Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Do przyszłej Zony Wilka...

Polecane posty

@gość dziś Nic nie przekladam na ERO dalej prowadze swoj podstawowy temat ktory ma szeroki zakres 1. Wiez Erotyczna w stalyc zwiazkach 2. Milosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej 3. Ostra Biesiada erotyczna gdzie kroluje ostra meska seksualnosc i kobiety musza sie do niej dostosowac jako na jedynym temacie na ERO:):):) Tematy z cyklu Do przyszlej zony Wilka nie sa klasycznymi tematami tylko moim listem do przyszlej Zony zeby wiedziala ze istnieje i spokojnie na nia czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj świrze :) w d***e mam to co piszesz i nie czytam tych bzdur jak wiekszosc normalnych jesteś największym chamem jakiego spotkalam w sieci i kazda babka, która bedzie chciala sprawdzic moje slowa wejdzie sobie na ero i zapyta jak to z Tobą jest chociaz nie powinna nawet myslec o sprawdzaniu powinna uwaznie spojrzec co piszesz teraz i uuuuuciekaaac nie ogladając sie za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A Ty co zakochana w Wilku i cie odrzuciłem stad to plucie jadem i zniechecanie twoich konkurentek:):):) To dawaj swojego Niebieskiego Nicka stalego zebysmy wszyscy zobaczyli czy kiedykolwiek mialas szanse w ogole rozmowy z Wilkiem:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Opis i propozycja brzmi bajkowo, ale mogą się na to pokusić jedynie bardzo młode dziewczyny, które szybko uciekną, jak troszkę w takim świecie pożyją i życie zweryfikuje ich mrzonki. Sama mieszkam w lesie i mimo bliskości dużego miasta, udogodnień, to pracy mam tyle że hoho, a to jest jedynie niewielki domek z leśnym ogrodem, bez zwierząt, bez upraw. A w górach trzeba wziąć pod uwagę warunki klimatyczne, śnieżyce, no i nie wyskoczy się do sklepu za rogiem po masło, bo się zapomniało. Przy dzieciach dochodzą jeszcze różne nagłe przypadki. To ogromna odpowiedzialnośc i w pewnym sensie ryzyko. A była żona i córki mieszkały z tobą w takich warunkach, czy to są plany dla nowej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie z tym psychopatą. Bo tak wam rozwali tematy jak na erotycznym. Tam już nikt z nim nie pisze. To dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz w******* te swoje owce, dadza ci tyle orgazmow ile zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostały mu tylko owce i desperackie wklejanie swoich chorych urojen na kafe, kopiuj-wklej, kopiuj-wklej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ero go juz olewaja,wy jeszcze dajecie sie wciągać w dysputy z nim?Łoj,kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Silena Ja nie twierdze ze to zycie dla kazdej kobiety:) Zadnych upraw nie bedzie te 50 owiec matek to moja dzialka kobiet nie musi sie nimi zajmowac zreszta sa bezobslugowe to specjalna staropolska rasa czarnoglowka hodowana w warunkach wolnego wypasu. Ta liczba 50 matek wynika z tego ze to daje taka ilosc miesa jaka jest niezbedna do wyzywienia przez caly rok 5 osobowej rodziny. Uwazam ze to dobre rozwiazanie mieso jest wysokiej jakosc bardzo zdrowe. Jesli chodzi o moja byla zone to typowa miejska dziewczyna ktora mieszka w miescie w ktorym pracuje. Nie jestesmy razem juz od 7lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=W9X8_gycTUY Ps. Zainteresowanie na dzialach Kafe na ktorych zamiescilem list do Ciebie jest na tyle duze ze nie moge byc na wszystkich jednoczesnie wiec jesli przed kontaktem mailowym chcialabys porozmawiac ze mna na publicznym forum jestem dostepny na swoim podstawowym Temacie na dziale Erotycznym zazwyczaj rano i po 22:00: Wspolnota Polska Nocy Kupały Tutaj bedzie tylko miejsce zlapania pierwszego kontaktu zebys mogla dowiedziec sie ze istnieje i spokojnie czekam na Ciebie. Nie bedzie to natomiast Temat ktory bede normalnie prowadzil. Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzieeee :) dajcie Wilkowi spokój z tym sexem. Jeżeli facet umie być pociągający to ta potencjalna żona będzie go pragnąć i dbanie o ten cały cykl nie bedzie jakimś strasznym przymusem, czy katorgą. Sory Dziewczyny ale Wy piszecie chyba z punktu widzenia dziołchy co hajtnęła się z jakimś mdłym niepociągającym typem w zamian za stabilizację. No to nie dziw, że sex to dla Was przykry obowiązek. Niektóre na świecie mają mężów, którzy je podniecają :):) Ale to wymaga konsekwencji i nie sprzedawania siebie pierwszym lepszym "ciepłym bamboszom" w zamian za kasę i bezpieczeństwo tak jak większość Polek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, miejska dziewczyna. I pewnie piszą głównie miejskie dziewczyny marzące o sielskości :-). A dużo masz kandydatek? Pytam z ciekawości, bo konkurencją żadną nie jestem, bo raz że zajęta, dwa, za niedługo wypadnę z przedziału wiekowego ;-), ale temat mnie zaciekawił :-). A ty już masz owce, czy zamierzasz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku...., czy nikt tu nie wie, że to wrocławski pedał jest? Kobieta mu poszła jak wyszło szydło z worka i dowiedziała się o jego zboczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zadnych upraw nie bedzie te 50 owiec matek to moja dzialka kobiet nie musi sie nimi zajmowac zreszta sa bezobslugowe to specjalna staropolska rasa czarnoglowka hodowana w warunkach wolnego wypasu." No tak, tylko ze ty wiecej niz pol tygodnia pracujesz "w wielkim miescie", wiec ciekawe, jak mialbys sie w tedy tymi owcami zajmowac. No, chyba ze przez neta. Bedziesz pisal do nich posty na ERO. I podawal im zasady bycia owcami Wilka. To rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżeli facet umie być pociągający" a czy Wilk umie? to niski klocek (175 cm), wieczorami pakujacy na silowni, a potem pijacy mocny alko, zamiast rozbudzac kobiete poprzez, dajmy na to, rozmowe, kulture, intelekt. No i piszacy na necie non stop. To kiedy, ja sie pytam, on ma byc pociagajacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene, czy ty masochistka jesteś? Ten typek jechał po Tobie na ERO a Ty jeszcze wdajesz się z nim w dyskusje? Ciepłym moczem po chamie i tyle w temacie. Jemu już nic nie pomoże. Jak kundlem się urodził tak kundlem zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz to nie jest tak, ze wszystkie kobiety między Wisłą, a Odrą mają gabaryty Sereny Williams :P Dla gościówy 160 coś tam 175 to nie taka tragedia bez przesady :) Nie patrzysz na takiego chłopa z góry wszak. Pakowanie na siłce? No i co w tym złego? Jedni dgają na modnej holenderce w zwiewnym szaliczku, mają ciałko japońskiej nastolatki w rurkach, inni są nieco przykoksowani. Kwestia gustu. Mi się naprzykłąd podobają atletyczne niedźwiadki nawet jak wzrostem SSmana nie grzeszą :P bo i bardziej pociągający miniaturkowy kulturysta w wersji light niż pulchny cebulak albo szczudłak :P Kwestia gustu. Pije ostro? Jasne, może to i nie cnota ale abstynentami Polacy nigdy nie byli i nie są, podobnie jak Norwegowie - tak! cudni, równouprawnieni i tacy cywilizowani. Naoglądałam się już ekscesów bo z Norwegami akurat pracuję, niestety.... Pytanie czy codziennie musi, czy daje sobie w czub w weekendy. Nie wiemy na bank czy łoi codziennie 0,7 bo musi. Jasne zaraz się na mnie rzucą bo "uh oh bronię Wilka, nie wolno!" :P ale mi się wydaje, że ten cały pojazd na niego wynika TYLKO i wyłącznie z tego, że dziewczyny są strasznie wściekłe, że chłop nie szuka nowoczesnego związku partnerskiego tylko jest tradycjonalistą i do tego jurnym. Zresztą większość tych całych związków partnerskich to i tak pic na wodę i fotomontaż. I tak większość dziewczyn ląduje w układzie - praca na 2 etaty bo panowie się nie garną do garów i garnąć nie będą. Może po prostu warto pogodzić się z faktem, że tak naprawdę większość kolesi ma totalnie wbite w układ - ona, ambitna, dynamiczna, przebojowa, dążąca do samorozwoju i zmywająca gary sprawiedliwie i socjalistycznie RAZEM ze swym misiem. Nawet sexuolodzy twierdzą, że taki układ zabija pożądanie. Chłopa nie pociągają powyższe czynniki, a kobietę wcale nie pociąga partnerski misiaczek :P Wilk miał po prostu jajca napisać bez ogródek swoje oczekiwania. I co w tym dziwnego? Skoro non stop kobietom wolno mówić o swoich pragnieniach to czemu w drugą stronę nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Silene i wiele osób myli mnie z osobą o niku SILENA z A na końcu. Ja nie wchodzę na erotyczny. Nie mam takiej potrzeby. Dla mnie ważniejsza jest czysta miłość a nie brudny seks wyprany z uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na erotyczny a naczytasz się o tym psychopacie dość. W Norwegii takiego indywiduum nie znajdziesz. Co temat to inną bajkę o sobie opowiada. Żonka już nie zdzierżyła i poszła mu w długą a teraz smali androny do każdej bo jaja mu spuchły. Ta siłka to gó..... mu daje , bo to cherlak, tylko jakieś wydumane osiągi wypisuje.Mój chłop jak mu to przeczytałam powiedział krótko: takiego to jedną ręką zwija ja papierek po batoniku, kopa w rzyć i siada do przekąski. A tu piszą też tacy co bardziej go znają, że to pedał. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto masz kawałek "tradycjonalisty i do tego jurnego": wilk1946 2014.06.28 gość43 dziś A Ty chamie co nie masz szacunku do kobiet jestes pierwszy do wywiezienia do lasu, wiec jak jestes taki ch*jrak to dawaj dena i adres i jeszcze dzis zaliczyczysz bie praełajowy na golasa po lesie z sina d**a i ze specjalnym gratisem dla ciebie cale jajka i penis oblanie takim tuszem zebys przez miesiac nie mog doczyscic szczotka druciana. No cwaniaczku dawaj dane i adres bo naprawde mnie wk**wiłes i dla Ciebie nie bede delikatny, a jak sie bedziesz rzucał przy wiazaniu do drzewa to ci włoze jeszcze drawniany trzonek od siekiery w d**e po samo ostrze i naprawde nie uzyje wazeliny. Wpie**alaj!!! zrozumiałes wilk1946 2014.06.30 Nie cwelu specjalnie dla Ciebie będzie jeszcze specjalna atrakcja trzonek najwiekszego modelu fiskarsa (siekiery) włożony w Twoj o***t po samo ostrze, wtedy zapytamCie patrac Ci prosto w oczy czy nie załujesz tego co teraz wypisujesz, możesz teraz zgrywac inetrnetowego twardziela ile chce ale kiedys spotkasz mnie wrealu i wtedy zacznie sie prawdziwa rozmowa. A teraz wypie**alaj cwelu!!! XXXXXXXa tu z innej beczki: wilk1946 dziś Prosze o jasna wypowiedz tych pracownikow Kafe ktorzy sa odpowiedzialni za notoryczne kasowanie tematu Wspolnota Polska Nocy Kupały z kolejnymi numerkami dlaczego to robia??? Skasowalisci tych tematow juz chyba z 15 w ciagu ostatniego miesiaca. Na tych tematach nie dzieje sie nic niezgodnego z regulaminem kafe. Tolerujecie wyzywanie chamskie na kafe kobiet od najgorszych kur/ew tak jak bylo w przypadku wyzwania przez osobe wystepuajaca pod nickiem Grota Nestle kobiety z nicka Magda78 wtedy was nie ma kur/wa w pracy to wam nie przeszkadza!!! Jest mnostwo przykladow typowych sparemow czy po prostu zwyklych chamow ktorzy popelniaja przestepstwo na erotycznym zniewazajac niewinne osoby. Czy wy kur/wa macie po kilnascie lat zeby nie rozumiec!!! Ze prywatne sympatie i chec bycia gwiazda na ERO to jedno a praca i bycie w niej profesjonalnym to zupelenie inna rzecz i nie wolno wam dla eliminowania konkurencji wykorzystywac swojej uprzywilejowanej pozycji zawodowej. Jesli dzieje sie to za wiedza i zgoda szefostwa redakcji kafe nic wam to nie pomozeusmiech.gif Wladze spolki bedaca wlascicielem kafe nie beda sie patyczkowac nawet z cala redakacja łacznie z jej szefostwem. Jak uswiadomia sobie ile kasy traca wypieprza was wszystkich z roboty i to dysplinarnie to bedzie dla was wilczy bilet w branzy nikt wiecej was w niej nie zatrudni. Musicie pamietac o jednym w spolce gieldowej rzadzi kasa wy utrudniajac funkcjonowanie najpopularniejszych tematow ktore przyciagaja akurat ludzi z kasa okradacie wlasna spolke czyli waszego pacodawce. Bo dla reklamodawcow nie licza sie nie majace kasy gimbusy i chamskie trolle tylko osoby mogace kupic to co jest reklamowane na kafe. Pokaze wasza odpowiedz szefostwu kafe albo komus decyzyjnemu w spolce bedacej wlascicielem kafe. Infromuje was zeby nie bylo ze nie wiedzieliscie ze zamierzam z tym isc najpierw do szefostwa reakcji Kaf jak to nie pomoze do wlascicieli kafe i uswiadomic im ile kasy traca przez wasze debilne zachowanie i mieszanie sympatii prywatnych z robota. Zachowujecie sie jak gimbusy ktore nie moga przezyc ze moj temat jest popularniejszy od waszych bo nie potraficie w normalnej rywalizacji na ERO wygrac z Wilkiem chcc Wilk ma w d***e popu/larnosc na EROusmiech.gif Albo ta zabawa sie skonczy natychmiast albo juz szukajcie nowej pracy!!! Jeszcze jedno skasowanie tematu i daje wam Goralskie Slowo Honoru ze doprowadze do waszego wyrzucenia z pracy a Gorale sa bardzo uparci jak sie im nadepnie na odcisk. A na poczatek natychmiast przywrocic temat Wspolnota. Polska. Nocy. Kupaly. Ktory przed chwila skasowaliscie to ten z kropkami po kazdym slowie ale doskonale wiecie o ktorym mowie. Naprawde zachowujecie sie jak gowniarze ale jak to sie nie zmieni nie bedzie lania pasem jak dla gowniarza tylko zupelnie dorosle konsekwencje wyrzucie z roboty dyscyplinarnie i wilczy bilet w branzy!!! Daje wam Goralskie Sowo Honoru ze zrowna determinacja jak odnawialem tematy Wspolnota Polska Nocy Kupały po ich skasowaniu na ERO doprowadze ta sprawe do konca tak jak opisalem!!! XXXXX i jeszcze: Słuchaj gnoju jestes tchorzem ktory nigdy by mi tego nie powiedzial w oczy na lesnej polanie w Bieszczadach Pisz na maila i sie umawiamy jak jest inaczejusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif ??? A nie to wyjdziesz na tchorza na ERO przed wszystkimi kobietami A z tchorzami kobiety nie sypiaja chlopczyku Wiec albo stul morde i prepros albo zaraz bedziesz mial identyczny temat jak Amstaf Kreujesz sie na super kochanka a jestes zwyklym tchorzliwym chlopczykiem i prawiczkiem ogladajacym p****le dla sadystow Czujesz sie mesko i odwazny tylko jak moglbys ponizac kobiety w tym swoim chorym seksie bo boisz sie facetow. Ale to sa tylko twoje marzenia bo jedyna c*pke jaka widziales i lizales to ta na ekranie monitora jak ogladasz te swoje chore p****le dla sadystow My w Bieszczadach o takich mówimy" miekkim ch*jem robieni" XXXXXXXXXX Fajny chłop., nie ma co. Pisz do niego :-) Albo namów wolne koleżanki, żeby napisały :) (namówisz? wątpię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre było jak miał wybrać się na rozmowę z szefem kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Poniewaz pojawily sie pisane z goscia przez kobiete prawdopodobnie Tabasko zarzuty ze ujawnilem cokolwiek osobistego z wymian mailowych. Co jest oczywiscie klamstwem!!! To prosze bardzo niech ta osoba poda konkretne Nicki tych osob ktorych mialoby to dotyczyc wtedy zainteresowane osoby beda mogly zapytac ich bezposrednio czy potwierdzaja te zarzuty. Proponowalem takie rozwiazanie juz wczoraj ale ta osoba ktora rzuca takie pomowienia kryjac sie za pomaranczowym gosciem poniewaz wie ze klamie nie chciala podac konkretnych osob. Mysle ze to wyjasnia wszystko i jasno dowodzi ze klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle uważam, że fora nie są dobrymi miejscami do poznania partera/ki. Mnie po prostu ciekawi jak Wilk zamierza zrealizować swój plan, szczególnie ze jak się okazało pracuje we Wrocławiu, czyli do rodziny wpadałby na weekend, czyli owce, dom, ogród, opieka nad dziecmi, wszystko było by na głowie pani. Chyba że wilk porzuci pracę i zajmie się wszystkim na spółkę ze swoją damą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu z nim nie gadajcie, bo się ni odczepicie a juz bron boze maile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene ciekawość pierwszy stopien do piekła chcesz z nim gadac ? gadaj robisz to na własna odpowiedzialnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Silene Bardzo milo mi sie z Toba rozmawia. Ale nie moge obslugiwac tylu tematow naraz stad moje zaproszenie na Wspolnota Polska Nocy Kupały. Moj temat tam jest specyficzny zajmuje sie trzema zagadnieniami 1. Wiez Erotyczna w stalych zwiazkach takich powyzej 2 lat i wszystkie problemy z tym zwiazane. Czyli jak utzrymac ja na dobrym poziomie jak radzic sobie z roznymi problemami np. tym ze w ponad 80% zwiazkow mezczna ma przynajmniej 2 krotnie wieksze libido niz jego ukochana. Dla mnie seks jej jezykiem Milosci a nie celm samym w Sobie. Milosc Romantyczna wedlug najnowszych badana naukowych sklada sie z 3 elementow zwanych jej Filarami 1. Wiezi Erotycznej (nie mylic z krotkotrwalym pozadaniem) 2. Wiezi Emocjonalnej 3. Zaangazowania - rozumianego jako swiadoma decyzja ze wlasnie z ta osoba chcemy spedzic reszte zycia miec dzieci i robimy wszystko co mozliwe zeby sie na m udalo 2. Milosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej 3. Biesiada Erotyczna gdzie dominuje meska seksualnosc mezczyzni pokazuja jak oni lubia flirtowac uwodzic itp. W trakcie takich biesiad mozna poznac kogos zkim jak zaiskrzy na ERO mozna spotkac sie na kawe w realu jak dalej iskrzy w realu to ludzie juz sobie poradza:) Szkoda by mi bylo tracic z Toba kontakt:( To chyba nie ma znaczenia na jakim dziale technicznie funkcjonuje Temat wazne co sie dzieje w srodku Tematu. Co do Twoich pytan to mam sporo ofert z Kafe i to takich powaznych gdzie kobiety nie maja problemu z przejsciem od razu na rozmowe telefoniczna a pozniej ze spotkaniem w realu na kawe. Ja nie kilkam na maila dla mnie o sztuczny sposob kontaktu i niebezpieczny bo za adresem mailowym moze kryc sie naprawde kazdy. Jak rozmawiasz przez telefon to od razu wiesz czy to na pewno Kobieta w jakim mniej wiecej jest wieku a dla mnie rozpoznanie czy ktos klamie w trakcie rozmowy telefonicznej jest naprawde proste:) Duzo pracuje zawodowo z pacjentami i zawodnikami Trenersko- Dietetycznymi przez telefon ktorzy notorocznie probuja mnie oklamywac co do faktycznej diety i wykonywania zalecanych cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Silene Mam juz taka pozycje zawodowa bo zajmuje sie tym juz ponad 20 lat ze pracuje tylko 3 dni w tygodniu w wielkim miesice i kasy nie brakuje:) Tam gdzie sie chce wyprowadzic to od Wroclawia godzinka autostrada tak ze codziennie bylbym w domu:) Co do owiec to dopiero wtedy jak uda mi sie znalezc zimie a to nie takie proste bo chce kupic 10 hektarow w jednym kawalku w tym zeby bylo z 4 hektary lasu. Tam wybuduje Bacowke czyli Dom tak zeby moja przyszla Zona czula sie w nim dobrze wiec ustalanie konkretnego projektu zostawiam jej:) Ja sie zajme tylko wykonaniem:) Jak sama mieszkasz w tak pieknym miejscu wiesz ze dzieciaki chowaja sie duzo lepiej nie sa tak przeladowane bodzcami jak w wielkim miescie duzo spokojniejsze. Bedziemy tez mieszkali niedaleko niewielkiego 20 000 miasteczka gdzie wszystko jest przedszkole, podstawowka, gimnazjum liceum i to na niezlym poziomie. I wszytko co jest niezbedne do zycia i dla dzieciakow jest na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygowiny psychopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To po kolei:) 1. Alkohol: nie lubie sie upijac bo wsrod Gorali Bieszczadzkich jest takie powiedzenie: "Wodka nie moze rzadzic czlowiekiem" Lubie sobie wieczorem przy kominku do ksiazki a teraz czytam Dzieje Polskie prof. Andrzeja Nowaka wypic saczac powoli szklaneczke 50% nalewki z czernic lesnych czy jakies piwko Zuberka. Na imprezach tez duzo nie pije bo zawsze jestem ten co pilnuje tych co za duzo wypili zeby sobie nie zrobili krzywdy:) 2. Nie jestem kulturysta bo dla mnie to nie sport tylko konkurs pieknosci bo nie mierzy zadnej cechy motorocznej:) 2.1 Trenuje Wojskowe Systemy Walki to takie ktore zakladaja unieszkodliwienie przeciwnika golymi rekami lub nozem czy co tam masz pod reka ale bezglosnie w ciagu kilku sekund. I wszystkie pozostale treningi sa temu podporzadkowane 2.2 Trening na silowni jest jedna z wielu moich aktywnosci fizycznych. Choc rzeczywiscie jestem bardzo silny kto zna sie na sportach silowych to po moich rekordach zyciowych wie o czym mowie. Jestem tez Trenerem Sportow Silowych 2.3 Biegam 3 razy w tygodniu po 12 km 2.4 Uprawiam Buschcraft (odmiana Survivalu polecam programy Ray Mears zrozumiesz o co chodzi jaka jest idea) 2.5 Jestem Mysliwym 2.6 Lubie grac w kosza w pilke nozna siatke itp 2.7 Biegac na nartach biegowych 3. Tak wierze w podzial zadan pomiedzy Kobiete i Mezczyzne. Jak wiesz jestem Goralem Bieszczadzkim u nas jest scisly podzial kto za ktore obszary odpowiada i ma w nich glos decydujacy a druga strona doradczy Mezczyzna 1. Bezpieczenstwo fizyczne calej rodziny. To Kresy u nas Pokoj to przerwa miedzy kolejnymi Wojnami:) 2. Bezpieczenstwo materialne rodziny czyli kasa ma byc w domu zeby nikt obdarty ani glodny nie chodzil. Mezczyzna ma stworzyc komfort Kobiecie zeby nie musiala pracowac dla nas to oczywiste. 3. Wychowanie Synow od 7 roku zycia. Mezczyzna jest odpowiedzialny za uksztaltowanie ich na Odwaznych Honorowych Gorali Bieszczadzkich. To prawdziwie meski rytual dluga droga ktora ma przygotowac mezczyne do tego ze w chwili zagrozenia byl wstanie skutecznie obronic Rodzine i Polske. Przygotowuje sie go tez do tego zeby byl wstanie utrzymac rodzine wybudowac sam dom generalnie takie tam meskie sprawy:) Kobieta ma glos decydujacy we wszystkich pozostalych a Meczyzna tylko doradczy. Goralki naprawde maja bardzo wysoka pozycje i sa szanowane przez Gorali. Jak Goral nabroi to bez problemu moze dostac walkiem od ciasta po glowie a Goralka potrafi przylozyc:) Przewaznie sie nalezy wiec Goral nie obraza sie tylko idzie po kwiaty i czekoladki i pokornie przeprasza i czeka cierpliwie az Goralce przejdzie zlosc na niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×