Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
w czym się lubują ? że, jak gość będzie wkurwiony to ci zrobi łaskę i cię zgwałci, zamiast przypierdolić, czy zwyzywać albo wszystko na raz ? powodzenia świat jest pełen popierdolenców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co to jest bdsm? Na czym to polega i ilu ma zwolenników? Oczywiście nie myl tego z Greyem.. Może to być dla ciebie chore, ale tak już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe jaja
ja jeszcze dodam: a każda "kandydatka" ma być przeszczęśliwa, że będzie wycierała łóżko w bacówce. (oby wilk chociaż pościel po poprzedniej zmienił, co zważywszy na jego aktywność choćby tutaj, jest niepewne). i jeszcze zastanowię się: jak można tak się napalić na mężczyznę pokroju (dosłownie) wilka, czyli podstarzałego, niewysokiego, napakowanego, łysego (rudego) kloca, aby po jednej (powtarzam: jednej) kawie zechcieć się na niego rzucić za parę dni w bacówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On nie chce tracić czasu. To szuka miłości czy mięsa do gotowania, seksu i rodzenia dzieci? " dokładnie tak. tego właśnie szuka. i nazywa to "Gorlaska Miłoscia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lałam jak pisał: po roku moja kobieta ma juz być w ciaży.. Zejdzcie z tego tematu bo Capowi o to chodzi by jego chory temat był na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 dziś @gość dziś Za chamstwo jestes wyrzucony z tematuusmiech.gif !!! ' sr/am ci na mordę ped/ale. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero tolerancji dla chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Minx Taka jak napisalem Ja szanuje Twoje podejscie ale mam swoje wlasne i mozemy pozostac przy swoich pogladach:) Fajnie ze przynajmniej dzieki naszej rozmowie rozumiemy swoje wzajemne motywacje dlaczego wybieramy taka a nie inna droge poznawania partnera. To co pisalem o tym ze facet wyladowuje swoja agresja wobec kobiety w formie przemocy seksualnej a nie ponizania jej czy agresji fizycznej to znany fakt w kryminologii. Pisalem o tym przy sprawie Grota Nestle uzasadniajac dlaczego uwazam ze jest to projekt pod ktorym ukrywa sie Niestala Czytaczka a nie jakis facet. Jak jestes zainteresowana szerzej moge wytlumaczyc co to za sprawa Grota Nestle. W skrocie z tego nicka przez dluzszy okres czasu dochodzi do chamskiego wyzywania Magda78. Ja podejrzewam ze jest to projekt stworzony przez Niestala Czytaczke ktora byla zazdrosna o to ze Koke porzucil adorowanie jej na rzecz Magdy zglosilem zreszta cala sprawe do sprawdzenia na Redakcja Kafe. Co do Tematu naszej dyskusji ktora dla mnie byla bardzo ciekawa nie wiem jak dla Ciebie? 1. Mysle ze wspolnie oswiadczamy ze nie jestesmy nawzajem soba zainteresowani w nawiazaniu relacji damsko meskiej po prostu Ty jestes przedstawicielem kobiecego punktu widzenia a Ja meskiego:) 2. Roznimy sie w podejsciu do masturbacji i seksu z osoba ktora jeszcze nie kochamy a dopiero poznajemy. Ty wolisz w takiej sytuacji sie masturbowac przez kilka miesiecy Ja majac wybor seks z realna kobieta a masturbacja nie zastanawiam sie nawet sekundy wybieram seks z kobieta:) 3. Mowisz ze ryzyko jest takie ze jak zaczniesz od razu sypiac z facetem to mozesz sie zaangazowac i zle trafic albo on po jakims czasie stwierdzi ze nie uklada wam sie i zakonczy zwiazek. Ale popatrz jak to wyglada ze strony mezczyzny? Oferujesz mu staly zwiazek na probe na kilka miesiecy randkowania bez seksu zalozmy 3miesiace choc to pewnie i tak dla Ciebie szybko. Wiec facet ma sie zaangazowac na 3 miesiace dochowujac ci wiernosci co skazuje go na masturbacje. Nawiazywac z Toba wiez emocjonalna anagazowac w ten zwiazek swoj czas wolny kase itp Ale Ty nie dajesz mu zadnej gwarancji ze po tych 3 miesiacach przerodzi sie to w staly zwiazek gdzie juz normalnie bedziecie uprawiali seks i spedzicie reszte zycia razem. Wiec to nie jest tylko kwestia poczekania 3 miesiecy az Ty bedziesz gotowa wejsc na ten najwyzszy poziom intymnosci i bliskosc. To jest kwestia ryzyka ze Ty po 3 miesiach gdzie on zaangazowal sie emocjalnie poswiecil ci caly swoj wolny czas byl wierny wiec byl zmuszony do masturbacji Ty nagle mu mowisz ze poznalas go i to jednak nie to i konczysz ten zwiazek i idziesz szukac kogos innego a jemu mowisz czesc:) Wiec wychodzi na idiote ktory poswiecil ci 3 miesiace ze swojego zycia zaangazowal sie emocjonalnie skupil na Tobie swoje dostepne zasoby czasu i kasy zrezygnowal z seksu z innymi kobietami bo wymagalas wiernosci. Jak nastolatek byl zmuszony w zwiazku z tym do masturbacji a teraz zostaje z reka w nocniku nie ma z tego zwiazku absolutnie nic. Poza swiadomoscia ze wyszedl na idiote ktory zmarnowal 3 miesiace swojego zycia ktore mogl poswiecic na poznawanie kobiety ktora nie ma zadnego problemu z tym zeby seks pojawil sie od poczatku zwiazku np na 3 randce:) Tak to wlasnie wyglada ze strony mezczyzny:) Wiec moim zdaniem jest oczywiste ze w miare atrakcyjny erotycznie dla kobiet mezczyzna majac do wyboru 2 kobiety taka jak TY i taka ktora nie ma problemu z seksem od poczatku zwiazku wybierze ta druga. A takich kobiet oferujacych mus seks najdalej do 4 tygodni jest moim zdaniem ponad 80%. Bo nawet jak ten zwiazek rowniez nie przetrwa tych 3 miesiecy ma 3 miesiace w miare udanego normalnego zycia erotycznego. Mysle ze dla wiekszosci mezczyzn postawionych przed takim wyborem wybor z ktora kobieta sprobowac stworzyc zwiazek jest oczywisty. Ps. Wczoraj byl dzien dziecka na moim Temacie i nie bylo wymogu Niebieskiego Nicka i Avatara. Teraz musze juz byc konsekwentny jesli chcesz rozmawiac ze mna na tym temacie musisz spelnic ten wymog. Jesli to ci nie odpowiada a chcesz rozmawiac mozemy pogadac na moim drugim temacie Jaki jest WILK_1946??? Tam wystarczy takie jak masz pomaraczowe wdzianko definiujace plec i pozwalajace cie odroznic od innych. Jak zdecydujesz sie na Niebieskiego Nicka i Avatar i rozmowe na Wspolnota Polska Nocy Kupały to nie ujawniaj swojego stalego ncka bo za mila i z szacunkiem rozmowe z Wilkiem bedziesz trollowana na innych tematach. Przyjmij Nick i Avatar specjalnie stworzony na WPNK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wylooogowana Znasz przebieg dyskusji wiec mozesz przedstawic swoje podejscie i wyjasnic nam swoje motywacje dlaczego wybierasz taki a nie inny sposob poznawania faceta. Chetnie poznam Twoje podejscie i motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Wczoraj by dzien dziecka na WPNK dzisiaj juz normalne zasady kto chce uczestniczyc w dyskusji ma je spisane a 1 stronie we wstepie do tematu. Odstepstw nie bedzie. Ci ktorzy nie beda szanowali zasad beda kompletnie ignorowani przez Wilka wiec rownie dobrze mozecie pisac sami do siebie maile takie bedzie znaczenie waszych wpisow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bedzie udawal znawce kryminologii, ja pierdziele, jaki mitoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ci ktorzy nie beda szanowali zasad beda kompletnie ignorowani przez Wilka" dobra, dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
Ja się chyba nie będę logowała, bo niedługo stąd spadam :) Dlaczego żądasz od kobiety aby dała Ci wszystko, po tak krótkim czasie? A ty nic nie dajesz (czasu na zdobycie jej zaufania, poczucia bezpieczeństwa, nawiązania więzi itd) Wszyscy guru od związków radzą żeby kobiety nie szły do łóżka zbyt szybko, bo nikt nie docenia tego co łatwe. Z tego co piszesz wynika, że mężczyźni nie są zdolni do miłości, tylko kalkulują, która kobieta jest łatwiejsza :O Sam wiesz, że mężczyźni nie podchodzą emocjonalnie do seksu i nie przywiązują się przez niego. Taka jest wasza natura. A Ty wciskasz tu jakieś teorie, że tak się u was miłość zaczyna :O To przeczy faktom naukowym. Dobrze wiesz, że facet może bzykać jedną chętną i ona może sobie tylko pomarzyć, że ją kiedyś pokocha, a myśleć i kochać inną mimo, że z nim nigdy nie spała. Kobieta jak ma rozum i instynkt samozachowawczy, nie pojedzie sama do bacówki w górach z jakimś przypakowanym kolesiem z netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilczku jesteś ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie koleś z netu, to były esbek i kapuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
Tak poza tematem: ależ mam poyworny okres, leje się ze mnie jak z wiadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sb, Sb została zlikwidowana w 1990r, a on ma 43lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Minx Polecam 2 ksiazki: 1. Nowa Psychologia Milosci (zbior najnowszych badan naukowych dotyczacych zjawiska Milosci Romantycznej z dobra bibliografia wiec zaczynajac od tej ksiazki mozna dotrzec do wielu ciekawych pozycji) 2. Marsjanie i Venusjanki w sypialni Ktore przecz Twojej tezie ze mezczyzni nie angazuja sie emocjonalnie uprawiajac seks z kobieta. Ja sie angazuje:) A mowimy tutaj o sytuacji gdzie mezczyzna uprawia seks tylko z jedna kobieta i jest jej wierny:) Jest dokladnie odwrotnie to seks otwiera nas na uczucia:) Wiez erotyczna przeklada sie u mezczyny bardzo szybko na zbudowanie wiezi emocjonalnej a zanik wiezi erotycznej powoduje bardzo szybko zanik wiezi emocjonalnej:) Mowisz ze ja kobiecie nic nie daje:) Daje jej wszystko anagazuje sie zarowno emocjonalnie jak i tworzac wiez erotyczna z nia. Obowiazuje nas obustronna wiernosc zyjemy tak jak bedziemy zyli do konca zycia. Wiec najlatwiej sprawdzic czy pasujemy do siebie we wszystkich wymiarach rozwniez erotycznym. Odpowiedz sobie sama na pytanie co Ty dajesz mezczyznie z siebie przez te 3 miesiace bez seksu jak go sprawdzasz czy nadaje sie na partnera dla Ciebie? A przeciez po tym okresie w trakcie ktorego oczekujesz od mezczyzny pelnego zaangazowania i skupienia sie tylko na Tobie nie dajesz mu zadnej gwarancji ze ten zwiazek bedzie sie dalej kontynuowal juz z seksem. Ale pozostaniemy przy swoich zdaniach:) Moral z naszej dyskusji jest tylko taki ze Ja bede tracil szanse na zwiazek z taka kobieta jak Ty a Ty bedziesz tracic stosujac sie do swoich zasad szanse na zwiazek z takim mezczyzna jak Wilk. I tylko tyle:) Mam nadzieje ze kazde z nas znajdzie partnera ktory bedzie akceptowal nasz sposob tworzenia zwiazku. Jak nie chcesz sie logowac mozemy czasami pogadac na tym drugim temacie o ktorym ci /pisalem czyli; Jaki jest WILK_1946???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w piękne popołudnie spacer z pieskiem udany siku i kupa na dworze ja zresztą też musiałem isc w krzaczki po suróweczce z kiszonej kapuchy ale nie do tego zmierzam widziałem dzisiaj parkę w lasku bzykającą się w aucie on widać z 50l ona 20 z hakiem ..ech fajno niektórzy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ona, to chyba byłam ja, bo jakiś podglądacz mi mignął. Jak blondynka 21 lat to ja a on nie 50 a 49 i osiem miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jego stary był esbek. Pomyliłam się.Ale nazwisko zobowiązuje, taki sam charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No jestem ale znasz zasady koniec dnia dziecka trzba ubrac niebieskie wdzianko i Avatar:) Jak to zatrudne zapraszam na swoj drugi temat: Jaki jest WILK_1946??? Tam wystarczy pomanczowa suknia jasno definiujaca plec i pozwalajaca cie odroznic od innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku napisałam na e maila ;) Tu wśród tych ludzi nie ma co dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie była blondi czarne włosy miała dziewoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perukę miałam, naturalnie to blondi jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nawet nie wiesz gdzie mieszkam,a mówisz,żes to ty była ...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpucha,nie napisałaś wilkowi maila, przecież widzimy , że czekasz na lepszego, z lepszą klatą i ogonem, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AviatorkaW
Pan Wilk jest korespondecyjnie zajęty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×