Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić świetne ciuchy?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, znacie jakieś ciekawe sklepy z ubraniami w Warszawie gdzie można kupić ładne ale i dobre jakościowo ubrania dla kobiet? Szczególnie zależy mi na eleganckich sukienkach, których zdecydowanie brakuje w mojej szafie. Nauczona przykrym doświadczeniem omijam szerokim łukiem sklepy typu mohito czy reserved...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a mogłabyś wytłumaczyć czemu omijasz te sklepy? Mi się często zdarza w nich kupować i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, czemu? Ja lubie mohito :) A poza tym to sprawdź sobie stronę http://allinside.pl/. Bardzo dobre ubrania mają, porządnie wykonane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 9:49 jak to dla ciebie co na tej stronie się mieści to eleganckie sukienki to chyba nie wiesz co to jest szyk i elegancja. No co to Ma być? Autorce polecam sklep Solar na pewno w Warszawie jest, ma dużo eleganckich ciuchów, jak są przeceny to też nie jest tak tragicznie z ceną. Dobra jakość. Ja lubię też sklep promod można tam też kupować przez Internet. Za Mohito dziękuję bardzo po prostu po jednym praniu ciuchy wyglądają jak szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, z dobrych marek polecam jeszcze tatuum i mango .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno odkryłam niewielki showroom na powiślu gdzie sprowadzają sukienki z USA - zobacz: http://www.walkonvogue.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie allinside.pl. Mają tam bardzo dobre ubrania, porządnie wykonane, ładne i tanie :) Sama tam się ubieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szabuszaka
Kupuje w fasardi, na bank sposoba Ci sie ten sklep. NIe ma problemow z wysylka, a ciuchy sa dobrej jakosci:) Lubie zakupy online robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta1
Co do mohito to lepiej uwazac, ja po przeczytaniu gowork.pl/opinie_czytaj,160153 chyba nic tam już nie kupię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Jeśli szukasz naprawdę fajnych ciuchów to zajrzyj sobie na http://www.yosh.pl/ Widziałam, że mają tam najnowsze kolekcje znanych marek. Można zrobić zestawy, porównać je ze sobą i wybrać te które ci się najbardziej spodobają. Jak dla mnie fajna alternatywa dla wielogodzinnego latania po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telemira
W Fasardi:) Ja uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem, wiec zawsze cos wybiore:P troche juz moj nawyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie w Bialcon, tam moim zdaniem sa świetne ciuchy. Przynajmniej nie tak oklepane jak te w galeriach , no i polskie a nie chińskie badziewie. http://bialcon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszka
to zależy jakie sa fajne ciuchy dla Ciebie. Ja do pracy noszę bardziej eleganckie ubrania i bardzo często kupuje je w popularnych sklepach np. quiosque a po pracy trochę luźniej...jest wiele super ciuchów - wystarczy dobrze poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neilla2
Swietne ciuchy najlepiej kupowac w Internecie :) Dlaczego? BO taniej! :) No i ma sie swietne, oryginalne rzeczy za niewielką cene. Dzieciom tez kupuje online np. w sklepie Kolalik. Jestesmy zadowoleni z onlajnowych zakupow zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkruk
przez internet można kupić super ubrania, taniej często lepszej jakości no i wygodniej! ja kupuję tutaj: Kolalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole robić zakupy w sklepach internetowych. Znam swoje wymiary dokładnie, i nie mam problemu z dobraniem rozmiaru dla siebie. A wracając do tematu, to od siebie dodam sklep internetowy www.lejdi-sklep.pl Mają duży wybór odzieży damskiej, szybka wysyłka w 24h. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się nie kupować w sieciówkach chociaż czasami mnie skuszą, ale dobrą alternatywą jest internet. Lubię kupować na allegro i lubię sklep http://modana.com/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jakość to przede wszystkim www.brotex.pl, jeśli chodzi o swetry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest postawić na sklepy internetowe, zazwyczaj trafić można na naprawdę doskonałe ceny oraz promocje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne buty ze skóry włoskiej na www.najlepszebuty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zakupy to tylko online :) Butik-kesi.pl świetne ceny i promocje! Dostawa bardzo szybka! POLECAM https://butik-kesi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×