Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Oj słodka za bardzo sie podniecasz na temacie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bardzo przykro mi z powodu problemów jakie napotkały Cię w twoim życiu. Musi być ci strasznie ciężko, że tak reagujesz na osobę, która nic ci nie zrobiła. Chwila. Moment. Czy już mogę nazwać się ofiarą? Przecież mnie obrażono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaahahahaaha jedna duopa a wszytskich pozamiatala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cię obrażano? przecież ty nie istniejesz kłamliwa suku. wpier/dol dostaje tylko twój kolejny zakłamany nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, wilk uprosil na privie jakas laske, zeby go bronila na topiku :-) Oj dzieci, dzieci.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy sobie za bajki dopisujecie? Gdybyście mieli taką wyobraźnie do seksu nie musielibyście na ero siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozamiatala. To idiotka. Niech się z nim spotka mailuje. Udaje twardzielkę , a ja tylko czytam i się usmiecham pod nosem. Zobaczymy co będzie pisała za miesiąc. Jeśli po prostu nie zniknie. Ze wstydu albo z czegoś gorszego. Uczymy się na błędach. Wcale mi jej nie żal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślepi jesteście 😴 wylooogowana a na Twoim temacie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wylogowana Dalas super przyklad swoim postepowaniem:) To nie chodzi o Twoje poparcie dla Wilka:) Wspolnota Polska Nocy Kupaly ma swoja Idee kazdy moze sie z nia zapoznac napierwszej stronie tematu. Ona sie wniczym nie zmienila od czasu Bacowki nad Jeziorem tylko jest teraz bardziej dojrzala naprawde wiem co chce stworzyc. Juz nie wierze w to zebysmy szybko uzyskali pomoc od Redakacja Kafe w eliminowaniu chamstwa z ERO. Wiec trzeba wyciagnac z tego wniosli. Nadal jet na ERO pewna elitarna grupa ludzi ktorzy podzielaja Idee z jaka zakladalem Bacowke nad Jeziorem a teraz nosnikiem tej samej Ideii jest wspolnota Polska Nocy Kupaly. Cchailbym tu przyciagnac warotsciowych i ciekawych ludzi ale zdaje sobie sprawe ze gdyby pisali z swojego stalego Niebieskiegoo ich cala aktywnosc na ERO musialaby sie ograniczyc do Wspolnota P{olska Nocy Kupaly bo za sam fakt milej i z szacukiem rozmowy z Wilkiem byliby chamsko trollowani na innych tematach. Dlatego takie rozwiazanie jak Ty przyjelas ze specjalny Nick na temat Wilka uwarzam za modelowu i zawsze proponowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś ty miała wyobraźnię nie musiała byś tu skomleć o względy wilka zmieniając codziennie nika fałszywcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawmy ich, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cały Wasz projekt "nie rozmawiania i nie podnoszenia tematu W" upadł. Daliście się wrobić wylogowanej ciotce 🖐️ A "zabawa" forumowa dopiero się zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie chcę byc złośliwa. Ale nie wiesz w co się pakujesz. Twoja sprawa. Ja Cię ostrzegałam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kto to pisze, żałosna bladź o stu nikach gardzę tobą a teraz powąchaj ch/uja wilka, bo to ci chyba chodziło szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "wasz projekt"? Mi się wydawało, że to jedna osoba krzyknęła "nie podbijać tematów Wilka" i miała nadzieję, że reszta posłusznie się posłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AwiatorkaW
Wilku, pokaż jeszcze jakieś autentyczne zdjęcie (to wczorajsze widziałam i podobało mi się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już się tak nie obruszaj. Przeloguj się i napisz u siebie KRÓLOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Dziewczyno nie chcę byc złośliwa. Ale nie wiesz w co się pakujesz. Twoja sprawa. Ja Cię ostrzegałam. lapka.gif " Nie wiem czy w to uwierzysz, ale umiem czytać ze zrozumieniem. (Nie to co inne osoby na tym forum. ) Potrafię sama przeczytać to co pisze Wilk i jakie ma podejście. To czy to akceptuje czy nie, nie ma nic do mojej rozmowy z nim i tego czy będę utrzymywała z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś No już się tak nie obruszaj. Przeloguj się i napisz u siebie KRÓLOWO." Chyba znów nie trafione. "Napisz u siebie" czyli gdzie? Nie zakładałam tematów jako zalogowany użytkownik. ;) No chyba, że z "Gość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to tabsco ;D leciala na wilka i teraz chce go odzyskac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan na latyfundium
Do dziś 19.00 Cytat 1.św.Paweł,I list do Tesaloniczan Cytat 2.Apokalipsa św.Jana Cytat 3.św.Paweł, list do Galatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się chwalisz na forum. Idź na priv, mail masz w stopce, każdy do niego pisać może. Ty też. I zostaw szczegóły dla siebie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Pan na latyfundium dziś Do dziś 19.00 Cytat 1.św.Paweł,I list do Tesaloniczan Cytat 2.Apokalipsa św.Jana Cytat 3.św.Paweł, list do Galatów " A jednak się nie myliłam. Biblia. To wy mnie zaczepiacie tak jak zaczepiacie Wilka a później macie pretensje, że z wami piszę ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\Wylooogowana / to debile. zreszta sama widzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na ero Wilk znajdzie zawsze kogos, kto go broni. taki juz profil uzytkownikow. Na innych dzialach Wilk przepadl bez mrugniecia okiem. Tak jak w realu gina niechlujni patologiczni klamcy z zachwiana psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamliwa szmato nie mów mi co mam robić. nie dyktuj mi zasad, bo skończy się to tym, że będziesz na kolanach i radośnie mi obcią/gała. a później zer/żnę cię, bo szkoda zmarnować tak rozgrzaną, mokrą i otwartą tzypię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WILK_1946 dziś @Wylooogowana Odwazna decyzja pisac tutajusmiech.gif Witam wsrod Wykletych na EROusmiech.gif" Witam Cię Wilku ;) Mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci to, że trochę ich tu "poustawiam". Totalny brak kultury, chamstwo.. Chociaż niech tutaj będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×