Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

@gość dziś Chcesz gadac z Wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie:) Wstaw klate swojego faceta w takim kadrze jak moja:) Dziewczyny dokonaja porownania:) Chyba ze sie boisz takiego porownia bo Twoj facet ma wielka klate ale dlatego ze wyglada jak worek loju i cycki wisza mu do pepka:) Tylko nie mow ze nie mozesz zrobic zdjecia masz telefon i wstawiaj na www.zapodaj.net Mozesz tez wstawic swoja naga talie zebysmy zobaczyli czy nie masz kola ratunkowego z tkanki tluszczowej::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMila
Czuję sie dyskryminowana na tym temacie, nie dość że nie mogę sie komunikować z autorem, to mam oponę. Smuteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kompromituj sie z ta swoja klata. Gwiazda sportow silowych,a klata jak u pirata. Gdyby ktokolwiek uprawiajacy sporty silowe zobaczyl ta klate i skonfrontowal zdjecie z twoimi wczesniejszymi zachwytami na temat twojego ciala, to by sie chyba posikal ze smiechu,albo poplakal ubolewajac nad twoim debilizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna wilku, nie mam aktualnie faceta, ale preferują takich min. 180 a najlepiej 185 , bo sama jestem wysoka, 175 i w szpikach głupio wygląda jakbym przewyższała mężczyznę. Co do klaty, to tacy jak Pudzian z najlepszych lat są dla mnie ideałem a przy tym krótko ostrzyżeni, bo na długie włosy to ja mogę sobie pozwolić a nie facet. A jeśli do czegoś intymnego dochodzi to " on" musi być gruby i wyrośnięty, żebym miała się czym zabawiać i coś poczuć. Stąd moje pisanie o niechęci do przeżycia rozczarowania. Samiec to ma być samiec alfa a nie omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMila
Wilk:) Jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudzian z najlepszych lat, 180cm i 130 kg ideał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna wilku, nie powala ta twoja klata w lustrze, cóż, na wysokiego też nie wyglądasz, szkoda. Może chociaż " on" jest przyzwoitych rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Przypominam ci ze Pudzian dostal straszny wp*****l w MMA Dla mnie przy 175cm waga pomiedzy 78 do 80 jest optymalna nie chce miec wiekszej masy miesniowej to glupie:) Ja trenuje sporty walki koknretnie wojskowe systemy walki serce musi moc obsluzyc mase miesniowa inaczej konczy sue to tak jak u Pudziana To sa parametry Mamed Chalidowa jak znasz Pseudonim Kanibal Data i miejsce urodzenia 17 lipca 1980 Grozny Obywatelstwo ZSRR (1980–1991) Rosja (1992–2010) Polska (od 2010) Wzrost 183 cm Masa ciała 83,9 (2014) kg Styl walki MMA Kategoria wagowa średnia Klub Arrachion MMA Olsztyn Kulturystyka to nie sport tylko konkurs pieknosci nie mierzy zadnej cechy motorocznej:) Ja trenuje uzupelniajaco do tych wojskowych systemow walki podnoszenie ciezarow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna, pisałam o jego klacie z najlepszych lat.Czytajcie. A poza tym ta waga to mięśnia a nie sadło i piwny brzuchol. Przy 185 mój poprzedni facet miał 115 kg a wyglądał jak gladiator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesniej sie przechwalal jakiej to klaty nie ma,ile nie dzwignie,a teraz trenuje tylko jako dodatek. Gubisz sie juz w tych bajeczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna wilku, tylko 175 masz? To w baletkach miałabym z tobą chodzić? Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMila
185 cm to też niewiele jak na gladiatora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Nie zawsze pisalem to samo podawalem wzrost wage osiagi w bojach silowych i ze podobny typ budowy co Ragnar i wszystko sie zgadza nic sie nie zmienilo. Kiedys trenowalem glownie ciezary w trojboju silowym ale zawsze tez sporty walki. Teraz nacisk jest polozony na te wojskowe sytemy walki to mnie najbardziej pasjonuje wiec pomimo ze to troche ogranicza sile to mam to w du/pie. Lubie byc wszechstronny trenuje na silowni 4 dni w tygodniu treningiem podwojnie dzielonym czyli 1. Klatka Barki Triceps 2. Nogi Grzbiet Biceps 3. Bieganie 12 km 4. Klatka Barki Triceps 5. Nogi Grzbiet Biceps 6. Bieganie 12 km 7. Bieganie 12 km Od poniedzialku do soboty te wojskowe systemy walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Musze cie rozczarowac co do twojego byleg faceta jak przy wzroscie 185 mial 115 kg masy miesniowej to na 100% bral sterydy przy takim wzroscie to co naturalnie bez sterydow jestes wstanue uzsykac to 90 do 95 kg nie wiecej pozostale 20 kg masy miesniowe to wynik brania sterydow:( Ja nigdy nie bralem i dlatego w weiku 43 lat jestem w dobrej formie a Twojemu bylemu bedzie sluzyl w tym wieku tylko juz do sikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja klata nie wskazuje na dobra forme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf -przez wzrost wiele kobiet Cie skresli, bo sa przekonane ze jak duzy to da wieksze poczucie bezpieczenstwa i do szpilek pasuje. W praktyce taki przerosniety zawodnik ponad sto kilo glosno upada i oddycha rekawami jako niewydolny. Temat sterydow to juz w ogole w dalszym wieku zawodnika odbija sie to na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf -przez wzrost wiele kobiet Cie skresli, bo sa przekonane ze jak duzy to da wieksze poczucie bezpieczenstwa i do szpilek pasuje. W praktyce taki przerosniety zawodnik ponad sto kilo glosno upada i oddycha rekawami jako niewydolny. Temat sterydow to juz w ogole w dalszym wieku zawodnika odbija sie to na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Jakos nie narzekam na brak kobiet choc wolalbym miec ze 185 cm i wazyc z 90kg wtedy ale Bozia nie dala wiec ciesze sie z tego co mam. Zawsze marzylem ze robic wsady w kosza do obreczy doskakuje ale brakuje tych 10 cm zeby zrobic soczysty wsad:) na studiach bylem rozgrywajacy w kosza mialem bardzo dobra skutecznosc rzutow za 3 i to nawet z 2 m za linia 3 punktow A Ty jak mozna zapytac ile masz wzrostu i ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMila
No cóż, tak jak wiele kobiet skreśla Wilka, tak Wilk robi to samo.Sam fakt że jest w jakims stopniu wysportowany nie czyni go od razu obiektem pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle sie ustawiles do tej foty, jakbys przypinke zrobil z motylami to efektowniej wygladaloby dla kobiet. Obstawiam 38 w bicepsie, to nie jest duzo, bo lapa ladniej wyglada przy 40 cm w obwodzie. Ale jak wiesz gdzie i jak uderzyc, zlapac to oponent bedzie kwiczal, bo Ty nie trenujesz dla wygladu tylko dla wydolnosci i sily w ewentualnej bojce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Pokaz swoja do porownania:) I wypisz swoje rekorty zyciowe w takich bojach silowych Moje sa takie przy 78 kg 1. Wyciskanie na poziomej lawce z zatrzymanego be zadnych koszulek - 157,5 kg 2. Martwy ciag - 220 kg 3. Pompki na poreczach - ciezar ciala plus 100 kg 4. Podciagnie w waskim neutralnym uchwycie ciezar ciala plus 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Nie napinalem sie tutaj:) Zwykle zdjecie na luzie obwod w bicepsie 41 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
185 mam przy 90 kg, ale juz rekukcje robie, wiec wycinka i zbicie do 85kg, a w obwodzie bicepsa ze 40sobie zostawie. Stawiam na wydolnosc i zwinnosc, aby chociaz obronic sie na wszelki wypadek. Wzrost to kwestia genow i z tym sie nic nie zrobi.Powiadasz iz nie narzekales na brak powodzenia -Ty jestes z innego pokolenia, wtedy samce byli nizsi. Obecnie wiekszosc mlodych kobiet preferuje u samca minimum 180-183.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie sobie te 100kg przypiales podczas pompek na poreczach? :D Z taka klata to ty 100kg bys na lawce nie wycisnal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Nie wiem czy doczytales ja nie uwazam kulturystyki za sport to konkurs pieknosci nie mierzy zadnej cechy motorocznej zero funkcjonalnosci i jeszcze to obsesyjna nieche cdo biegania bo spadnie 1 cm w lapie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×