Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobra księgowa

Polecane posty

Gość jagodakurmistrz

WARTO sprawdzić tych księgowych! To bardzo dobre i rzetelne biuro https://cube-account.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Korzystam z usług Biura Rachunkowego MG-Finanse. Uważam, że cały zespół zapewnia bardzo wysoką jakość usług. Dostaję szybkie i wyczerpujące odpowiedzi na moje wątpliwości. Księgowość nie należy do moich zainteresowań i nie mam po prostu na to czasu, więc biuro sprawdza się idealnie. Do ich pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko dostaję na czas i tak jak tego oczekuję. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werra99

Jeżeli w Warszawie to polecam Abacus tu link do ich strony adamus.net.pl. Dla mnie opieka księgowych, które po prostu mają doświadczenie i dobrze sie znają na ciągle zmieniających się przepisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja polecam skontaktować się z biurem księgowym w  Pruszkowie Bilans Ewa Mańkowska. Polecam to biuro każdemu kto zakłada firmę i nie może ogarnąć się na wstępie z całą tą papierologią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruella

Niedawno rozpoczęłam współpracę z biurem www.sigmabis.pl  i moje pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Od początku w oczy rzuca się profesjonalizm i sumienność. Myślę, że to dobry wybór. Odpowiadają na moje często męczące pytania i dzięki temu czuję się bardziej zorientowana. Przyzwoita firma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Mieszkam w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, dojeżdzam do miasta do dobrego księgowego Marcina Kowalewskiego. Biuro rachunkowe najlepsze w okolicy. Zdecydowanie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikki

Na pewno będziecie zadowoleni z usług firmy Super Księgi z Wrocławia. Będziecie u nich mieć usługi księgowe i kadrowe prowadzone na najwyższym poziomie i milą obsługę klienta. Wszystko zawsze dopilnowane i wykonane w terminie. Plus też za dobre stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
Dnia 19.09.2019 o 11:40, Gość Konrad napisał:

Mieszkam w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, dojeżdzam do miasta do dobrego księgowego Marcina Kowalewskiego. Biuro rachunkowe najlepsze w okolicy. Zdecydowanie polecam. 

Znam tego Pana i jego biuro i muszę potwierdzić, jesli chodzi o cały Ostrów to jeden z lepszych doradców, nie wiem jak poza Ostrowem bo nie korzystałem nigdy 😉 Ale profesojnalnie podchodzi do klienta z szacunkiem, co najważniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseniuchna

Najlepszy jest Jarema w airmaxach ;) Tj. prowadzący biuro Księgowy w airmaxach. Ze spokojem oddałam w jego ręce moją księgowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Tarko

Tylko i wyłącznie mogę podzielić się swoimi  doświadczeniami a nie było ich wiele bo praktycznie od zawszę korzystam z usług studioteamart.pl nigdy się nie zawiodłem zawsze wszystko z należytą dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Tarko

Tylko i wyłącznie mogę podzielić się swoimi  doświadczeniami a nie było ich wiele bo praktycznie od zawszę korzystam z usług studioteamart.pl nigdy się nie zawiodłem zawsze wszystko z należytą dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin

W mojej opinii natomiast powinniście zwrócić uwagę na rozwiązanie typu Invoice Digitizer i jest to świetny program księgowy który nam znacząco ułatwia codzienna pracę ponieważ odpowiada za dokładność przerzucania danych, licz itd. z faktur papierowych do systemu księgowego online za pomocą skanera. Dlatego jak znajdziesz trochę czasu warto go sprawdzić, tym bardziej że przygotowali do niego profesjonalne wsparcie w zakresie szkoleń, czy też pomoc serwisową jak ewentualnie pojawią się jakiekolwiek komplikacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan81
1 minutę temu, Gość Robin napisał:

W mojej opinii natomiast powinniście zwrócić uwagę na rozwiązanie typu Invoice Digitizer i jest to świetny program księgowy który nam znacząco ułatwia codzienna pracę ponieważ odpowiada za dokładność przerzucania danych, licz itd. z faktur papierowych do systemu księgowego online za pomocą skanera. Dlatego jak znajdziesz trochę czasu warto go sprawdzić, tym bardziej że przygotowali do niego profesjonalne wsparcie w zakresie szkoleń, czy też pomoc serwisową jak ewentualnie pojawią się jakiekolwiek komplikacje. 

Wiesz CFELIKU IEBANY ze wyjezdzam z LODZI.PROSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z usług jako tako księgowej, tylko biura rachunkowego online- superksiegi.pl, jest to bardzo dobre rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Jaworzna to ja serdecznie polecę Biuro Rachunkowe Ewa Lorenc, miejsce w którym zawsze wszystko szybko załatwię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, sama korzystałam z usług Biura Rachunkowego EK Ewy Lorenc i załatwiłam wszystko bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak moi przedmówcy serdecznie polecam Panią Ewę z Biura rachunkowego EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całą swoją księgowość powierzyłam Biurze Rachunkowym EK i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z effepro.pl/, masz tu pełne usługi księgowe, kadrowo-płacowe, pomagają z ZUSami czy Urzędami Skarbowymi. Jak będziesz miał jakieś pytania od strony prawnej, to też doradzą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×