Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto na ero najlepiej się rooocha?

Polecane posty

Gość gość
To wygląda jakby założyli mu neta kilka dni wcześniej zanim wszedł na babskie forum Do dziś wielu ludzi uważa ten dzień za przeklęty :P Kompletnie nie kuma o co chodzi w tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mu się pod deklem przestawiło jak dotarło do niego, że ludzie nie dadzą mu się drygować i nikt nie lubi być manipulowany. Siedzi opuszczony z wielu powodów a on i tak twierdzi, że jest "wyklęty". Chyba celowo do tego doprowadził, by móc używać tego okreslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt czytania Wilka- obrzydził mi Wrocław, Bieszczady i seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrące się tylko na chwilę, by sprostować to, co zawsze :)- Nie spotkałam się nigdy z wilkiem w realu.- Wilk nie posiada żadnych prywatnych informacji o mnie z maili, ponieważ nigdy mu żadnych takowych nie podałam.- Nie boję się wilka i mogłam dowolnie prowadzić znajomość z nim, niezależnie od reszty forum (lubić go, a jednocześnie wprost mówic mu, gdy mnie wkurzał, powodując jego fochy na mnie :) ).- Obecnie, po pół roku, wyczerpał cierpliwość nawet moją.Miłej niedzieli :)A odpowiedź na pytanie w temacie? No kto najlepiej się roocha? :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że to mu się nie znudzi , za każdym razem ta sama gadka, o avatar, o nick, o szacunek, o autora tematu,,,i tak w kółko masakra koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wyloguje leszcze i napiszę, że na niebieskim nicku mam kilkadziesiąt adresów mailowych od tutejszych kobiet,miałem z trzema seks w realu. Teraz czaje się na czwartą . Przysłała zdjęcie. Slicznosci, nie spodziewałbym sie. Myślałem, ze jest tylko atrakcyjna seksualnie. Ale okazuje się warta wysiłku. Udanych teorii spiskowych barany. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już pitolic o wilku. To przegraniec jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy zazdrości, bo umie tylko idiotę z siebie robić. Na forum kręci się różne wałki, dziwne, że nie wiesz. Pewnie dawno ci nie staje stąd ta frustracja i dowalanie z pomarańczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wałki się kręci na forum ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy, zabolało. ;) Ciebie oczywiście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk jest skończony. Dostał wreszcie zapłatę za swoje zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiedź na pytanie w temacie? No kto najlepiej się roocha? X oczywiście że ja ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odpowiedź na pytanie w temacie? No kto najlepiej się roocha? X Najszybszy Nowy Wilk wieczorową porą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke rooooocha cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej wyroochany w tym szambie jest Wilk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karakanek się wyżywa na towarzyszu niedoli ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaj wladca kokej? uwiódł Olę? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo kto, ten co nie ***** w realu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola to typ kobiety ą ę narcyza jestę takie ****awice lubią bad boyów w stylu KOKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekupy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*rúchawice kúżwa znowu cenzura ale fajna ta nasza kokejowa ****awica :classic_cool: wie ktoś gdzie podziewa się pewna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź czy cię nie ma za drzwiami :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke skrył się w kartonie chyba że tanczy z nieogryzkiem ąę ewenrualnie. Skonczyłam dwa kierunki studiów, mam 58 w pasie wystajace kosci policzkowe, dlugie blond włosy, tanczę konzombe, lubie brunetów ale Kokej jest the best. Ciekawe czy grzeje dla mnie łóżko i nadstawia ucho. W końcu musi się komus zwierzyc. Dlaczego mam byc to nie ja?!!!! Narcyza Ola Maria Sara Koke Wladca Lalek :-D Wiem, że kocha inną ale kto wie? O😘 jestem boska x Moje przyjaciółki wiedzą o Kokeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c/h/u/j/ d/u/p/a i kamieni kupa nie ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazar przekupek z pindolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podlizuj się dziadu wstrętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podlizuję się, tylko piszę jak jest. Jak już się podszywa, to niech to robi z z gracją, chamstwem i tupetem. Wbiję się na temat i zostanę wyśmiany, bo mój podszyw nie dał rady :O I znów zadyma :O, bo jakiś kaleki intelektualnie osobnik chce być mną. :O Jak już chce, to niech to robi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że nie miałam nic do Ciebie, choć poczęstowałeś mnie przybłędą? jednak te Twoje wojenki z jednym z muszkieterów błotem mnie ochlapały :O wiem, że masz to w duuupie jak wiele innych spraw i sprawek na swym koncie, teraz i ja mam w duuupie Ciebie i tego błyskotka też. O intelekcie mówisz? Mów dalej, dołóż do tego zasady i mów. Dużo. Może coś kiedyś załapiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×