Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teresakroll

Jak pozbyć się komornika.

Polecane posty

Gość gość
Tak trzeba dzialać szybko i pamiętać TERMIN DO WNIESIENIA: 2 tygodnie od daty doręczenia nakazu zapłaty Pozwanemu OPŁATA SĄDOWA: brak ! (zaleta dla Klienta) SKUTEK WNIESIENIA SPRZECIWU: - nakaz zapłaty traci moc, nie wszczyna się postępowania egzekucyjnego, brak komornika - sąd wyznacza termin rozprawy i sprawa toczy się od początku !!!! . MOŻLIWOŚĆ PRZYWRÓCENIA TERMINU: 7 dni od daty dowiedzenia się przez Klienta o postępowaniu, np. od Komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikakali
Działania są różne ponieważ sprawy są inne . Każda sprawa wymaga innego podejścia i innej drogi . Na pewno warto zasięgać opini prawników , ja ze swojej str. polecam Lexperto. Dobra i rzetelna kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda2l3
Dobrze jest w takim przypadku zgłosić się do jakiegoś fachowca . Sami nie napiszemy takiego pisma , które merytorycznie będzie się zgadzało. Ja od siebie mogę polecić kancelarie lexperto. Można kontaktować się z nimi darmowo przez czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy tak łatwo będzie się pozbyć komornika. No i czy taka kancelaria będzie mogła pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila12lk
Ja zamówiłam dla siebie teraz usługę Twój prawnik - polecam opieka prawna przez 3 miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioikafera
Witam , napisz coś więcej ja mam problem z zadłużeniem , chętnie bym czegoś dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila12lk
Oddajesz całą swoją sprawę dotyczącą zadłużenia kancelarii a oni biorą na siebie rozmowy z windykacją i negocjują z wierzycielami. Dokonują restrykturyzacji zadłużenia, w postaci np. wakacji kredytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaw
ja osobiście korzystałam z kancelarii Lexperto , pomagali mi w oddłużaniu z zdjęciu komornika , dobra i rzetelna firma . Teraz już zaczynam oddłużanie , wiem że zawsze mogę skorzystać z porady, wchodząc na czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśkaa
Wiem ze swojego doświadczenia że kancelarie internetowe są tańsze niż takie normalne i to sporo . Działaja na większą skalę i mogą zmniejszyć koszty usługi. Sama wchodzę często na czat z konsultantem prawnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym nie wiem co to za pismo i za co ? A kwota w wysokości 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś się o poradę prawna są darmowe w necie, myślę ,że lexperto możesz wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę ,że to najlepsze wyjscie z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POSTĘPOWANIE UPOMINAWCZE – NAKAZ ZAPŁATY W POSTĘPOWANIU UPOMINAWCZYM co może prawnik zdziałać (może zagwarantować Klientowi, że odciągnie postępowanie egzekucyjne w czasie!!!) ORZECZENIE: nakaz zapłaty : W nakazie zapłaty nakazuje się pozwanemu, żeby w ciągu dwóch tygodni od doręczenia tego nakazu zaspokoił roszczenie w całości wraz z kosztami albo w tym terminie wniósł sprzeciw do sądu. ŚRODEK ZASKARŻENIA : sprzeciw od nakazu zapłaty TERMIN DO WNIESIENIA: 2 tygodnie od daty doręczenia nakazu zapłaty Pozwanemu OPŁATA SĄDOWA: brak ! (zaleta dla Klienta) SKUTEK WNIESIENIA SPRZECIWU: - nakaz zapłaty traci moc, nie wszczyna się postępowania egzekucyjnego, brak komornika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komornik nie może Ci wejść na konto tylko na wynagrodzenie. Jeśli masz konto w banku, którym się zadłużyłaś/eś to po prostu zmień konto. W parabankach wygląda to tak, że wystarczy wpłacać po złotówce co tydzień i nic Ci nie mogą zrobić. Skup się na bankach dzwoń i dogadaj się z nimi jeśli się nie dogadasz to wpłacaj po 200/500 zł miesięcznie. A jeśli już wejdzie Ci komornik to na taką kwotę powinien się dogadać jakoś z tobą. No chyba, że masz 30 tys nadal plus koszty sądowe to by było gdzieś 35.. Ze wszystkiego da się wyjść ;) http://www.ornamental.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę ,że to dobry plan działania ale mało osób wie o tego typu sprawach i nie podejmuje kontaktu z prawnikiem co w konsekwencji prowadzi do jeszcze większego zadlużenia i problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmatera
Trzeba działać są bankowo jakieś procedury , które pozwalają na odwołanie się od komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można wykorzystać kancelarie internetowe są tańsze. Porada w necie darmowa. Podstawa to szybkie dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaulee
Ja korzystałam z kancelari internetowej i mogę powiedzieć ,że jest stosunkowo tańsza od innych a działa rzetelnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erate
Czyli takie internetowe kancelarie są równie dobre co takie zwykłe? Jak to działa? Przedstawiasz sprawę przez maila czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulee
Zgłaszasz się o poradę prawną telefonicznie lub przez czat. Przedstawiasz swoją sprawę . Następnie tak było w moim przypadku , potrzebowałam odpowiedniego pisma. Zgodziłam sie na współpracę i pismo dostałam kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest koszt takiego pisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulee
Koszt pisma to 300 zł. Nie jest to dużą kwota porównując z innymi kancelariami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadzam się w innych kancelariach jest dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mogę zaproponować, usługę Twój prawnik, Jest to 3 miesięczna usługa prawna polegająca na negocjacjach z wierzycielem w imieniu Klienta , nowych warunków spłaty zadłużenia. Kancelarialexperto bierze na siebie cały proces oddłużania. Przeprowadza analizy prawne i finansowe. Prowadzi w imieniu klienta polubowne negocjacje z wierzycielami w celu uzyskania ugody w spłacie. Restrukturyzacja zadłużenia - Wakacje kredytowe obniżenie oprocentowania. Wskazanie uchybień prawnych dokonywanych przez wierzyciela. Wskazywanie możliwości uniknięcia zajęcia komorniczego. Posty: 5 Dołączył(a): 2 mar 2015, o 12:55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super 300 zl za pismo. dziekuje jak sie ma komornika na karku i nie ma sie za co zyc, i jeszcze ktos na tym zarabia, dziekuj***ardzo. mi pomaga ktos za darmo. chce przylaczyc ludzi, ale ludzie nie wierza w bezinteresowna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super tylko take pismo może zablokować wejście komornika , lub jego wstrzymanie, i załatwienie sprawy polubownie. To bardzo pomocna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertlong
ORZECZENIE: nakaz zapłaty . TREŚĆ: W nakazie zapłaty nakazuje się pozwanemu, żeby w ciągu dwóch tygodni od doręczenia tego nakazu zaspokoił roszczenie w całości wraz z kosztami albo w tym terminie wniósł sprzeciw do sądu. . ŚRODEK ZASKARŻENIA : sprzeciw od nakazu zapłaty . TERMIN DO WNIESIENIA: 2 tygodnie od daty doręczenia nakazu zapłaty Pozwanemu . OPŁATA SĄDOWA: brak ! (zaleta dla Klienta) SKUTEK WNIESIENIA SPRZECIWU: - nakaz zapłaty traci moc, nie wszczyna się postępowania egzekucyjnego, brak komornika - sąd wyznacza termin rozprawy i sprawa toczy się od początku !!!! MOŻLIWOŚĆ PRZYWRÓCENIA TERMINU: 7 dni od daty dowiedzenia się przez Klienta o postępowaniu, np. od Komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,że porady mogą być darmowe ale prawnik nie będzie działał darmowo w kwestii kiedy musi zająć się cała sprawą wystosować szereg pism i tym podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę ze lepiej zapłacić nawet te 300zł i mięć święty spokój niż cały ten zamęt na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spłacić długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×