Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość Crafty Minx
Bo to nie jest temat o mnie :) Seks podtrzymuje miłość w długotrwałych związkach i wcale nie musi być jej początkiem. Może być też tak, że ktoś kogoś bardzo pokocha i nigdy nie skonsumuje swojego związku. Nie słyszałeś o nieszczęśliwie zakochanych? A poza tym skąd taki pewny jesteś, że ta gorąca kocica się nie wypali z czasem? Jak związek jest zbudowany tylko na fizyczności to szybko zgaśnie. Znam osoby które są w szczęśliwych i długotrwałych związkach, które prawie od razu się w sobie zakochały i to bez seksu na początku. Jak to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Prawdziwa rozmowa wymaga szczerosci z obu stron:) Po prostu powiedz po jakim czasie Ty poszlabys z mezczyna do lozka? Proste pytanie? My nie rozmawiamy o Wilku tylko na temat kiedy rozpoczac poznawanie sie erotyczne ja ci powiedzialem jak to wyglada z mojej strony teraz Ty przedstaw swoje podejscie. Ja rozmawiam z Toba na pewien temat a nie o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
Trudno powiedzieć, ja nie wyznaczam limitów czasowych, tak jak Ty :) 1) Musiałabym się zakochać, a to nie takie takie proste 2) Zaufać mu, bardzo trudne, bo ludzie mówią zazwyczaj rzeczy których nie maja na myśli, zwłaszcza faceci lubią czarować i omamiać słowami, sam wiesz o tym ;) 3) Nasze osobowości musiałyby do siebie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`@Crafty Rozumiem ale ile minimalnie to twoim zdaniem czasu by trwalo ile najkrocej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
To zależy jak szybko bym nawiązała autentyczną więź intelektualną i emocjonalną. Trudno powiedzieć. To zależy od częstotliwości spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
Pewnie po kilku miesiącach, nie jestem w stanie tak szybko komuś zaufać. Zazwyczaj fałszywe złoto błyszczy najjaśniej i można się w niezły syf wkopać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze zadnego syfu w tym ze spedzisz namietna noc z mezczyzna zamiast sie samotnie masturbowac mogac sie kochac z mezczyna:) Doszlismy do sedna teraz. Teoretyczne bo tak bedzie latwiej zrozumiec. Ty wymagasz ode mnie zebym poswiecil ci kilka miesiecy zaanagazowal sie emocjonalnie w zwiazek z toba zbierasz wszystkie niezbedne ci informacje a mi odmawiasz tej super waznej dla mnie jaka jestes kochanka. Dla mnie takie rozwiazanie jest kompletnie bez sensu marnowac kilka miesiecy nie znajac podstawowej dla mnie informacji jaka jestes kochanka??? Dlatego Ja bede tracil w swoim zyciu takie kobiety jak Ty ktore wymagaja takiego ryzyka tracenia kilku miesiecy w ciemno i jeszcze w ciagu tych kilku miesiecy oczekujace wiernosci czyli mezczyna decydujacy sie na znajomosc z Toba chcac byc wierny jest skazany na kilka miesiecy samotnej masturbacji. Ty bedziesz tracic w zyciu takich mezczyzn jak ja ktorzy chcac cie od razu poznawac we wszystkich wymiarach rowniez erotycznym i nie akceptuja masturbacji bo nie sa nastolatkami i smieszy ich koniecznisc masturbacji w takim wieku jak moga sypiac z kobieta:). Dla mnie Twoj sposob poznawania sie jest kompletnie nie do przyjecia nie widze w nim sensu akurat dla siebie. Wiec tak jak mowilem na poczatku kompletnie do siebie nie pasujemy i nigdy bysmy nie mogli byc razem bo nawet bysmy nie mielibymy szansy sie poznac bo mamy zupelnie o 180 stopni inne metody na to;) Mysle ze bedzie ci bardzo ciezko znalezc atrakcyjnego erotycznie mezczyne ktory zaakceptuje taka metode poznawania kilkumiesieczny wymog wiernosci skazujacy go na samotna masturbacje. Moze bys znalazla kogos kto poczeka z 4 tygodnie ale nie dluzej. Pozostana ci tylko malo atrakcyjni mezczyzni ktorzy nie maja wyboru i nie majac alternatywy wobec ciebie beda czekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk to gó/wno, nie jest nawet człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna ludzie. Przecież wizja związku Wilka jest prosta jak drut. "Przyszła żona" Wilka powinna przez kilka miesięcy sypiać z nim i wyłącznie z nim, spełniając wszystkie jego seksualne zachcianki, a jeśli po tych kilku miesiącach Pan Wilk się znudzi, powinna grzecznie podziękować Wilkowi za czas jaki jej poświęcił i szybko zrobić miejsce dla następnej kandydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci 3. Biesiada Erotyczna gdzie moze poznac kogos z kim w realu mozecie odnalezc Goralska Milosc Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. Pozostale wypowiedzi beda Ignorowane. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Biesiada Erotyczna Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=W9X8_gycTUY Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Dzisiaj o 22:20 ci co maja ochote gadamy o tym jak szybko seks jak poznajacie kogos z kim widzicie szanse na Goralska Milosc malzenstwo i cala reszte:) Zasady znacie odstepstw nie bedzie:) Jak patrze na to z boku obserwujac kobiety i facetow to widze to tak: 1. Faceci chcieliby zaczac na pierwszej randce zeby sprawdzic jaka bedzie kochanka jak jest ok to wtedy zaczynamy rozmawiac o roznych waznych zyciowo sprawach ktore musza pasowac zeby pojawila sie Goralska Milosc malzenstwo i cala reszta. 2. Kobiety dokladnie na odwrot najpierw gadamy tygodniami o roznych waznych zyciowo sprawach przeswietlicie nas jak FBA i KGB razem wziete jak jest ok bedzie seks:) Poglady Wilka: Nie widze sensu gadania o roznych waznych zyciowo sprawach jak nie wiadomo czy ta najwazniejsza rzecz dla Wilka czy bedzie dobra kochanka nie jest wiadoma. Wiec najlepiej seks na pierwszej randce albo w trakcie 3 dniowego wyjazdu do Bacowki po pierwszej wspolnej kawie i to jeszcze z inicjatywy Kobiety zeby sie mogla wykazac ze nie ma problemu z jasnym i bardzo jednoznacznym inicjowaniem seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejasz te farmazony już kilka tygodni a zła wiadomość jest taka, że żadna kobieta cię nie zechce, bo jesteś upośledzonymumysłowo chamem z wrocławia który wymyśla bzdury i wkleja zdjęcia chałupy z kanady na damskim forume. skoro nawet tu nikt cię nie polubił-jakie masz szanse w 'realu'? p.s. przecież już sprawdziłeś-zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' nie widze sensu gadania o roznych waznych zyciowo sprawach jak nie wiadomo czy ta najwazniejsza rzecz dla Wilka czy bedzie dobra kochanka nie jest wiadoma.' JESTEŚ ZEREM. ZAWSZE BĘDZIESZ SAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz o tym podyskutowac zapraszam dzisaj o 22:30. Tylko zapoznaj sie z Zasadami na Temacie sa na 1 stronie. Ja mam takie podejscie szanuje ze Ty masz inne tylko pamietaj o alternatywie jesli podobnie jak Craftu potrzebujesz kilku miesiecy na decyzje o pojsciu do Lozka z factem oznacza to ze przez kilka miesiecy spotykasz sie zfacetem narandki kazde idzie do domu i tam samotnie sie masturbuje:) Dla mnie to naprawde jakis idiotyzm jak dwoje doroslych ludzi mogac uprawiac fajny seks miedzy soba masturbuje sie jak nastolatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
A po co kobieta ma od razu iść do łóżka, z facetem którego kompletnie nie zna i ryzykować, że się zaangażuje lub nawet zakocha, a on ją potem zostawi jak mu się znudzi albo okaże się skończonym palantem, pozerem i chamem? Na początku jak facet jest zainteresowany to będzie udawał rycerza w lśniącej, zbroi a potem wychodzi szydło z worka :O Chyba nie ma nic bardziej wstrętnego dla kobiety, niż zdać sobie sprawę, że przespało się z frajerem :O A przy masturbacji przynajmniej orgazm zawsze pewny ;) I zero ryzyka zarażenia się chorobami wenerycznymi, prezerwatywy nie założysz sobie na całe ciało ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre jaja
Crafty Minx u Wilka_1946 to Ty ryzykujesz. Przecież napisał, że zakochuje się po seksie. Co jeśli po osławionym seksie w Bacówce on powie tak, podjara się , a Ty powiesz nie? Czy przyjmie to do wiadomości? Bo po jego wpisach nie bardzo widać żeby liczył się z Twoim zdaniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
dobre jaja Ja tylko dyskutuję z teorią Wilka, nie szukam męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre jaja
Crafty Minx, wiadomo, ze tego nie robisz, bo jesteś normalną osobą. ;) Tylko, że te zasady Wilka_1946 są poniżej pewnych norm społecznych. Tak samo jego zachowanie. Rozumiem pojęcie asertywności, to bardzo pozytywna cecha, która Wilka_1946 nie dotyczy niestety. Asertywność to: umiejętność wyrażania opinii, krytyki, potrzeb, życzeń, poczucia winy, umiejętność odmawiania w sposób nieuległy i nieraniący innych, umiejętność przyjmowania krytyki, ocen i pochwał, autentyczność, elastyczność zachowania, świadomość siebie (wad, zalet, opinii), wrażliwość na innych ludzi, stanowczość, samoocena Z jakiej paki kobieta, której nawet ten ktoś się spodoba czy zechce mu z niewyjaśnionych powodów dać szansę, ma od razu decydować się na seks, wyjazdy itd? Dla mnie nie pojęte. On nie chce tracić czasu. To szuka miłości czy mięsa do gotowania, seksu i rodzenia dzieci? Od zawsze wiadomo, że miłości nie wolno pośpieszać, kieruje się swoim rytmem, jest buntowniczką, której żaden człowiek nie okiełzna. :) Wilk_1946 szuka mięsa, to w takim razie polecam wizytę w Biedronce. Dziś łopatka w promocji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie z Wilkiem a później płaczecie, że ktoś podbija jego tematy. Zdecydujcie się w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre jaja
Wybacz kochany gościu. Już znikam, bo wiadomo, że on zaraz przyjdzie i i tak wszystko co napisałam poprzekręca i wyśmieje. Chyba nieuleczalny przypadek. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieuleczalny ? To gwałciciel, napisał, że agresję do kobiety facet wyładowuje przemocą seksualną. Bez komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
gość dziś Serio? Gdzie tak pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety, które lubują się w takim seksie i jakoś nikt nikomu nie ma tego za złe a tu już afera znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×