Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kaszel

Polecane posty

Gość gość

Podajcie sprawdzone sposoby na kaszel u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syrop w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cały arsenał syropów w domu i nie widzę różnicy po nich. U nas najlepiej sprawdził się inhalator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjakaa
też stosuję u dzieci inhalator, bez niego bym sobie nie poradziła. Bardzo pomaga jak kaszel nie chce schodzić i dusi. Stosuję też syrop na kaszel fenspogal, on też trochę pomaga. Mój syn ma do tego alergię, więc jak zaczyna kaszleć to ciężko z tym wszystkim sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaxxx
fenspogal u nas też pomaga, wspomagam się również cukierkami na kaszel. Inhalacji nie stosowałam, ale może teraz wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój 😉 U nas najlepiej sprawdzają się inhalację, najpierw z soli fizjologicznej, jeżeli jest "grubsza" sprawa to te przepisane od lekarza. Mam do tego inhalator haxe nebulus. Jest świetny, z nim żaden kaszel nam nie straszny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2020 o 09:16, looveee napisał:

Każdy ma swój 😉 U nas najlepiej sprawdzają się inhalację, najpierw z soli fizjologicznej, jeżeli jest "grubsza" sprawa to te przepisane od lekarza. Mam do tego inhalator haxe nebulus. Jest świetny, z nim żaden kaszel nam nie straszny. 

Gdzie go można znaleźć? Ten inhalator haxe to wyrób medyczny? Ma maseczkę dla dorosłych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×