Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nauka w marcu za darmo

Polecane posty

Gość gość
Dobra szkoła, mają wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naukę w TFLS. Grupka mała więc fajnie się pracuje. Generalnie wszystko na plus, bardzo miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła TFLS spełniła moje oczekiwania. Zajęcia ciekawe i przede wszystkim skuteczne! Miła atmosfera, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na kursie w TFLS, i tutaj dopiero, pod okiem nauczyciela widzę, że moje umiejętności znacznie wzrastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jedna z najkorzystniejszych propozycji, jeżeli chodzi o angielski, mnie uczyli w TFLS trzy lata temu, wracam znowu na ten semestr, dobra placówka i przemyślany sposób nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze na kurs do tfls i jest super. Szybko załapałam podstawy i widzę efekty pracy z lektorem. Super szkoła - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już 3 semestr chodzę do TFLS na angielski. Mam super lektorów, zarówno polskiego jak i nativa. Wysoko ceniona szkoła i wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, widziałam i potwierdzam. :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do TFLS na kurs do CAE i egzamin zdałam bez problemu. Teraz chodzę na kurs włoskiego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O szkole TFLS mogę wypowiedzieć się jak najbardziej pozytywnie. Podobały mi się szczególnie konwersacje z nativami które były dodatkowym pakietem zajęć( bezpłatnym ) poza płatnym kursem. Fajnie prowadzone, ciekawie, kiedyś tu jeszcze wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kompleks z angielskim znikł jak po namowie koleżanki z pracy poszłam na kurs angielskiego do TFLS. Jest to jedna z najlepszych szkoł w kraju. TFLS ma akredytacje MEN i kuratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jaka natrętna promocja !!!!!!!!!!!! dawno takiej nie bylo, nie wierzcie w to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na marketing szeptany nikt sę już nie nabiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkich szkół jakie znam to mogę rzeczywiście najbardziej polecić kursy TFLS, nauka jest przyjemna, grupki małe, dobrze dobrany poziom. Istotną sprawą są konwersacje prowadzone przez native speakerów. Pomagają przełamać barierę językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to dla mnie nr jeden w Warszawie. Polecam! Nauczyli mnie mówić po angielsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na kurs do szkoły TFLS, gdzie miałam bardzo dużo konwersacji z nativem. Bardzo pomogły mi te zajęcia przełamać barierę, miałam super lektora, który potrafił zachęcić do mówienia. Później omawiał ze mną błędy, które najczęściej popełniałam, co też bardzo mi pomogło wyeliminować te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodzę do TFLS na kurs szwedzkiego, bo to jedyna porządna i godna zaufania szkoła w której można nauczyć się tego języka. Mam fantastycznego lektora i zajęcia odbywają się w małej grupie - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale słabe reklamy nikt w ogóle nie widzi że wszystkie posty to nachalna reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie w TFLS świetnie przygotowano do egzaminu IELTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS są bardzo dobre kursy maturalne. Polecam bo chodziłam dwa miesiące i zdałam maturę bez problemu i z niezłym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z lektorów jak też obslugi szkoły Tfls. W trakcie trwania kursu zmienil mi sie plan zajęć na uczelni. Panie z sekretariatu szkoły tfls bez problemu , szybko przeniosły mnie do innej grupy na tym samym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś ? aktualna ta promocja jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak aktualna, ja zapisałam się na IELTS i w marcu będę miała konwersacje za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na FCE do TFLS i mam kurs włoskiego za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy zapisie na kurs LCCI dostałam konwersacje za darmo. Jestem bardzo zadowolona z kursu, świetny lektor, dużo już się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłam się w TFLS. Szkoła bardzo dobra, trzymają poziom nauczania, no i mają świetnych lektorów. Sama przyjemność chodzić na takie zajęcia, tym bardziej, że i atmosfera jest miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że TFLS to dobra szkoła. Jest tam wysoki poziom nauczania, no i mają super lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Ich oferta jest naprawdę szeroka. Sama skorzystałam z intensywnego kursu i szybko przygotowałam się do egzaminu IELTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów to TFLS jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam poprzednią opinie. Mnie doskonale przygotowali w TFLS do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×