Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

Czy wszystkie prawiki znikneły z kafe

Polecane posty

Gość łowczyni prawików
Alicja zluzuj serio :) naburmuszone księżniczki nie są na topie już. Były u Prusa w Lalce, może czytałaś ;) może pamiętasz. Rozumiem, że wolisz pielgrzymkę z darami i całowanie stópek Pani Dominy. Niektórym szkoda życia na takie pierdoły i przedstawiają jasną bezpośrednią ofertę i patrzą jaki będzie odzew :D Serio więcej dystansu i uśmiechu :D Jak lubisz gierki i zdobywanie to na zdrowie, co kto lubi. Niektórym szkoda czasu i przechodzą do rzeczy po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zluzuj, dziewuszko. strasznie dużo w tobie agresji i potrzeby pociśnięcia komuś. dziś przywalisz mi, jutro swojemu prawiczkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
A gdzie Ty konkretnie widzisz tę agresję? :) Pokaż mi. Podaj cytat. Piszę wesołe posty okraszone tymi fikuśnymi emotkami, nie sięgam po bluzgi :) To raczej Ty próbujesz być nieco jadowita, poczytaj swoje wypowiedzi są sarkastyczne ;), jest tam ton wyższości owszem, bez przymrużenia oka. Więc po co postawa niewinnej zaatakowanej ofiary? Jeśli nie masz dystansu do siebie i nie lubisz kiedy ktoś z Ciebie żartuje to napisz wprost, uczciwie - proszę ze mnie nie żartować bo sie szybko obrażam. Proste :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowczyni prawików dziś - Tylko po co ci do seksu prawiczek? Nie lepszy przystojniak z dyskoteki? Jesteś kobietą, więc do seksu masz wybór.Po drugie skąd wiesz że prawiczek ci się spodoba, przecież może być brzydki i nieatrakcyjny.Rozumiem że ciebie podnieca to, że będziesz tą pierwszą, ale co to za frajda być *****nym przez starego prawiczka, nie lepiej iść na dyskotekę i poszukać sobie do seksu jakiegoś przystojnego 20 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówią że to faceci są agresywni..:D w realu byście się już wzieli za kudły, a ja wam proponuję kisiel..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym, skąd wiesz że ty się spodobasz prawiczkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
BSA pytam znowu :) gdzie konkretnie widzisz tę agresję? Owszem sama lubię sarkazm, ironię i owszem żartuję sporo na topikach ale to jest z przymrużeniem oka :):) Czy to serio jakaś obsesja agresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowczyni prawików -Wzajemne dogadywanie moim zdaniem jest formą agresji, złośliwości itp. W realu takie dogadywanie to dzieli jeden krok od tego, aby baby złapały się za kudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
Co do Twojego pytania - nie dyskryminuję wiekowo. Napisałam to w poprzednich postach :) nigdzie też nie napisałam, że musi być 30 + :) prawda? Nie bardzo rozumiem, skąd wysnułeś taki wniosek ;) pisałam kilka razy o młodzianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
"łowczyni prawików -Wzajemne dogadywanie moim zdaniem jest formą agresji, złośliwości itp. W realu takie dogadywanie to dzieli jeden krok od tego, aby baby złapały się za kudły." xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Szanuję Twoją opinię ale z agresją przesadzasz nieco. No chyba że Alicja jest szalenie wrażliwa. NIe jestem telepatką i nie wiem tego :D Lubię dyskutować i polemizować z innymi, tak mogę przybrać ton sarkazmu, mogę ironizować ale robię to z przymrużeniem oka. Może to kwestia towarzystwa. Jeśli obracasz się wśród jajcarzy z ciętym jezykiem to nie odbierasz tego jako atak. W realu są sygnały niewerbalne np. postawa ciała i ton głowu. Po tym widać, czy ktoś jest autentycznie agresywny wobec Ciebie, czy nie. Nie widzę powodu bić nikogo bo umiem uzasadnić moje opinie werbalnie :):):) więc po kij mi pięść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowczyni prawików dziś -To raczej tu takich mało, większe szanse będziesz mieć na Datezone.com, tam pełno młodych,napalonych prawiczków,mało wybredni itp, więc nawet jak jesteś nieatrakcyjna,to masz szanse. Tu raczej są sami prawicowi ludzie, no zdarzają się ludzie upośledzeni, jak autor tego topiku, który otrzymuje rente, bo ma znaczny stopień upośledzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
Z ciekawości - skąd wiesz, że sami prawicowi ludzie tu są? Znaczy ok mogłabym się domyślać, że macie tu konserwatywną ekipę patrząć po oburzeniu Alicji, że składam oferty matrymonialne :D:D:D a to się nie godzi i hańba :D:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowczyni prawików dziś -Bzdura, dogadywanie, złośliwości itp jest zaczepką, jak chcesz kogoś obrazić, to nie ważne jak to robisz, dajesz sygnał że z kogoś drwisz itp a wtedy może być to właśnie iskra zapalna. Ktoś może wtedy do ciebie przyjść i pociągnąć ci z byka i zaczyna się bijatyka,oczywiście o ile jesteś w stanie wstać.Tak jest przynajmniej u facetów, a baby dziś są niewiele gorsze od facetów. Nie wyobrażam sobie że ktoś słownie mnie obraża w realu,nieważne w jaki sposób to robi, a ja siedzę cicho i daję się mu poniżać. Wyznaję zasadę że jak kogoś szanujesz, to nie śmiejesz się z niego, czyli nie robisz sobie z niego jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowczyni prawików dziś -Bo prawiki się tu znają,mamy podobne poglądy na gospodarkę itp. A twoja propozycja mnie nie rusza, bo i tak nie wiem jak wyglądasz, czy jest na serio i gdzie mieszkasz. Masę tu różnych jajcarzy, co chcą się z nas pośmiać, wiec twoją propozycję nikt nie traktuje na serio, równie dobrze możesz być jakimś pedałem czy tranwestytą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
BSA - szanuję osoby, które znam i lubię albo członków rodziny. Obca randomowa osoba z internetu może zdobyć sobie moją sympatię lub szacunek ale nie od razu :):):) To jest tylko i wyłącznie Twoja opinia odnośnie naśmiewania się. Tak samo jak wyłącznie moją opinią jest, że żartowanie z kogoś albo ironizowanie nie jest tragedią ani atakiem ;) Jest masa ludzi o jeszcze grubszej skórze niż ja, która pojechałaby ostrzej z radosnym bananem na twarzy. Nie zamierzam zmieniać zdania ani nie wymagam żeby ktoś zmieniał swoje zdanie dla mnie. Nie mam też zamiaru nikogo przepraszać ;) Co do agresji męskiej. Nie raz widziałam jak 2 kumple jadą po sobie z armatki, ze śmiechem i nikt z nich nie rzuca się nagle z pięściami ani nie wali focha, ba pozostają super kumplami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
" A twoja propozycja mnie nie rusza, bo i tak nie wiem jak wyglądasz, czy jest na serio i gdzie mieszkasz. " Ależ ja jej nie składam Tobie :) przecież z SAM napisałeś, że masz pod ręką prostytutki. Rozumiem, że z nich korzystasz i stać Cię więc jak dla mnie nie jesteś prawik? A skoroś nie prawik to po co bym miała składać oferty zwykłemu facetowi z doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowczyni - ja napisałam tylko własne zdanie, do którego mam prawo :) a ciebie widać bardzo to dotknęło, dlatego uruchomiłaś całą machinę autoobrony, psychoanalizy mojej osoby itp. nie chce mi się użerać, więc możesz się uznać za wygraną w tej pyskówce, enjoy :)🖐️ "w realu byście się już wzieli za kudły, a ja wam proponuję kisiel." ona pewnie tak, ja bym się co najwyżej lekceważąco uśmiechnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowczyni prawików dziś -Aha, czyli rozumiem że każdy kto ci powie że prawik, to cię może wydymać:D. Uważaj tylko aby się potem nie okazało że ten prawik ma żonę i dwójkę dzieci:D A ja akurat prawikiem jestem, ale jak pisałem nie chce dostać żadnej choroby wenerycznej a z takimi jak ty, to jest większe ryzyko niż u prostytutki, bo twój charakter zdradza że jesteś tzw puszczalska, wiec i ryzyko ogromne, a seks nie jest tego warty, aby dostać HIVa,jako pamiątkę po pierwszym seksie. Taka jest prawda,mimo że stwierdzisz że jestem złośliwy a nie obiektywny. A teraz jadę na basen, cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
"łowczyni - ja napisałam tylko własne zdanie, do którego mam prawo usmiech.gif a ciebie widać bardzo to dotknęło, dlatego uruchomiłaś całą machinę autoobrony, psychoanalizy mojej osoby itp." Zapytałam Cię konkretnie w którym gdzie widzisz agresję i zaproponowałam cytat :D :D to najlepszy kontrargument. Ponieważ nie znasz się na żartach i odbierasz je jako agresję wyszłam z założenia, że jesteś wrażliwsza ode mie :D To raczej prosta logika. No trudno cytatu ani przykładu się nie doczekam bo Kafe to nie najelpsze miejsce do polemiki ani dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowczyni prawików
"Taka jest prawda,mimo że stwierdzisz że jestem złośliwy a nie obiektywny." Ale ja nie uważam iż jesteś złośliwy :D wręcz przeciwnie. To sensowny patent :D więc co mam się obrażać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cytatu ani przykładu się nie doczekam bo Kafe to nie najelpsze miejsce do polemiki ani dyskusji " X to po co tu piszesz, jak ci się kafe nie podoba? masochizm? :D X ty mi wmawiasz bezpodstawnie nadwrażliwość, obrażanie się i nie wiem co jeszcze. cóż, twoja opinia, masz do nie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepravikson
ciekawe czego szuka ta "łowczyni prawików". nowych wrażeń? czy tez znudzili jej sie *****cze dyskotekowi? i potrzebuje się ustatkować? :D x i do tego jeszcze takiego na kafeterii szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam czasem, ale mam sporo zajęć i mało czasu. Rozwijam się, wszystko idzie dobrze. :) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowiłem zmienić życie zawodowe, mniej pracować a więcej żyć, jeżdżę ostatnio regularnie na basen, dziś było zqajebiście, młoda ratowniczka, mega seksowna laska ,miała maksymalnie z 20 lat, a inna suczka, ok 25lat była w białym stroju i z***biście pipkę było jej widać, się napatrzyłem że szok , z******ty jest basen, szkoda że tak rzadko tam zaglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen -Nudna robota, ale podobno dobrze tam płacą. Ale co z tego, skoro robota w majowy wekend,w tym czasie będę pewnie nad wodą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaDonnikova dziś -Może i niekoniecznie, ale pytanie o jej wygląd..... Wiesz jakie pasztety są czasem na Datezone.com,niby młode a paskudne że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że więcej,ile obliczasz na godzinę? Bo wybory są chyba od 7 do 20, czyli już jest 11 godzin a do tego liczenie głosów,jak wyjdzie na 10 zł, to w sumie kiepski zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×