Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak to mozliwe...kupno mieszkania w pl po ponad 3 latach w uk?

Polecane posty

Gość gość
180 tyś funtów, mieszkanie w UK oczywiście nie w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w PL, ma dom, piekny z dzialka nie to co rudery w UK, mam prace, meza i dwojke dzieci. Nie wiem o ktorej PL piszesz. W mojej PL ludzie pracujacy maja wlasne mieszkania, samochody, troski i radosci. To, ze bylas niemota nie znaczy, ze wszyscy sa niemotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj. Co zrobisz w UK za wyplate za 6,25 funta na godzine? Przeciez to bieda i wegetacja. Poziom ubostwa jest porownywalny w UK z Polska. Dane eurostatu. Owszem wiecej sie zarabia ale i wiecej sie wydaje, gdyz ceny sa o wiele wyzsze. UK jest bogatszym krajem to fakt, historia zrobila swoje. Maja mniejsze bezrobocie. Jednak wcale tam tak latwo sie nie zyje.Wystarczy, ze wezmiesz kredyt na mieszkanie a zobaczysz co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba, ktora robila wyliczenia ma problem z matematyka/pozdro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z Polski, ktora ma piekna dzialke i dom: sami na to zapracowaliscie czy moze dostaliscie w prezencie od bogatych rodzicow. Nikt mi kitui nie wcisnie, ze bez pomocy finansowej ze strony rodziny mozna w tak szybkim czasie dojsc do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sami zapracowalismy. Mamy kredyt hipoteczny, ktory splacamy. W UK tez za gotowke mieszkania nie kupicie. Zreszta te domy w tym kraju sa obrzydliwe. Jak mozna w ogole w takim czyms mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie problemy z matematyka, literówka. Nie zł tylko f 36 tys funtów. Na żadne mieszkanie w Warszawie nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, od wypowiedzi z 11:20 ja niemotą? dobre/ i ja nie zarabiam 6,25 (czy to minimalna teraz jest taka, bo nie wiem, nie mamy minimum wage od 4 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziwo znalazlam kawalerke 36m2 w wawie za niecale 200 000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 m kw/ śmiech na sali po co coś takiego kupować?? ja jeśli już, zainwestuję w coś 50-60m kw i większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora - co ci do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzzzzzze to przyklad, ze mozna cos juz dostac, ale wy bierzecie wszystko serious

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam mieszkanie 2pokojowe po 5 latach, pracoalam jako sprzataczka, ale fakt zapieprzalam caly dzien, teraz jestem zadowolona, bo mam mieszkanie za gotowke , nie musze sie martwic o kredyt I ze na stare lata bede musiala go jeszcze splacac, niestety odkladanie wymaga duzo wyrzeczen, teraz mam meza, kupilismy drugie mieszkanie tez za gotowke I jestesmy zadowoleni, skonczylam college, znalazlam pozadna prace I jest mi dobrze, nigdy nie wiadomo jak potocza sie nasze losy, moze kiedys sie rozejdziemy wiec przynajmniej nie bedziemy sie klocic o mieszkania, kazdy bedzie mial swoje, a wiem ile kobiet zostaje z niczym, znam w londynie wiele ludzi, par, malzenstw, jedno z nich ma dom za gotowke reszta albo kredyty albo nie maja nawet tego, powiem szczerze: ciezko jest oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam mieszkanie, częściowo spłacone w Londynie (czynsz wynioslby wiecej niż moja rata), a jak kogoś poznam to też niech lepiej ma swój dom bo z pasożytem nie chce mi się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co joge cwiczy. Rzeczywiscie dobrobyt masz w tym uku skoro na silownie cie stac, jedzenie i oplate czynszu hahahahahaha. Wypchajcie sie z tym waszym smierdzacym ukiem poyebancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Jogi nie ćwiczy się na siłowni buraczku ;) Nie pisałam że mam kupę kasy tylko że nie wydaje jej na byle co. Dbam o siebie, czuję się wspaniale a ty zalewasz się żółcią. Takie fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty pieprzysz farmazony, ze w PL nie da sie zyc. Ja tu zyje i czuje sie wspaniale. PL to nie tylko byly PGR, male miasteczko badz wiocha zabita dechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwaa

Ale to jest proste Autorko. 

My mieszkamy w Irlandii i w 2,5 roku odlozylismy 45,000€ i byly jakies tam wyrzeczenia ale papierosy meza, czasem male wyjazdy, male zakupy. 

 

Za te pieniadze juz cos moglibysmy kupic w Poznaniu ale wolimy kupic w irlandii. Dzisiaj ogladamy nasz 1 dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×