Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość537

Zakupy online

Polecane posty

Gość Smerfetka2627
Przecież na allegro jest wielu sprzedawców. U jednego kupisz coś gorszej jakości a u innego lepszej... Trzeba tylko poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz zamawiać konkretnie na allegro,równie dobrze możesz wybrać sprawdzone sklepy internetowe jak BucikSklep.pl gdzie ostatnio zamawiałam buty na zimę i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo dużo kupuję od Kolalika. Bardzo dobrą jakość mają,szybko wysyłają, żadnych problemów :) Jestem mega zadowolona z ich ubranek! są na allegro jak również możesz kupować za pośrednictwem ich strony http://www.kolalik.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie takie sexi rzeczy,w tym bieliznę w sklepach online,przynajmniej mam pewność co do szybkiej przesyłki oraz dyskrecji na Walentynki wybrałam nawet taki specjalny zestaw na Eroticgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.primoda.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kosmetyki też zamawiacie online? Bo ja przyznam,ze do moich ulubionych i godnych zaufania sklepów mogę zaliczyć HurtowniaKarolina.pl gdzie wiele rzeczy można kupić po prostu taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare razy kupowalam sprzęt agd w sferisie i nie miałam żadnego problemu :) ale fakt faktem oni mają głównie na allegro taniej niż u siebie na sklepie ale czasami jakieś wyrpzedaze ciekawe są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie http://bimbus.com.pl , jak szukam czegoś wyszukanego do ubrania dla dzieci to tu, meble dla corki , też kupilismy tu.. i oprócz tego, ze ładne, to jeszcze solidne rzeczy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kwiaty też zamawiacie online? Bo ja ostatnio przekonałam się do takiego rozwiązania i mogę polecić stronę E-kwiaty.pl gdzie znalazłam piękne bukiety w rozsądnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje dużo online, jakies bzdurki do mieszkania, ksiazki, ciuchy na unisono i jeszcze bielizne alles. allegro raczej unikam, bo boje sie o oszustow, po tym jak raz ani zwrotu pieniedzy ani towaru zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet wolę zakupy w internecie. Oszczędzam dzięki temu bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie,ponieważ dzięki nim można zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Do moich ulubionych i zarazem godnych polecenia sklepów należy TopWitaminy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henhenia
Zamiast na allegro wolę zamawiać buty i ubrania w sklepach internetowych. Mam kilka ulubionych i sprawdzonych sklepów. To mój ukochany sklep: http://adidas-oldschool.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić markową odzież oraz dodatki,galanterię ze stronki Allettante.pl zawsze miła i rzeczowa obsługa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei pod choinkę najczęściej kupuję dobre i sprawdzone kosmetyki,w tym roku będzie to zestaw Colway z Lagenko.pl, mają bardzo szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecamy zakupy w internecie. Po pierwsze, w internecie mamy o wiele większy wybór, jakby nie patrząc "w jednym miejscu". Nie trzeba godzinami spacerować po sklepach szukając "tego czegoś". Po drugie, w internecie kupimy TANIEJ! Sklepy prześcigają się w tworzeniu fajnych promocji, warto wybrać sklep i go na bieżąco śledzić. Wtedy można wyrwać naprawdę fajne rzeczy po niezwykle niskich cenach. Dodalibyśmy jeszcze do tego możliwość wymian i zwrotów, która jest banalna, a przede wszystkim - możliwa. W stacjonarkach nie zawsze mamy na to szansę. ---> www.Ombre.pl I jeżeli poszukiwany jest konkret sklep z odzieżą męską to wpadajcie do nas na rozeznanie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×