Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Vera czemu Puchatek? Otyła jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilgotna Ma prosbe ignoruj wszystkie wypowiedzi z pomaranczy tak jakby ich nie bylo. Rozmawiamy tylko z tymi korzy podobnie jak Ty szanuja zasady ktos je zlamie ignorujemy go. Czyli Nick i Avatar i wzajemny szacunek We wstepie do Tematu zasady na nim sa jasno wylozone. Reagujac na ich wpisy tylko zaburzamy Temat. Juz dawno zauwazylem ze osoby przechodzace na stalego Nicka i Avatata cechuje wieksza kultura i odpowiedzialnosc za slowo. Z pomaranczy pomimo ze jest wiele kulturalnych osob odsetek chamstwa jest wielokrotnie wyzszy dlatego na WPNK miedzy innym obowiazuje taka zasada. Wdawanie sie wojenki slowne z Chamskimi Trollami jet droga donikad tylko ich nakreca czuja sie wazni bo widza ze dostrzegasz ich wypowiedzi ze sa wstanie cie zranic dotknac tym co pisza wiec widza ze sa skuteczni i dlatego kontynuja ta strategie. Najlepiej dziala totalne ignorowanie wtedy ich wpisy maja takie znaczenie jakby sami do siebie pisali maile. Wiem ze to trudne jak sie czyta wyzwiska pod swoim adresem ale przy postawie Redakcji i mozliwosc***isania z pomaranczy nie ma zadnej innej metody obrony rownie skutecznej. Uwierz mi jestem na ERO juz 8 miesiecy i to jedyna skuteczna metoda nie ma zadnej innej skutecznej przy obecnej postawie Redakcji. Popatrz co sie dzieje jak reagujesz na ich wpisy??? Zamiast milo rozmawiac miedzy Soba skupiasz sie na rozmowie z nimi zamiast z Wilkiem czy zinnym fajnym uczestnikiem Tematu ktory szanuje obowiazujace tu zasady. To wprowadza chaos i zaburza Temat. Wtedy Chamskie Trolle tak naprawde narzucaja klimat Tematu i zaczynaja decydowac co sie na nim dzieje. Moze cie razic ze pisze we wstepie ze na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca czyli Ja ale ktos musi wyznaczyc cele zasady klimat i egzekwowac to. Poprowadzisz troche wlasny Temat to zobaczysz ze jak nie bedziesz rzadzila twarda reka jednoosobowo zaraz sie znajda tacy na Temacie ktorzy poczuja sie uprawnieni do rzadzenia czy wypraszania innych ktorzy im nie odpowiadaja. Dlatego Tworca Tematu musi rzadzic twarda reka i pilnowac swoich uprawnien bedac sprawiedliwym wobec wszystkich i dajac nawet najbardziej nielubianej na Temacie osobie wsparcie jak tego potrzebuje bo tworzy sie jakies towarzystwo wzajemnej adoracji ktore go nie chce. U mnie tego nie ma wszystkich traktuje rowno i jestem jedyny ktory moze decydowac o zasadach celach i tym kto jest a kto nie mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"RAEALNA KARCZMA" jessu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf co by o nim nie mowic, to jednak nikt nie potrafi go zlamac, jest jak wykuty ze skaly i to sa fakty obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vera puchatek Debilko wypad z Tematu!!! Zaloz wlasny jak potrafisz a nie wcinaj sie na krzywy ryj gdzie cie nie chca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk,zażyj jeszcze jedną dawkę leku na schizofrenie,bredzić zaczynsz znów:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko ? Ty chamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Nie wiem czy masz jakies gorki obok siebie ale Ja nieopatrznie postanowilem biegac te 12 km po gorach nie jakis wielkich wzniesienia od 15 do 45 stopni i teraz umieram:( Posladki tak mam zakwaszone ze musze lezec na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo....no,psychicznego nie złamiesz:D Ty mu swoje a on swoje:-) Verusia witaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam dlaczego. W realnym życiu wszycy go odstawili na boczny tor, bo jest nie do zniesienia. Kobieta odeszła, kumple olali to schizofreni w sieci banialuki. Niezły obiekt do wylania wkurwu po ciężkim dniu. Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk a kogo to obchodzi,te twoje bieganie po sali w psychiatryku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05-ano wkurza was, ze jestescie bezsilni wobec autora i nie potraficie go zignorowac. To wyglada jakbyscie mieli wielki bol d**y z powodu tego ze ktos prowadzi sobie temat i ma dyskutantow/ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo,głupi jesteś. Sęk w tym że tu ten temat kręci się tylko dzięki trolom,jakbyś zauważył.Jak nikt tu z czerwonych nie wchodziłtemat leżał deklu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Wyjatkowo ci dopowiem Nie jestes wstanie tego wykazac ze Autor Tematu prosil mnie o opuszczenie a Ja tego nie uszanowalem. Wyjatkami sa Tematy Tabasko I Niestalej ktore moim zdaniem spamowaly i wyzywaly zpomaranczy uwazajac ze dzieki temu sa bezkarne. Ale wobu tych przypadkach miallem zarowno z Niestala jak i Tabasko kontakt wczesniej kiedy niepodejrzewalem je chamskie wyzywanie zpomaranczy i spamowanie. Obie zroznych wzgledow poprosily mnie o opuszczenie Tematu Niestalo ze wgledu na niechec Fridy w sposob bardzo kulturalny i Ja grzecznie opuscilem. Tabasko ze wzgledu na Blednego i moj konflikt z nim cofnela swoja wczesniejsza zgode zebym mogl uczestniczyc w jej Temacie tez to uszanowalem. Zadnych innych przykladow nie jestes wstanie podac bo nie mowimy o Temacie zalozonym do szkalowania mnie bo jest oczywiste ze na takim Temacie ten ktory jest oskarzany ma prawo sie bronic przedstawiajac swoja wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha teraz udaje geodete bajkopisarz :D Dobre bylo to porownanie do Michaela Jordana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo to razy na chama sie wpraszales na temat,bez zgody autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf -wzniesienia terenu na upartego znalazlbym. Po prostu zaaprobowales te partie ktore nie byly aktywne dotychczas i sa zakwasy. Znasz bieg katorznika ? Tj.12-15 kg do plecaka i po terenie 12 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13-ale ja nie musze sobie podnosic samooceny w sieci kosztem kogos w przeciwienstwie do ciebie. To o czym i kto z toba rozmawia skoro robisz za trolla. Nara. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku masz zakwasy?to nici z rżnięcia od tyłu,tyle razy ile ty chcesz:classic_cool: Czyli nie zaspokoisz swojej partnerki jak będzie chciała sexu.Jednym słowem stary jesteś...odpad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Tabasco i nie Niestala cie spamowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Prosze cie ignoruj Chamskie Trolle one zywia sie nasza uwage bez niej nie istnieja umieraja jak Bogowie w ktorych juz nikt nie wierzy:) Pogadajmy lepiej o Treningu nie napisales jesli to nie tajemnica jakie systemy walki trenujesz??? Mozemy tez pogadac o tym jak zamierzasz od strony dietetycznej podejsc do redukcji tych 5 kg sadla ktor echcesz zrzucic. Jaki poiom bialka weglowodanow tluszczy??? Jestem ciekawy Twojej metody??? Ja w trakcie redukcji pozostawiam 1 g tluszczu na 1kg naleznej masy ciala 2 g bialka/1kg i 1,5 g weglowodonaow skrobiowych/1kg ale tylko w dni treningu silowego. Czyli jak zjadam w te dni treningu silowego 120 g weglowodanow to 40 g przed treningiem a 80 g po treningu. Moj ulubiony zestaw po trenigu silowym to 400 g ziemniakow co daje 80 g weglowodanow dosyc szybkich wymieszane z 200 g sera bialego co daje 40 g bialka plus 25 g masla. Czyli taki farsz na pierogi ruskie ale super sklad iprzyswajalnosc w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash Jesli ci odpowiadaj zasady to tak dzisiaj napisalem do Cibie nie wiem czy czytales i cos skorzystales z tego czy wgole ten Temat cie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kotka poes A Ciebie co tu przywialo bedziesz szanowac zasady na tym Temacie:)? Vera jest wyrzucona za chamstwo z Tematu chcesz byc tu akceptowana nie gadasz z nia zapros Ja do Siebie jak masz ptrzebe rozmowy z nia? To jej pierwszy wpis po wejsciu na moj Temat vera puchatek dziś Znowu ten Wilk, ten deeebil. pechowiec.gif Nie uszanujesz tej prosby uznam ze Trollujesz moj Temat to samo zrobie z Twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, zasady mi nie przeszkadzaja - nie jestem u siebie.. a temat.. sa tu rozne, wiec to tez spoko.. mimo iz nie wszystkie mi odpowiadaja, nie jestem tu by 'poniewierac'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×