w ciąży i nie chciała być gorsza. Trudno dziecku odmówić czułości, bardzo trudno, może w żartach mów " idź trochę tatę pomęcz tymi buziakami", no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jedenascie lat byla sama, a teraz sie dziwisz, ze nie chce dzielic sie mam z siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobny problem ze swoja 15 letnia corka, niestesty nie wiedzialam o co chodzi i ciagle mowilam jej ze nie mam czasu bo musze zajmowac sie dzieckiem, po pewnym czasie byla dla mnie opryskliwa i odsunela sie bardzo. Po dwoch latach sie opamietalam i zaczelam chodzic z corka do psychologa bo sama nie umiakam do niej dotrzec. Okazalo sie ze tak bardzo przezyla narodziny mlodszej siostry, ze czula sie jakby stracila matke, byla to taka zazdrosc i zabieganie o moje wzgledy. Dzis znowu mamy swietny kontakt, cora ma juz 18 lat i nadal lubi sie przytulic do mnie. Niektore dzieci potrzebuja wiekszej uwagi rodzicow bez wzgledu na wiek. Mow jej ze ja kochasz i staraj sie angazowac ja do pomocy, niech wiem ze jest mamie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×