Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nauka w marcu za darmo

Polecane posty

Gość kura

Polecam TFLS. Pełny profesjonalizm i wysoki poziom kształcenia. Lektorzy bardzo kompetentni i sympatyczni, mobilizują do nauki. Luźna atmosfera, małe grupy, solidnie przerabiane tematy zajęć. Polecam- nauka z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevin

Jak najbardziej polecam TFLS - jedna z niewielu szkół godnych uwagi. Ceny niewysokie, jakość przekazywanej wiedzy bardzo dobra, a lektorzy mili i uprzejmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izab
Dnia 3.08.2019 o 18:18, Gość kevin napisał:

Jak najbardziej polecam TFLS - jedna z niewielu szkół godnych uwagi. Ceny niewysokie, jakość przekazywanej wiedzy bardzo dobra, a lektorzy mili i uprzejmi.

Mam podobne odczucia. Profesjonalna szkola, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka

Ja bardzo polecam TFLS w Warszawie. Po dokładnym zapoznaniu się z ofertami szkół językowych zdecydowałam się na właśnie na TFLS i osobiście uważam to za bardzo dobrą decyzję. Zależało mi aby przygotować się do certyfikatu, potrzebne mi to było do pracy. Szkoła zaproponowała mi dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Właśnie w tej szkole zaczęłam uczyć się angielskiego, oczywiście w szkole również się uczyłam, ale to nie było to samo. W TFLS nie uczą samych regułek, uczą przede wszystkim jak posługiwać się językiem i jak się komunikować w sytuacjach życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julex

Polecam szkołę TFLS. Jestem bardzo zadowolona z efektów kształcenia oraz z atmosfery panującej w szkole. Grupy są niewielkie, przyjemnie się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×