Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Aga

Kontuzja jakie ćwiczenia?

Polecane posty

Gość gość Aga

HEj. Potrzebuję Waszej porady. Może któraś się na tym zna? Doznałam kontuzji kolana (naderwane więzadła) i od kilku dni praktycznie się nie ruszam. Wcześniej byłam bardzo aktywna, kilka razy w tygodniu chodziłam na siłownię i non stop coś robiłam. Teraz powoli zaczynam wariować, nie mogę siedzieć. Znacie jakieś ćwiczenia, które mogę robić nie obciążając kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rehabilitant ci doradzi, na podstawie danego problemu, innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę chwaliła Flex to pierwsze kompresy żelowe jakie kupiłam także nie mam za bardzo porównania ale wszystko działa zgodnie z instrukcją. Szybko się przygotowują ładnie łagodzą różne stany bólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na kilka sesji rehabilitacji do www.cnr-med.pl podpatrzeć jakie ćwiczenia i jak je wykonywać a potem w domu już sama większość z nich mogłam już robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranginka
Ja przy podobnej kontuzji oprócz rehabilitacji suplementowałam preparat cignon - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/cignon-30-kaps,1834.html , który wzmacnia ścięgna i przyczynia się do szybszej rekonwalescencji :) Zawiera w sobie kolagen i witaminę c w dużych dawkach. Uważam, że to świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ornik

Biegając uszkodziłam sobie kolano. trafiłam na rehabilitację do Reha Expert i cieszę się z takiego rozwiązania, bo gdyby nie oni to pewnie do sportu już bym nie wróciła. a tak to spokojnie mogę biegac i skakać! i jest wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×