Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobra księgowa

Polecane posty

Gość gość
Jak na razie to jestem zadowolony z obsługi ludzie z Easy Finance. Mają biuro w Poznaniu (kontakt jest na www.easy-finance.pl ). Profesjonalnie, uczciwi, mam spokój finansowy, źródła przychodów są odpowiednio, zdywersyfikowane i zbalansowane. Mają doświadczenie, bo pamiętam ich jeszcze z czasów gdy dopiero próbowałem zakładać swój biznes, a było to prawie dziesięć lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone biuro rachunkowe w Poznaniu to DRD http://www.drd.pl/ Od lat trzymamy się właśnie ich bo sa bardzo kompetentni. Co nieczęste a warte uwagi to to, że biuro obsługuje klientów zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z dobrego biura usług księgowych - http://www.rachunkowosc.malopolska.pl/ Bardzo dobra, fachowa obsługa, dobry kontakt z klientem, moja firma ma dobra opiekę księgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją księgowość powierzyłam specjalistom REVISION – RZESZÓW (www.rs.rzeszow.pl ) Których serdeczni polecam, jeśli ktoś jeszcze szuka dobrej i sprawdzonej księgowości u nich właśnie taką znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss44
Jak szukasz darmowego programu do prowadzenia księgowości online to polecam stronę pod adresem www.taxweb.pl. Super sprawa, nie trzeba nic instalować, loguję się z każdego komputera. Akurat korzystam z dwóch, więc ma to dla mnie znaczenie. Sama wystawiam wszelkiego rodzaju faktury i wysyłam deklaracje do US ZUS jednym klikiem. Bardzo proste i wygodne. Uważam, że warto, dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam od lat z usług www.kancelariapodatkowadz.pl szczerze polecam, usługi wykonywane na bardzo wysokim poziomie, nigdy się nie zawiodłam jeszcze na nich, można zaufać i spokojnie prowadzić dalej swój biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowość mojej małej spółki prowadzi mi biuro rachunkowe MODRZEJEWSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tez się zastanawiam - czy od jednej księgowej nie będzie lepsze po prostu biuro rachunkowe typu http://enigma-ksiegowi.pl/uslugi-ksiegowe/ - mają większe możliwości, korzystają z systemów i nie jest problemem realizacja usług księgowych on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam firmę www.rs.rzeszow.pl , prowadzi kompleksowe usługi księgowe, jeśli ktoś jeszcze nie znalazł idealnej księgowości, z cała pewnością tam znajdzie;) na mnie zrobili ogromnie dobre wrażenie, polecam serdecznie, są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może księgowość online? Teraz dostępne rozwiązania pozwalają na obsługę księgowości za pomocą smartfona. Polecam biuro rachunkowe e-dyt. Łatwo można znaleźć na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natisss
Bardzo dużo dla mnie księgują w biurze GUT – gut-rachunkowosc . Dobra obsługa, nie muszę się martwić, że jakiś dokument będzie zrobiony nie w terminie, albo co gorsza z błędami. Nie robią fuszerki, a przy takich zewnętrznych firmach które robią księgowość to jest niestety dość powszechne że oddają papiery z jakimiś niedoróbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Łodzi to biuro http://compo-system.pl słynie z dobrej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw w tym zakresie. Ja osobiście jestem zadowolona bo wszystkie zestawienia finansowe dostaję w terminie i w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej firmie idealnie sprawdza się taxly.pl - fajne internetowe biuro rachunkowe z fajnymi księgowymi, ktorzy sa naprawdę uczciwi i biora sobie do serca swoja robote. rozliczaja mi moją spólke zoo za 300 zł mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po paru wpadkach, dopiero znalazłam www.pareto.com.pl naparwde świetnie proadzona ksiegowosc, jak dla mni zgniatają konkurencje oferta i cenami jak i jakoscią prowadzonych usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług biura rachunkowego www.delta.waw.pl i jestem zadowolona z naszej współpracy. Ich największymi zaletami są bardzo miła atmosfera, rzetelna pomoc i terminowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Białymstoku taka firma jak Hr Lex i oni prowadzą w dość kompleksowym wymiarze kadry i płace. Niedawno zaczęliśmy współpracować i jak na razie jestem zadowolony z efektów. Mam więcej czasu dla siebie i porządek w papierach. W razie jakiś kontroli mam święty spokój. Kontakt do biura jest przez ich serwis www.kadryvh.bialystok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
A możecie mi powiedzieć co sądzicie o Tax Care - https://taxcare.pl/ ? Trafiłam na ofertę tego biura rachunkowego już jakiś czas temu i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Muszę koniecznie zmienić księgową bo moja to jakaś katastrofa i myślę o biurze rachunkowym online, wydaje mi się, ze to najwygodniejsze rozwiązanie jak uważacie? Ceny są bardzo ok według mnie. Mąż namawia mnie na samodzielną księgowość ale jakos tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.infakt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_lajka
werka991 ja Tax Care mam już dwa lata i wszystko ok dotąd jest. Plusem jest cena no i większość spraw załatwisz bez jeżdżenia do nich do biura. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi bezapelacyjnie http://www.compo-system.pl/. Mam na tę chwile najlepsze doświadczenie pracy z nimi. Szybka obsługa, bardzo dobry kontakt. Idealnie wpasowywali się w mój flow pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 złotych płacisz w www.kpir50.pl . Niedawno przeszedłem. Z czasem liczę, że nastąpią zmiany w składkach ZUS. Podobno już pracują nad „Małą Działalnością Gospodarczą”. Oby to weszło, jak najszybciej. Teraz księgowość mi prowadzi pan Łukasz Czyżewski. W cenie 50 złotych jest program do fakturowania, podpowiedzi księgowego na dowolne zapytanie, reprezentacja przed urzędami. To normalnie licencjonowany księgowy, więc przypomina nawet o najnowszych zmianach przepisów. Dla mnie rewelacja i jeszcze kilku znajomych na samozatrudnieniu naprowadziłem. Cena mnie na początku trochę zszokowała, bo jest naprawdę tanio, nawet w porównaniu do branżowych gigantów. Trzeba szukać po prostu, bo można trafić na ogarniętego księgowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza kancelaria podatkowa, z jaką się spotkałam to www.kancelariapodatkowadz.pl . Firma dobra na wiele lat dobrej współpracy, wiem to po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić naprawdę świetne biuro rachunkowe jakim jest www.frux.org.pl jak ktoś zainteresowany, polecam kliknąć w link , tam znajdziecie niezbędne szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekam na KPIR50 ( www.kpir50.pl ). Dobra obsługa, zawsze mam wszystko przygotowane na czas, żadnych problemów ze skarbówką czy zusem. Dobra, dedykowana oferta zwłaszcza dla małych jednoosobowych firm. Ja akurat prowadzę działalność w branży IT, głównie tworzę strony internetowe. Nikogo nie zatrudniam, więc też o wiele prostsza jest księgowość takie firmy niż działalności gdzie ma się pod sobą kilka czy kilkadziesiąt osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego księgowego to mogę wam polecić doradcę, który zajmuje się moimi finansami od lat. Ja korzystam z usług www.doradca.gliwice.pl i nasza współpraca nigdy nie miała żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×