Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam jakieś dobrej wróżki co wykona urok miłosny

Polecane posty

Gość gość
I meil wrozka.taida@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś robił u pani Róży ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią że czas goi rany, ale w moim przypadku tak nie było. Przez kilka miesięcy tylko egzystowałam. Nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu, ten czas to był koszmar. Musiałam z nim znowu być, ponieważ bez niego nie widziałam swojego życia. Brakowało mi jego głosu, dotyku, dosłownie wszystkiego. Postanowiłam spróbować rytuału miłosnego ze strony http://urok-milosny.pl , czekałam, odliczalam dni do jego powrotu, w pewnym momencie już traciłam nadzieję. Ale jednak wrócił. A moje życie odzyskało dawny blask : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam na stronie biala-magia.pl i kontakt z mężczyzną znacznie się poprawił, wcześniej nawet do siebie nie pisaliśmy, obecnie spotkalismy się już dwa razy i wszystko zmierza w kierunku powrotu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamawialam raz i raz moja przyjaciolka i Ewy www.wrozka-ewa.com i jej mi mi pomogla Jej sypalo sie malzenstwo a mi pomogla znalezc ukochanego, myslalam ze bede juz stara panna :( jestem jej ogromnie wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo trudne chwile po rozstaniu, byłam całkowicie załamana. Magia była moją ostatnią deską ratunku chociaż sama do końca w to nie wierzyłam. Znajoma poleciła mi pewna osobę i o dziwo po kilku tygodniach rytuał zadziałał. Nie będę podawała kontaktu aby nie robić krzywdy tej osobie, bo na tym forum jest dużo zawistnych osób ale jak chcecie wiedzieć jak było dokładnie w moim przypadku to piszcie na marzena.sikorka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria984
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jedna dobra wróżka jednak czy rytuały robi i inne czary to ja tego nie wiem bo u mnie potrzeby nie było. Napisz do niej i dopytaj wiedzmamorska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim związku nie działo się dobrze. Rozmijalam sie ze swoim partnerem, ale chciałam ratować naszą miłość i uznałam, że wróżka Diana (z wrozkadiana.pl) będzie moją ostatnią deską ratunku. Wykonywane rytuały miłosne już dały swoje pierwsze efekty, a wierzę głęboko w to, że będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa

Polecam serdecznie bloga urokimilosne-opinie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa

Polecam serdecznie bloga urokimilosne-opinie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja swojego czasu trafiłam na rytualiste z Holandii.Nie chciałam nikogo z kraju bo nie raz się natknęłam na oszustów,po znalezieniu go na zagranicznych forach jestem zadowolona,bo pierwszy raz zobaczyłam efekty jak facet zaczyna się starać mimo,że myślałam o całkowitym końcu naszej znajomości.

Polecam sama sprawdzić pomocmariusz0@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×