Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
widocznie czyms cie zachwycił skoro sie z nim spotkałaś, taka cenna rada* Miej klase i honor *🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ma zakaz wjazdu do Naja, lejemy tam z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na priv zaprezentowal sie troche inaczej. przyznaje, to byl moj blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej relacja z pierwszej ręki.To śmierdziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś KŁAMIESZ i nie jesteś uczestnikiem forum. Nikt z wilka nie leje i nie jest on tematem żadnych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ty mozesz wiedziec jakie u nas sa tematy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośssssx
Pewnie klekala mu do miecza a wilk miał jaja spocone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.41. Skąd wiesz co jest na priv i kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ma przede wszystkim spocone pod skrzydlem. to taki trwaly miesieczny nalot, atakujacy kawsno wszystkich w promieniu najblizszych stolikow w restauracji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Chcecie rozmawiac znacie zasady odstepstw nie bedzie:) Przeciez Ja Naja ani nie lubie ani go nie szanuje czemu dawalem wielokrotnie wyraz publicznie przed jego odejsciem to kompletnie nie moje klimaty toczylismy ze soba wojne ktora on zaczal. Jak oglosilem ze szukam zony wszedl na moj Temat i zaczal robic beke ze jestem Romeo. Wiec jak on ocenial to co ja oferuje kobietom ja opisalem jaka moim zdaniem on stosuje strategie uwodzenia i co sam oferuje. Gdymy Ja zalozyl prywatne Forum nie byloby na nim Naja ani zadnej z osob ktore on zaprosil do Siebie co nie przeszkadza mi zyczyc mu powodzenia jak ma takie umiejtnosci to podjal dobra decyzje teraz bedzie mogl ustalac na swoim Temacie jego: 1. Cele 2. Klimat 3. Zasady 4. Kto jest a kto nie mile widziany Gdyby Redakcja Kafe stworzyla takie warunki na ERO Tworcom Tematow Naj by nie odszedl i nie zabral ze soba tyle osob Bylyby Tematy Naja Wilka Wadery Tabasko CiZ Niestalej Toledo Gromowladnej i nawet Chamskie Trolle z ERO musialaby stworzyc wlasne Tematy i dbac o ich atrakcyjnosc i kazdy moglby wybrac gdzie woli siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybys nie zaprosil nikogo od Naja nie mialbys nikogo z dawnych znajomych. chyba cie olali grozny Wilku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do Siebie zaprosil takie osoby jak 1. Widmo 2. Smofa 3. Kato 4. Martusie 5. Slodka 6. Boska Luiza Z nowych choc słabo znam i nie wiem czy mialaby ochote Wylogowana i Nielegalna I jescze kilka osob ktore pisza ze mna ale nie mialy Nickow tylko od razu napisaly na maila wczesniej piszac z pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sr/amy na to kogo byś zaprosił, i tak nikt do ciebie nie przyjedzie, ruda wywłoko. pluję ci na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś , gość dziś Twierdzicie ze sie ze mna spotkalyscie wiec jakiej rasy mam psa jakiego koloru oczy a jakiego wlosy? Jest kilka osob na ERO ktore wie jak wygladam wiec jak bedziecie klamac to sie osmieszycie:) No czekam na odpowiedz nie powinny stanowic zadnego problemu dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka ma cie w dooopie jak wszyscy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj, podaly twoje imie i nazwisko, imiona corek. przestan rznac glupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
bardzo mi przykro, ale ja nie mam swojego forum :( chciałbym mięć np. swoją bezludną wyspe, ale niestety nie stać mnie póki co😴 może jak Putin najedzie na jakieś Wyspy Zielonego Przylądka to stanieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zaprzeczysz baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćMila Jak sie pojawisz ze stalym Nickiem i Avatarem wstawie zdejcie Klaty Wilka na chwile specjalnie dla Cibie jako nagrode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadales pytanie o corki i tez dumny czekales. jak sie doczekales, to zaczales wymyslac o psach. Pawelku, idziesz w zaparte ze to nie twoja reka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł,nie odpowiedziałeś na moje pytanie,po coci żona jak poprzednią zdrazdałeś na potęgę,poniżaleś i gnębiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy piwne,włosy już kiedyś pisałam rude,choć ty twoierdzisz że jesteś brunetem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twierdzi ze jest brunetem :D:D:D Rangar k***a sie znalazl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A iness bys nie zaprosil? :( juz jej nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawskiej tez nie, taka laurke jej wystawiles? aaaaa, no tak, olała wilka i poszla na nowe forum. i nawet nie zaglosowala na twojej "publicznej" dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ci co mnie znaja i widzieli wiedza jak wygladam wiedza ze klamiesz:) I widzisz jak latwo wykazac ze klamiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty klamiesz ze nie jedzie ci spod skrzydla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skąd Ty to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz, że samce alfa znaczą teren? Odstraszaja konkurentów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna, jaką klatę w nagrodę. W buty sobie wsadź swoje fotki z kurczęcą klatą, widziałyśmy i się naśmiałyśmy. Porządny męski sprzęt tu wklej, bo kobiety szukasz a taki szczuplaczek z ciebie, że nie wiem, czy się odzywać i obym rozczarowania nie przeżyła jak ty z peniskiem 15 cm wyskoczysz i będziesz mi wmawiał, że to super k***s. Co prawda mam do Wrocka daleko, ale dla czegoś godnego uwagi zastanowiła bym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×