Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teresakroll

Jak pozbyć się komornika.

Polecane posty

Gość gość
Nie brać na siebie chwilówek ani innych zobowiązań kredytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik za podejmowane wobec dłużnika czynności egzekucyjne pobiera opłaty, których wysokość określa ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji (k.s.e.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest nakaz zapłaty w postepowaniu upominawczym zawsze można wnieść do Sądu oddwołanie , które pozwoli zastopować działania komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzam kontakt z Lexperto - firma oddłużeniowa , która pomaga w oddłużaniu , restrukturyzacja , wakacje kredytowe i inne metody działań. Zobacz sam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ,że zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji, trzeba zasięgać fachowych porad i działać. Ważne jest to aby czytać pisma jakie do nas przychodzą , wtedy jeszcze istnieje szansa oddwołania się do sądu od nakazu zapłaty czy innego typu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby uniknąć tego typu spraw nie trzeba brać na siebie pożyczek , które nie możemy potem spłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z Kancelari Lexperto pomogli mi przy restrukturyzacji zadłużenia. Obecnie spłacam raty w mniejszych kwotach mam rozciągnięty kredyt w czasie ale mogę płacić regularnie i mam jeszcze na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowa sprawa to czytać pisma , które do nas przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxanamali
Jak dla mnie to z komornikiem nie jest łatwa sprawa. Dogadać się nie da, robić wszystko aby jego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może da radę wystosować odpowiednie pismo które zastopuje jego działania, trzeba , działać, pytać fachowców w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzam profesjonalną pomoc kancelari Lexperto Warszawa ul. Tamka 38 , tel. 22-101-33-13 Konsultacje - darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekll
Jak dla mnie to jak się ma już komornika to nie jest łatwo zmienić taką decyzję ale mogę się mylić w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolmess
Trzeba myśleć wcześniej nie popadać w długi. Czasami brniemy w coś bez sensu. Zastanówmy się przed podjęciem jakieś decyzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zgadzam sie trzeba myśleć wcześniej. Wiadomo czasami się nie da i mamy już problem. Wtedy trzeba współpracować aby nie popaść w większe tarapaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gszymonxx
Czasami jest jakaś szansa aby wnieść zarzut do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenaww
Podstawa to czytać dokładnie dokumenty ja dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym i mogłam się jeszcze odwołać w ciągu 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetamzz
Doradzam kontakt z firmą oddłużeniową- Lexperto- profesjonalne doradzanie w tematach oddłużania , różne metody wyjścia z zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami można napisać pismo do sadu w ramach odwołania i wyjaśnić całą sprawę ale tu jednak potrzebna jest konsultacja prawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na forum prawne, tam podczytuję czasem i udzielają porad. Sama niestety nie wiem co może a czego nie może komornik. Niemniej jednak może tam ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam na forach o lexperto ma dobre opinie. Może warto zobaczyć co i jakw tej sprawie mogą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzam kontakt z kancelaria Lexperto rzetelna i skuteczna kancelaria, zobacz sam. Warszawa ul. Tamka 38. tel. 22101-33-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto spróbować skorzystać z usług firmy oddłużeniowej. Trzeba działać dowiadywać się jak mogą pomóc w naszej kwesti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasas
Trzeba może dogadać się z wierzyciel albo odwoływać. Przydadzą się jakieś rzeczowe pisma. Może porada prawna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoriamerr
czasami trzeba odwołać sie od nakazu zapłaty. potrzebne wtedy jest fachowe pismo więc trzeba korzystać z pomocy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspioner
Dojść do ugody z wierzycielem a długi rozłożyć na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszdomi
No a jak się nie da rozłożyć na raty to co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba próbować a może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dojść do ugody z wierzycielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komornik (po za egzekucją z tytułu alimentów) nie może zając najniższej krajowej, alimentów, czy świedczeń z mopsu na dzieci. Jeżeli masz takie wpływy piszesz do komornika, jaka jest sytuacja. Znajoma czekała 2 tygodnie od wysłania na odblokowanie konta. Co do pozbycia sie komornika, musisz ogadać sie z bankiem. Ryzykowne wyjściem byłoby wzięcie kredytu konsolidacyjnego na spłate tych pierwszych. Plus taki, że pozbywasz się komornika i ustalasz od nowa miesięczną ratę, minus to dalej bd nie spłacony kredyt :( Ważne żeby nie brać go w jakimś parabanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wiedzieć. . ORZECZENIE: nakaz zapłaty TREŚĆ: Wydając nakaz zapłaty sąd orzeka, że pozwany ma w ciągu dwóch tygodni od dnia doręczenia mu nakazu zaspokoić roszczenie w całości wraz z kosztami albo wnieść w tym terminie . ŚRODEK ZASKARŻENIA: zarzuty od nakazu zapłaty TERMIN DO WNIESIENIA: 2 tygodnie od daty doręczenia nakazu zapłaty Pozwanemu OPŁATA SĄDOWA: 3,75 % wartości przedmiotu sporu . SKUTEK WNIESIENIA ZARZUTÓW: UWAGA!!! NAKAZ ZAPŁATY wydany na podstawie WEKSLA/CZEKU - mimo wniesienia zarzutów do Sądu – nakaz nie jest uchylony !!! a wierzyciel może skierować sprawę do komornika !! i prowadzić egzekucję!! MOŻLIWOŚĆ PRZYWRÓCENIA TERMINU: 7 dni od daty dowiedzenia się przez Klienta o postępowaniu, np. od Komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×