Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Wybacz, że jako gość, ale pisałam na innym temacie. A za "wylooogowana" z góry by mnie zjechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz pogadac poznaj zasady na 1 stronie Tematu. To nie dziala takie dystansowanie u wiekszosci osob nie kazdy jest taki twardy jak Wilk. Mam dla Cibie prosty eksperyment ktory ci pokaze ze mam racje. Przyjmij Nicka i Avatar i przez miesiac milo i z szacunkiem rozmawiaj z Wilkiem to oczywiscie spowoduje ze chamkso beda po Tobie jechali gdzie okreslenie idi/otka bedzie jednym zlagodniejszych zazwyczaj jet kur/wa Wilka. Mimo wszystko bedziesz sie utozsamiac z tym Nickiem i Avatarem a po miesiacu powiedz mi czy dlabys tak rade na dluzsza mete z tym ignorowaniem. Wiele dziewczyn myslalo ze wytrzyma wiekszosc pekalo w ktoryms momencie. Najtwardza i najodwazniejsza okazal sie na razie Martusia a to przeciez wrazliwa i ozlotym sercu dziewczyna ale cojones ma takie ze wiekszosc facetow z ERO moze tylko o takich pomarzyc:) Dlatego dostala od Wilka to:) Miecz Martusi - Symbol jej Odwagi i Zlotego Serca http://www.yn2097.net/IMAGES/KATANA/KATANA_FINAL/KATANA_FINAL_3K_01.jpg Tylko jeszcze Boska Luiza dostala z Kobiet z ERO taki ode mnie obu sie nalezalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilgotna Musisz pokazac mu dokladnie taki film jak marzysz zeby bylo to ma byc takie jak chcesz jak lubisz zero cenzury nic nie tonuj. Ja tez mialem kiedys takie obawy jak on zwlaszacza jak cie bardzo kocha bo Milosc jest zawsze lekko niesmiala i bardziej delikatna:) Ale jest prosty sposob zeby on sie czul pewnie i zeby to bylo wszystko spontaniczne a Ty zebys miala tez poczucie bezpieczenstwa. Ustalcie sygnal bezpieczenstwa Ja np mialem wyraz STOP!!! Mowisz jak przesadzi albo nie wyczuje momentu bedzie chcial cie wziasc ostro bez pytania o zgode a Ty akurat bedzie totalnie na NIe. Sprobujcie tak ale zacznij od tych filmow dokladnie maja byc takie jak lubisz zero sciemy i pudrowania. A w zyciu codziennym nie daj sie tak totalnie zdominowac podzielcie sie obszarami w ktorych decydujecie a druga strona ma glos doradczy take jest w Goralskich Malzenstwach i naprawde sie sprawdza duzo lepiej niz partnerstwo i wpsoldecydowanie we wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowana mąż cię kopniakiem powinien potraktować aż by ci się giry zatrzesly, mialabys, suko dominacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nim nie ma kiedy mówić magicznego "stop" i nie byłoby momentu gdyby brał mnie kiedy chciał. On woli to zaplanować a jeśli ma ochotę to drętwo zapyta "masz ochotę"... Gdy kochaliśmy się 'po mojemu' on i tak był tak delikatny, romantyczny i troskliwy, że nie ma o czym mówić. Zaakceptowałam to, bo go kocham. Ale z dnia na dzień, miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Seks jest tylko obowiązkiem a orgazm wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk cie wyr**ucha to bedziesz kwiczala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym twoim wylogowana łbem otworzył drzwi wyjsciowe. I zamknął z drugiej strony. A jakby ci bylo malo wrażeń z buta w c****o na pożegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacisko, tfu. Poszukam kto zacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylooogowana dziś Wybacz, że jako gość, ale pisałam na innym temacie. A za "wylooogowana" z góry by mnie zjechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Martus je super inteligentna dziewczyna nie znasz jej a oceniasz nie wiesz nic o niej a wydajesz tak jednoznaczny sad. Naprawde niewiele o niej wiesz. Dla niej ERO to zabawa i mily klimat do popitolenia a niemiejsce do powaznych intelektualnych debat i ma do tego prawo poczytaj tematy Ciotek jak wy je nazywacie rpzeciez to prywatnie bardzo inteleigentne osoby o wysokiej pozycji zawodowej i co teraz na pdstawie ego jak czasami pitola bez sensu bedziesz je oceniac ich poziom intelektualny??? I prosze ci zebys jej wiecej nie obrazala bo to skonczy rozmowe miedzy nami. Ja jestem bardzo lojalny wobec Martusi jeszcze jeden chamski tekst obrazajacy Martusie i wylecisz z tematu. Zreszta jakbys uczestniczyla w Temacie dla Ciebie zrobilbym identycznie to samo. Mozecie sie nie zgadzac ale macie sie szanowac nawzajem i byc lojalnymi wobec siebie w chwili chamskiego ataku na jednego z was taki sa tutaj zasady jak chcesz byc czlonkiem WPNK Wiele miesiecy ignorowalem Trolli i nic to nie dawalo zreszta nie widze zadnego powodu zeby tolerowac chamstwo gowniarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łubu dubu,łubu dubu,niech nam żyje prezes naszego klubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jestem w stanie zrozumieć wszystko i jestem bardzo cierpliwa. Rozumiem waszą frustrację i to że wam Wilk w jakiś sposób nie odpowiada. Ale nie rozumiem dlaczego, w takim razie wchodzicie na jego tematy? Po co? Jeśli mnie stąd wyrzuci to zrozumiem jego decyzję. Nie będę na siłę pchała się tam gdzie mnie nie chcą lub mną gardzą. I nie widzę potrzeby ubliżania komuś z tego powodu. Mogę wyrazić swoją opinię, ale kogo to obchodzi? Mogę wylać swoje frustrację tutaj, robiąc krzywdę innym, ale po co? To tylko forum... Mam ochotę pogadać i nikomu nie przeszkadzać tym, że jestem. Dlatego omijam szerokim łukiem tematy gdzie by mnie obrażono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk wchodzi za to na każdy temat,bez pardonu.Nawet jak goolewają i grzecznie proszą o opuszczenie go i nie pouczanie innych.Więc nie dziw się że jak porozwalał inne tematy,to budzi tylko niechęć i hejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ostrzegalem cie to juz 2 raz kiedy obrazilas Martusie. Wiec prosze cie o opuszczenie Tematu. Zostaniesz bede cie ignorowal. I nie mow ze nazywanie kogos Idiotka nie jest chamskie. Nic nie wiesz o tej o osobie. Martus jest bardzo uzdolniona studentka tlumaczylem ci jakie ma podejscie do ERO. Wrowadza cieply klimat na moj Temat. Tonuje moja Gorlaska wojownicza nature. Ty zaczelas od obrazania popatrz jak zachowuje sie Wylogowana nie ma w niej agresji do innych. A Ty uznajesz juz za norme wyzywanie kogos. Gdybys przysiadla sie do naszego lawy w Goralskiej karczmie tez bys nazwala Martusie Idiotka? Tak sie zachowuje kulturalny czlowiek? Wlasnie tego nie toleruje na ERO takiego chamstwa i braku szacunku do Siebie. Po prostu nie pasujesz do tego Tematu mozemy sie tutaj ze soba nie zgadzac ale odnosimy sie do Siebie z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ale dlaczego narzucacie mi by i we mnie budził niechęć i odrazę skoro tak nie jest? Dlaczego mnie tyczą się niemiłe komentarze skoro nikomu nic nie zrobiłam? Wy macie dość Wilka a ja mam dość ubliżania mi. Tak naprawdę nikt nic o mnie nie wie. Nie wiecie jak wyglądało moje życie i co się stało, że akurat piszę to co piszę. Nie przeszkadza mi Wilk. Przeszkadzają mi ludzie, którzy patrzą i czekają tylko kogo by można ocenić i obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta jest infantylną idiotką.Niestety tak się zachowuje tu na forum i mam prawo wyrazić swoje zdanie.A ty możesz mnie wyrzucać z forum słownie,fizycznie nie masz takiej mocy:classic_cool: Dziwi mnie tylko że nie piszesz jak zwykle"spier No przecież to twój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie nie przeszkadza,mi tak.Za dużo tematów zepsół za dużo ludzi poobrażał.I ik Wylogowana nie każe czuć Ci do niego odrazy,już nie dramatyzuj:D Pisz swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nie sil sie na kulture,bo dawnopokazales jaka masz wiec dostajesz to samo.Trzebabylo myslec wczesniej capie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś musiałbyś/musiałabyś poczytać wszystko czego się tu naczytałam ;) Jako "gość" i jako wylooogowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę czytać,hejt jest skierowany w temat Wilka,a że ty przy okazji obrywasz no cóż..przejdź z nim na maila i po sprawie:classic_cool:Jedynie hejt w stronę głupiej Martusi,jest skierowany do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Moze to napisac ale nie zmienia to faktu ze to jest chamstwo i nie wazne ze to jest ERO to jest taka sama przestrzen publiczna jak park czy knajpa tam tez bys tak powiedziala??? No nie:) Wytlumacze ci jeszcze na koniec klucz ktora pozwala zrozumiec moje zachowanie na ERO. Dla mnie ERO to realna wielka Goralska Karczma z wieloma debowymi lawami przy ktorych siedza rozne towarzystwa te lawy to rozne Tematy. Kazda lawa ma swojego Przywodce czyli Tworce tematu ktory decyduje o celach klimacie zasadach kto jest a kto nie mile widziany przy danej ławie. Ja zachowuje sie tak jak w realnej Karczmie nie mowie i nie robie niczego czego bym nie zrobil w realnej Karczmie. Jak ktos bylby chamski w stosunku do kogokolwiek z mojej ławy i Towarzystwa ktorego jestem Przywodca wyprosilbym go na zewnatrz i dostalby w morde zachamstwo. Takie sa zasady w Goralskich Karczmach w Bieszczadach wewnatrz nie urzadza sie zadym wszystko zalatwia sie na zewnatrz. Kazdy wie ze tak jest i stara sie odnosic do innych z szacunkiem nie pasuje mu jakie towarzystwo czy osoba jego Przywodcy nie zakloca im spokoju bo zna konsekwencje. Poniewaz jestes Kobieta prosze cie grzecznie opusc ten Temat bo widocznie zasada wzajemnego szacunku ktora tu obowiazuje jest ci obca. Znajdz Temat gdzie nikogo nie razi wyzywanie sie od Idiotek. Nie ma takiego tematu zaloz wlasny i oglos jasno we wstepie do Tematu ze tutaj jest to dopuszczalne nazywanie kogosc kto nam nie odpowiada Idiota i kazdy bedzie wchodzil na wlasna odpowiedzialnosc. Pozostanie na moim Temacie pomimo mojej prosby o jego opuszczenie to juz jest Trollowanie i swietnie z tego sobie zdajesz sprawe. Mysle ze w realu nie wcinasz sie w towarzystwo ktore cie nie chce wiec fajnie byloby gdybys na ERO postapila tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,ty Wilku nie opuściłeś tematu jak inni cię grzecznie prosili,po prostu miałeś innych w dvpie że rozwalasz tematy.Więc nie proś mnie o nic dobrze?Szkoda że twoje zasady z dvpy wzięte stosujesz tylko do inych ale nie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×