Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
"Takas byla mocna w gebie", odezwal sie ten co chcial umawiac sie na ustawki,a jak przyszlo co do czego to bylo "najpierw zaloz niebieski nick i chodz w nim 6 miesiecy",taki oto samozwanczy mistrz sztuk walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Minx Nie widze zadnego sensu poznawania kobiety przez wiele tygodni nawiazywania z nia jakiejs wiezi emocjonalnej jesli nie wiem od poczatku jaka bedzie kochanka. To dla Wilka kompletnie bez sensu:) Nie interesuje mnie wiekszosc Kobiet Ja chce znalezc ta jedyna wlasciwa reszta Kobiet jest kompletnie bez znaczenia moga sie poznawac z mezczyznami jak chca nawet 5 lat chodzenia na randki bez seksu:) Ja wiem ze jak pojawi sie ta wlasciwa to zaiskrzy tak ze spokojnie wykona ten pierwszy ruch:) Zreszta jak przeczytasz Sciezke do Sreca Wilka to nie jest na pierwszej randce tylko na 4 dniowym wyjezdzie do Bacowki gdzie spedza sie ze soba 24 godziny na dobe to jak z 6 miesiecy chodzenia na randki:) Pierwsza jak Ty to nazywasz randka to Kawa i gadanie jaki iskrzy chocby do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gościem z 0.07. przeczytajcie moją wypowiedź i odpowiedź tego wilka. kobiety- to jest po prostu cham. nie mający argumentów,nie potrafiący rzeczowo odpowiedzieć cham. dlaczego żyjecie iluzją i o czymkolwiek z nim piszecie? on nie potrafi szanować kobiet ani kogokolwiek innego. cham z pochodzenia i wychowania. słoma w butach i w głowie. apel do czytających to kobiet: zero tolerancji dla chama w stosunku do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZERO TOLERANCJI DLA CHAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie doczytales najpierw dostali szybka sciezke mogli spotkac sie w ciagu tygodnia mielidac tylko slowo honoru ze po Walce 6 miesiecy chodz w stalych nickach nie skorzystali. Wiec pozniej zasady byly takie ze przed walka 3 miesiace w stalym nicku i 6 miesiecy po nim i jak nie zebrali Legionu Chamow z ERO wtedy tak nie zebrali do dzisiaj:) Bez chodzenia w tych stalych Nickach cala Walka nie miala sensu bo chodzilo o publiczne zlamanie potegi Chamow z ERO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wieczorem zostal pocisniety pod poprzednim tematem i teraz tu siedzi. Udowodniono mu wszystkie jego chamskie slowa skierowane do kobiet i uciekl jak tchorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero tolerancji dla chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dobra,tak sie odgrazales ze kazdemu dasz po ryju,a jak sie chcieli z toba spotkac to zaczales jakies chore zasady wymyslac. Obsraniec jestes i tyle,cwaniak mocny tylko na kafe. Kulturysta i Bruce Lee od siedmiu bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kobiet oceniasz czyjs wyglad nieproszona badz gotowa ze ktos jak odmowisz pokazania swojego meza bez twarzy o ktorym opowiadalas jaki to z niego Adonis o ile lepiej zbudowany od Wilka tez bedzie podlegal ocenie. Trzeba bylo sie nie odzywac nie oceniac to bys teraz nie plakala. Wstawiaj zdjecie bez twrazy swojego meza jak jestes taka cwaniara w takim kadrze jak Wilk i wszyscy ocenimy jaki z niego Adonis i czy wyglada lepiej od Wilka:) Ale Ty sie boisz bo nie masz sie czympochwalic aglupio komentujesz innych a pozniej ryczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
A kobieta chce poznać potencjalnego partnera, czy jest godny zaufania i czy nie jest kłamcą, psychopatą. Czy jej nie rzuci po tym okresie próbnym, a seks za zwyczaj ma duże znaczenie dla kobiet, bo się bardziej angażują emocjonalnie, bardziej niż Ty sądząc po ilości Twoich partnerek :O I nie poznasz drugiego człowieka w ciągu 3 dni. Kobieta jak coś pójdzie źle, ma więcej do stracenia. Dlaczego narzucasz takie tempo, które jest obce kobiecej naturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero tolerancji dla chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gość dziś Chlopczyku ile razy mam jeszcze powtarzac nidgdy nie zajmowalem sie Kulturystyke bo dla mnie to nie sport tylko konkurs pieknosci smieszy mnie nazywanie tego sprotem jak nie mierzy to zadnej cechy motorycznej u czlowieka:) Ja zajmowalem sie podnoszeniem ciezarow to zupelnie inny sport chodzi o to zeby przy okreslonej masie ciala podniesc jak najwiekszy ciezar. Przy moim wzroscie 175 cm waga pomiedzy 78 a 80 kg jest dla mnie optymalna nie chcialbym miec wiekszej masy miesniowej bo to ogranicza w sportach walki w bieganiu we wspinaiu sie po skalkach i w mnostwie innych fajnych rzeczy ktore robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co debil, raz do osoby z 0:22 mowi kobieto, raz chlopczyku. Jego intelekt nawet nie odroznia z kim pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Minx A co sie takiego strasznego stanie Kobiecie jak bedzie uprawiala namietny seks prze 4 dni w pieknym miejscu w Bacowce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś I takie to jest gadanie be z pomaranczowych nawet nickow wszystk sie myli apozniej jeczycie:) Wiec teraz juz bede konsekwentny nie ma nicka nie widze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZERO TOLERANCJI DLA CHAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
To, że się zaangażuje emocjonalnie albo zakocha i zostanie porzucona? Albo, jeśli trafi na psychola, to zostanie porąbana na kawałki i rzucona na pożarcie wilkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś I za tego debila jestes wyrzucony z Tematu bo nie potrafisz rozmawiac z szacunkiem:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zbyt glupi zeby odroznic kobiete od mezczyzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEBIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Odpwowiem ci zupelnie powaznie. Mam 43 lata chce sobie ulozyc zycie w ciagu maksymalnie roku. Za rok chcialbym zeby moja kobieta byla juz w ciazy i nie mam czasu na bawienie sie w randki i chodzenie ze soba przez wiele tygodni czy miesiecy zeby pozniej stwierdzic ze w lozku nie iskrzy. Randki mnie zawsze nudzily nie sa dla mnie. Ja lubie takie wyjazdy i uwazam ze po takich 4 dniach wiesz znacznie wiecej o drugim czlowieku spedzajac z nim 24 godziny na dobe niz po 3miesiach chodzenia codziennie na randki. Bo na te kilka godzin randki mozna cos poudawac o sobie a 24 godziny na dobe przez 4 dni sie nie da. Dla mnie to jaka kobieta jest kochanka jest rownie wazne jak to jaka bedzie matka i czy bedzie potrafila stworzyc dom pelen milosci i ciepla. Nie potrafie ci wskazac ktora z tych 3 rzeczy jest wazniejsza wszystkie 3 sa rownie wazne. To czy bedzie wstanie stworzyc dom pelen miosci jaka bedzie matka to wymaga wspolnego mieszkania wiec to nastepny etap. Ale to jaka bedzie kochanka moge wiedziec od razu. To co Ty mowisz mialo swoje uzasadnienie jak nie bylo antykoncepcji i bylo ryzyko ciazy wtedy pelna zgoda ale teraz to zupelnie bez sensu marnowac jej i moj czas jak od razu mozemy sprawdzic czy taka wazny element udanego zwiazku pasuje miedzy nami. Ja nie potrafie i zawsze tak bylo zaangazowac sie emocjonalnie w zwiazek z kobieta z ktora nie sypiam dla mnie uczucia zaczynaja sie od 1 seksu wczesniej nie traktuje tego powaznie to dla mnie stracony czas. Ale ja nie narzucam zadnej kobiecie takiego postepowania po prostu np my nigdy bysmy sie nie dogadali i tyle:) A tak z ciekawosci po jakim czasie Ty chcialabys pojsc z facetem do lozka po ilu spotkaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZERO TOLERANCJI DLA CHAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce żeby po roku kobieta była w ciąży a alimentów i rachunków nie płaci i komornik siedzi mu na karku, nierobowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
Czyli nie jesteś w stanie zaangażować się/zakochać się w kobiecie bez seksu? Kobiety nie chcą się godzić na szybki seks, bo muszą najpierw zaufać, a wielu facetów kłamie i przedstawia się lepszymi niż są. To forma samoobrony. Poza tym ludzie nie doceniają tego, co jest łatwe do zdobycia. I Ty się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk jest latwy, bo jest mega brzydalem i do tego śmierdzi....smutna prawda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Nie tylko Ja mezczyzni w toku ewolucji musieli stac sie twardzi odcinac od swoich uczuc dopiero Seks nas otwiera na Milosc. No bo jak tu na polowaniu czy wojnie gdzie decyduje sie twoje zycie i przyjacielala czy byc emocjonalnym miekkim. Musisz byc skupiony twardy bezlitosny i trzymac uczucia na wodzy. Ja dodatkowo jestem Goralem Bieszczadzkim my od dziecinstwa jestesmy przygotowywani przez starszych mezczyn na wojownikow i mysliwych to jest meski rytual bardzo stary trwajacy od setek lat niewiele sie zmienia. Mnie dopiero Seks otwiera na Milosc porusza moje Serce to jedyna droga do niego inaczej do mnie sie nie przebijesz:) Szanuje i doceniam tak samo obiete ktora da sieporwac namietnosci napierwszym spotkaniu jak i ta na 30. Ta ktora jest tak namietna ze robi to napierwszym jest dla mnie ta ktora kalkuluje czeka ta dlugo to nie jest kobieta dla mnie. Ale nie odpowiedzialas po jakim czasie ilu spotkaniach ty bys chciala pojsc do Lozka z facetem? Jakie jest Twoje tempo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjezdzaj na Mokotow wojowniku od siedmiu bolesci. Zobaczymy co cie nauczyli ci smieszni Gorale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crafty Minx
Czyli nie możesz zaangażować się emocjonalnie z kobietą z którą nie uprawiałeś seksu? Miłość od pierwszego wejrzenia jest Ci obca? Zakochujesz się więc w każdej, z którą uprawiasz seks? Twoje serce jest tak łatwe? Myślisz, że jak kobieta nie rozkłada nóg na pierwszej randce, to nie jest namiętna? A ta która jest szybka to będzie w stanie utrzymać tę namiętność przez lata? Może ona jest tak napalona, bo działa na nią efekt nowości i szuka wrażeń, podnieca ją adrenalina i nie będzie w stanie pożądać Cię tak przez lata w małżeństwie? Dlaczego jak kobieta czeka z seksem, to nazywasz to kalkulacją? Ma się rzucać na pierwszego lepszego, a potem mieć etykietkę łatwej, albo ryzykować złamane serce? Albo zaciążyć? Nie ma nigdy 100% pewności. Albo zarazić się jakimś syfem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Crafty Dalczego na pierwszego lepszego po prostu na tej pierwszej kawie odrzucasz "pierwszych lepszych" a jedziesz do Bacowki tylko z ta niezwykla:) Choc to nie jest tak te ktore odrzucam po prostu nie sa dla mnie ale moga wspanialymi kobietami dla innego mezczyny nie sa gorsze od tej ktora wybralem tylko nie dla mnie a to roznica:) Zeby pojawila sie prawdziwa Milosc niezbedne sa 3 elementy 1. Wiez erotyczna - niezbedne jest uprawianie seksu zeby sie wytworzyla 2. Wiez emocjonalna 3. Zaanagazowanie rozumiane jak swiadoma decyzja ze wlasnie z tym a nie innym Mezczyna chcesz spedzic reszte zycia i urodzic mu dziecko. Pytasz czy o Milosc od pierwszego wejrzenia??? Dla mnie to smieszne co Ja moge wiedziec o kobiecie ktora zobaczylem ze jest piekna zewnetrznie ??? Co to mi mowi o niej jakim jest czlowiekiem kochanka jaka bedzie matka czy bedzie potrafila stworzyc dom pelen Milosci.??? To dla mnie infantylne to jest zakochiwanie sie w wyobrazeniu a nie realnej osobie:) Stan zakochanie to nie jest Milosc to jest zauroczenie pewnym wyobrazeniem o danym czlowieku. Nie twierdze ze ta kobieta ktora zdecyduje sie pojscie do lozka po kilku tygodniach bedzie mniej namietna to nie ma po prostu znaczenia czy na pierwszej czy po 3 miesiacach dowiem sie tyle samo o tej kobiecie nic wiecej. Choc jak tyle wytrzymala bez seksu to juz jest podejrzane dla mnie moze ma niskie libido??? Ale pamietajmy co jest alternatywa dla rozpoczecie seksu od razu? . Wiec idziesz z facetem do lozka po 3 miesiacach dopiero i przez 3 miesiace spotykacie sie codziennie na randki a w domu samotnie mnasturbujecie:):):) To przeciec jakis totalny idiotyzm:) Caly czas nie odpowiedzialas po jakim czasie Ty bys poszla do lozka z Facetem? Dlaczego unikasz tej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×