Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dobija mnie, gdy ktoś utożsamia muzyke metalową z jakąś ideologią

Polecane posty

Przecież nie ma żadnej. Więc dlaczego niektórzy kojażą metal z np. Unią Europejską i feministkami, to przykład takiej wypowiedzi: "co ty piertolisz? to taka z ciebie metalówa? piszesz jak ciemnogród. zacofany. w UE jesteśmy , w Nato jesteśmy a ty tu z takimi debilizmami wyjeżdżasz. racje mają feministki , że zwalczają takie oszołomki " co to za idiotyzmy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo ty obchodzisz wysrana gimbusko? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź Kaśki z tego samego wątku: Biorąc pod uwage, że metal to muzyka totalnie bezideowa, a większośc fanów metalu ma wręcz prawicowe poglądy polityczne, a furore w muzyce metalowej robią robią skrajnie prawicowe neopogańskie ideologie, a czasem nawet fascynacja nazizmem w przypadku NSBM, to.. o co ci chodzi? usmiech.gifusmiech.gif x Metal jest bezideowy, więc nie p*****l o poglądach politycznych metali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jest bezideowa ale większość wyznaje satanizm ludowy taka prawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A kogo ty obchodzisz wysrana gimbusko? " temat nie jest o mnie, gdybys nie zauważyła, tylko o muzyce metalowej i tym, czemu niektórzy starają się ją powiązać z jakąś ideologią. Ale takie gimbusy jak ty nie rozumieją takich słów jak "ideologia", to zrozumiałe, na Wiedzy o Społeczeństwie się kiedyś dowiesz, pewnie dopiero w 3 klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metal jest bezideowy, więc nie p*****l o poglądach politycznych metali." Metal jest bezideowy, ale metale często nie są i wyznają jakieś idee, poglady. Rozumiesz już? :) "ale większość wyznaje satanizm ludowy" To tylko estetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś "Metal jest bezideowy, więc nie p*****l o poglądach politycznych metali." Metal jest bezideowy, ale metale często nie są i wyznają jakieś idee, poglady. Rozumiesz już? "ale większość wyznaje satanizm ludowy" To tylko estetyka. x BTM, Legion i inne główna rzeczywiście tworzą metal bezideowy. Walnij się w lep genderowski kacapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal nie jest muzyką bezideową, wiele gatunków promuje jakieś przekonania. Po prostu nie ma jednego, spójnego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam, ani jeden ani drugi podany zespół nie gra metalu. Legion to rock, BTM to jakiś skinheadowski punk. Muzyka metalowa może być nośnikiem ideologii, ale nie ma żadnej ogólnej ideologii metalowej, takiej jak np anarchia w punku. Rozumiesz już, czy znowu bedziesz bluzgać bez powodu? :) "Walnij się w lep genderowski kacapie... " Mam chyba raczej prawicowe poglądy polityczne(tylko religii nie lubię), więc nie wiem o co ci chodzi. Może przestaniesz szufladkowac ludzi na podstawie swoich urojeń, chamski rozmówco? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metal nie jest muzyką bezideową, ' Jest. Może być jedynie nośnikiem ideologii, ale sama w sobie jest bezideowa, nie ma żadnej ideologii metalowej. :) "Po prostu nie ma jednego, spójnego systemu. " O to mi chodzi, i to własnie jest bezideowośc tej muzyki :) i nie można insynuować komuś np. popierania ideologii gender(swoją droga nie wiem skąd to sie wzieło temu wulgarnemu gościowi) jakiejś osobie ze względu na to, że słucha metalu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypier/dalaj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×