Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dbanie o siebie

Polecane posty

Gość gość

Czuje sie bardzo zle sama ze sobą odkąd urodziłam dziecko. Syn ma prawie 2 lata zaraz wiosna trzeba się ogarnąć i ruszyć. Od ur siedzę z nim w domu ale pracuje tez trochę mobilnie trochę przed komputerem. Prowadzenie domu tez spoczywa na mnie do tego syn jest bardzo żywym dzieckiem i niejakiem ;/ nie mam siły po takim dniu latać na fitness czy basen. Jak wy dbacie o siebie? Dodam ze u mnie codziennie rano prysznic makijaż ulubione perfumy ułożone włosy paznokcie zadbane robię maseczki do włosów dobra odżywka itp. Moim utrapieniem jeet brzuch po ciąży ogólnie chcę schudnąć waze 64kg przy wzroście 166 . Chce zgubić tak z 8kg. Jakie ćwiczenia co jescie żeby czuc sie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to dobrze wazysz.. Nie masz nadwagi, ale tłumaczenie ze tyle roboty nie masz czasu... ja wróciłam do roboty po rocznym macierzyńskim.... Córka w żlobie syn w szkole ja z mężem w pracy + dom do ogarnięcia, a jednak idę co drugi dzień na basen.... To że nie masz cząstkowe tylko wymówki, naprawdę, jak byś chciała to byś się ruszyła.... Siedzisz w domu, jest kupę siłowni z salami zabaw.... Trzeba tylko chcieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam masz same wymówki. Nie mam sił ćwiczyć to jak chcesz pozbyć się flaka z brzucha? Cudownym zaklęciem? Albo zaczniesz ćwiczyć jest masa zestawów na yt albo nie marudz. Ja właśnie wstałam i lecę na basen, bo maz ma na 9 do pracy a ja zostaje z dzieckiem i chce rano popływać. Można? Można. I tak 3 razy w tyg chodzę rano plus 2 razy ćwiczę w domu wieczorem. Rusz się i nie marudz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie wiosna kup rower i fotelik dla małego i w świat :) Szukasz wymówek zgadzam się z powyższym postem, zamiast teraz wstać porobić brzuszki, poćwiczyć to siedzisz na tyłku przed kompem. Włącz sobie swoją ulubiona muzykę, potańcz trochę w domu przy ogarnianiu. Powiedz mi jeszcze co ten mały żywy człowieczek takiego robi w domu że nie masz siły:) Zajmij go czymś, dywanik zabawki samochody wszystko z dolnych półek i szafek zabierz, zostaw tylko rzeczy którymi może się bawić i niech sobie otwiera wyjmuje potem posprzątasz :) Ten rower to jest dobry pomysł, ja dużo zrzuciłam i wyrobiłam sobie ciało :) A do tego jak jest fajnie, przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której wy chodzicie spać że tak rano wstajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam w domu dziecko, 3 letnia corke, zywe srebro i codziennie cwicze. Wlaczam sobie zestaw cwiczen na yt i cisne:) a corka widzac ze rozkladam mate, kladzie obok swoj kocyk i mowi ze bedzie ze mna cwiczyc:) troche poskacze i idzie sie bawic. A tez nie mam nadwagi bo waze zaledwie 57kg przy 170 cm, ale chodzi mi o brzuch bo mam "flaka". Na fitness czy basen nie chodze, bo mieszkam na wsi i do najblizszej silowni mam 40 km, ale w domu cwicze codziennie, 2 razy w tyg biegam, no i mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której chodzę spać? Ok 22:30-23. Jestem rannym ptaszkiem, wstaje sama przed 6. Lubię wcześnie wstać kiedy jest jeszcze w domu cisza i spokój. Tak jak pisałam 3 razy w tyg chodzę na basen przed 6 (wtorek, czwartek i niedziela) Lubie rano pływać bo jest spokój na basenie, kilka osób i daje mi to mnóstwo energii. Musze chodzić tez rano bo maz pracuje do 17-18 i popołudniu juz nie mam jak. 2 razy tyg ćwiczę w domu kiedy mąż wróci z pracy i zajmie się córka. Ważę 57 kg i mam 175 cm, wyrobione ładnie mięsnie brzucha, nóg i ramion. Jem pełnowartościowe posiłki z odpowiednimi makrami i super się czuje. Także warto zacząć coś robić dla siebie. Da się tylko coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto zostaje z dzieckiem jak sobie idziesz na ten basenik przed 6 tyle razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież pisze że dlatego chodzi przed szóstą bo wtedy dziecko śpi i jest w domu ojciec dziecka, czytać nie umiecie? Jeszcze piszesz " na ten basenik" bo nie wierzysz że komuś chce się wstawać tak wcześnie i iść na basen? Ja lubię wstawać wcześnie teraz jest zima więc mało jest możliwości, basenu niestety nie mam ech , ale myślę, że to będzie dobry pomysł pojeździć z rana na rowerze gdy dzieci jeszcze śpią :) Taki ruch z rana daje zastrzyk energii na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, do zrzucenia niepotrzebnych kilogramów potrzebna jest przede wszystkim motywacja. Jednak odchudzanie nie powinno polegać na samych ćwiczeniach. 70% sukcesu takich wyzwań oparte jest na zdrowej diecie (która może być również wskazana dla Waszych dzieci, w końcu zdrowe jedzenie jeszcze nie wyszło nikomu na złe ;) Jedzenie pięciu zdrowych posiłków (zawierających produkty z piramidy żywienia) a do tego ruch, z pewnością przyniosą efekty. Jeśli jednak zupełnie nie masz czasu i możliwości na wyjście do siłowni lub klubu fitness, warto rozważyć ćwiczenia w domu – czy z internetowymi nagraniami trenerów personalnych, czy też poprzez zakup urządzeń sportowych, takich jak orbitrek lub stepper, które doskonale nadają się do ćwiczeń cardio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrrka
no ja też wlasnie przed wiosną wzięłam się za siebie.....ech skóra już nie ta, pare kg nadprogramowo...ale dieta i ruch. dodatkowo od koleżanek na urodziny dostałam kupon na zabiegi do salonu w Wawie i w Ikonie doradzili mi taki wibracyjny spalacz tłuszczu i faktycznie moja skóra jest jędrna po tych zabiegach i jakas taka gładsza! to się zwie Dream Healther Platforma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na odchudzanie bardzo pomógł suplement diety ActivLab Fit Drink, który dostałam w dobrej cenie na http://swiatsupli.pl/ . Nie musiałam stosować jakiejś drakońskiej diety, a bardzo szybko zgubiłam 5 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja was podziwiam, ja nie mam sily ani ochoty aby rano wstac, wstaje kiedy dziecko wstaje, ide spac kiedy dziecko idzie spac,czasem troszke pozniej ale nigdy nie pozniej niz 22. nic mi sie nie chce, jestem przygnebiona a jak pomysle,ze nic nie robie to jestem jeszce bardziej przygnebiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by sie w zyciu nie chcialo wstac o 6, tak ze podziwiam. Ja wole sie wyspac, b.o moje dziecko i tak wstaje max o 8, wiec ja z nim. Chodze spac pozniej niz on, dlatego ze chce tez miec z mezem czas dla nas tylko we dwojke po calym dniu, zeby pobyc ze soba i porozmawiac. ;) Codzienne zajecia, zabawa z synem, dlugie spacery to dla mnie wystarczajace cwiczenia. Mam 176 cm i 58 kg, wiec dla mnie jest ok, ale tez nie umiem w domu na tylku siedziec, zawsze znajde sobie jakies zajecie. Jak rano usiade przy kawie , tak potem dopiero wieczorem po polozeniu mlodego spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda mama powinna być zadbana- dla mnie to oczywiste. Nie przesadzajmy że juz nie mamy czasu żeby poświęcić sobie choć te 15 min, ja w ciąży dodałam tylko kurację przeciw rozstępową z efektimy pharmacare do codziennego użytku żeby nic mi na skórze nie wyszło i teraz cieszę się że tak robiłam bo brzusio mam bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsia
ja chodzilam na zabiegi odchudzające do studia Ikona na Urysowie po urodzeniu dziecka , bo miałam troche problemy z wagą . Pomogli mi, efekty są :) super salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna 2mies. a ludzie mi mówią że b.dobrze wyglądam i czy ja naprawdę urodziłam dziecko mam fioła na punkcie dbania o swój wygląd i jestem dumna z komplementów. Nie zamierzam być sflaczałą babą w szlafroku z tłustymi kłakami i paskudnym wyglądem fujjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsia
ja urodziłam 2 dzieci i nie narzekam na swój wygląd. po pierwszym dziecku łątwiej było utrzymać formę, natomiast po drugim po prostu poszłam na zabiegi do kosmetyczki. oczywiście obok tego ćwiczyłam i trzymałąm dietę. robiłam magic pot w Ikonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegam 2 razy w tyg. Ur dwa lata temu. Brzuch mam taki jakbym nigdy nie rodziła. Mało w ciąży przytylam, w 9 mc wazylam 60kg,przed ciążą 49. Teraz 53 i jest ok. Mam163cm. Przed ciążą biegalam moze dlatego mam ładny brzuch nawet teraz mimo że nie wykonuje forsownych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaGe
Polecam gorąco masaże odświeżające w Studio Ikona w Warszawie. Super sprawa. ja też ostatnimi czasy czułam się mega zrezygnowana, chyba przez zmianę pogody i ogólnie nasz klimat. Masaże są super. można się zrelaksować i na prawdę pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×